Video Hercai VS ScreamOfRıdvan

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Hercai tarafından 6 Ekim 2018 tarihinde açılan konu

Etiketler:
?

asdasd

1. asdasd

0 oy
    0.0%
  2. asdasd

0 oy
    0.0%
  1. Hercai

Hercai Yeni Oyuncu

2. ScreamOfDeatH

ScreamOfDeatH Yeni Oyuncu

ergen bu çocuk aq en az 20 defa kestiğim charı bi kaç el alıp onu video koymuş yüreğin varsa gel abisi kendi nickinle öyle oruspu çocuğu gibi fakelerle bi kaç el alıp video yapılmaz anan gibi oruspu olma sende

3. Hercai

Hercai Yeni Oyuncu

yav kalk siktir git şurdan ergen diyor küfürlere bak anana küfür etsem kadına yazık olucak ne diyim allah yardımcıları olsun seninle ama genede orospu çocuğusun .20 kere kesmiş .) neyse çok kaptırma kendini geçer acısı zamanla merak etme çok geldi geçti elimden böyle kesilip videosunu görünce feleği şaşan geçer merak etme

4. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Gelip talan edem mi arenayı :D

5. ScreamOfDeatH

ScreamOfDeatH Yeni Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

yav kalk siktir git şurdan ergen diyor küfürlere bak anana küfür etsem kadına yazık olucak ne diyim allah yardımcıları olsun seninle ama genede orospu çocuğusun .20 kere kesmiş .) neyse çok kaptırma kendini geçer acısı zamanla merak etme çok geldi geçti elimden böyle kesilip videosunu görünce feleği şaşan geçer merak etme
    Hepsini görmek için tıklayın...
    benim yerim belli nick belli senin gibi 1-2 el alayım da video atayım fake nickle hesabına girmedim aciz değilim senin gibi sülalen bozuk kanlı sende hata değil :)

• Hercai

Hercai Yeni Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

benim yerim belli nick belli senin gibi 1-2 el alayım da video atayım fake nickle hesabına girmedim aciz değilim senin gibi sülalen bozuk kanlı sende hata değil :)
    Hepsini görmek için tıklayın...
    kardeşim çok boş insansın vallaha bak hadi az ötede eylen

• Bu Sayfayı Paylaş