13 Nisan 2018
55
1
8
29

BANA WURDUĞI PİECRE OLSUN CUT OLSUN ONLARI ZATEN SÖYLEMEME GÖSTERMEME GEREK YOK WSDE 3 4 TANE PİERCE BENDEN FAZLA WURUYOR OYUNU BİLEN Bİ İNSAN İZLERSE NE YİN NEOLDUGUNU ANLAR ZATEN :)

KHAN

Yeni Oyuncu
18 Aralık 2017
26
2
3
27
şakamısın nesin kardesim sen :D hayalmi görmeye basladın :D beni bilen bilir isi gücü bırakıp baska cara girip seninle wsmi atıcam :D bu neyin kafası :D şaka gibi :Dben seni zaten kendi carımla full hp kestim,bu videoda benim oldugumu nerden cıkardın ? :D:D:D

JAMESDEANNN

Oyuncu
9 Nisan 2018
50
3
8
27
lan amına kodmun salagı adamın kaan oldugunu tek birşeyle kanıtlasanaa :D cagırmıssın 1 ini gel keseym seni birini ifşalıcaz demıssın ulan yunus sen adam olmucan bu arada İYİ BAYRAMLARRRRR

KHAN

Yeni Oyuncu
18 Aralık 2017
26
2
3
27
ben suanda oyundayım varsa ws atmak isteyen gelsin atalım :D şaka gibi :D

JAMESDEANNN

Oyuncu
9 Nisan 2018
50
3
8
27
HERCAİİ MERCAİİ YALAN OLDU DAHA NE UZATIONUZ YOLDAN ADAM CEVİRMİŞ KAAN DİYE VİDEO ATMIS AMK YUNUSUUU İYİ BAYRAMLARRRRRRRRRRRRRRRRRRR

KHAN

Yeni Oyuncu
18 Aralık 2017
26
2
3
27
HERCAİİ MERCAİİ YALAN OLDU DAHA NE UZATIONUZ YOLDAN ADAM CEVİRMİŞ KAAN DİYE VİDEO ATMIS AMK YUNUSUUU İYİ BAYRAMLARRRRRRRRRRRRRRRRRRR
VALLAHİ İŞTEN YENİ GELDİM 40 DAKİKA ÖNCE GÖRDÜM COK GÜLDÜM :D iso bırak eglensin arkadas :D kendini bu tür yalan yanlıs şeylerle avutuyor :D kendi carımla full hp kestim bu delikanlıyı ben arenada 50 kisinin icinde :D :D :D