Video HİLE TB.L VS. DİYENLER İZLESİN..!

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda TR_MaMiNaK_TR tarafından 20 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. TR_MaMiNaK_TR

TR_MaMiNaK_TR Kral Oyuncu

PART=1

PART=2

PART=3

BUNLAR DA ESKİ PC İLE ÇEKİLMİŞ VİDEOLARDIR , İNWENTORY AÇINCA PC KASTIĞI İÇİN İNW YAPAMIYORDUM , ARADAKİ FARKA KENDİNİZ BAKIN

PART=1

PART=2

DİP NOT = HİLE ( tb.l ws ),MACRO, PEDAL KULLANMADIĞIMI ANLAMANIZ İÇİN , HP ME , MP ME , MANAYA BASIŞIMA , SKİLLER KARARMAMASI İÇİN DURDUĞUM DİP MANAYA BAKIN . ÖZELLİKLE % ATARKEN HP YE MP YE BAKIN DURDUĞUNU GÖRECEKSİNİZ YANİ HP YADA MP İNİP ÇIKMIYOR BAZILARI % ATARKEN MİNÖR ATIYORSUN DİYOR BUNLAR İNCE AYRINTILAR.
    ASAS ZOR Bİ KARAKTERDİR HERŞEYİ ELLE YAPMAK HERKEZİN HARCI DEĞİL , AMA YAPILAMIYACAK BİŞİ DE DEĞİL COMBO , MANA BASMA , YEDİĞİN DAMAGEYE GÖRE MİNÖR ATMA. COMBON İYİDİR MİNÖRÜN ZAYIFSA KARŞIDAKİ ADAMA DAYANAMASSIN ,YANİ HERŞEY ORANTILI OLMALI AYRICA İNW YAPMAK HER ZAMAN YARAR SAĞLAMAZ BU DA DORU BİLDİĞİNİZ YANLIŞ ( WS ATTIĞIN ADAM DAN ADAMA DEĞİŞİR ) 3 KURUŞLUK ASAS BİLGİSYİLE BANA ÇAMUR ATMAYA KALKMASIN KİMSE .
    BEN VİDEOLARDA DİKKAT EDİN KİMSEYE EXTRA Bİ FARKLILIK LA ( KENDİMDEN ZAYIF ADAMI ) KESMEDİM MD TAKDIM SHERİON TAKDIM , HATTA Bİ ÇOĞUNDA İTEMLİ ADAMLAR LA ATTIM
    YAZDIKLARIMI ANLADIĞINIZI UMUYORUM , TEŞŞKÜR EDİYORUM .

GÖRÜNTÜ KALİTESİNİ 1080 , 720P YAPIN FİLM TADINDA İZLEYİN SIKILMICAKSINIZ ^^;)

UNUTMADAN UĞUR KELEŞ , SKİLLER ÇOK SEKİYOR 2 LİYOR BOZMUŞSUN ASAS KARAKTERİNİ
    HIZLI COMBO YAPMAYA GELMİYOR Bİ ZAHMET DÜZELT ^^:D

2. Kim

Kim Yeni Oyuncu

SANA BİLE HİLE DİYEN Mİ ÇIKTI BOŞ BOŞ KONUSUP KENDİNİ KRALL GİBİ GÖSTERİP 2 ELİYLE SKİLL ZOR VURAN ACİZ Bİ BAYRAMCIK KARDEŞİMİZDİN BİŞEYLER ÖGRETMEYE ÇALIŞTIK KAPTIGINI KAPTTIN KAFA TUTMAYA KALKTIN UZUN ZAMAN OLDU GİRMİYORUM DİYELİM BAYA UZUN HANİ VİDEOLARIN HİÇ BİRİNİDE İZLEMEDİM TENEZZÜL BİLE ETMEM TANIYORUM ÖGRENCİMİZİ BİLİRİZ HER USTA ÖGRENCİSİNİ TANIR ŞAŞIRDIM VAYY BE SEN BİLE SU BASLIKTA KONU AÇACAK KADAR OLDUYSAN NEYSE UZATTIK KOLAY GELSİn....

3. TR_MaMiNaK_TR

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

SANA BİLE HİLE DİYEN Mİ ÇIKTI BOŞ BOŞ KONUSUP KENDİNİ KRALL GİBİ GÖSTERİP 2 ELİYLE SKİLL ZOR VURAN ACİZ Bİ BAYRAMCIK KARDEŞİMİZDİN BİŞEYLER ÖGRETMEYE ÇALIŞTIK KAPTIGINI KAPTTIN KAFA TUTMAYA KALKTIN UZUN ZAMAN OLDU GİRMİYORUM DİYELİM BAYA UZUN HANİ VİDEOLARIN HİÇ BİRİNİDE İZLEMEDİM TENEZZÜL BİLE ETMEM TANIYORUM ÖGRENCİMİZİ BİLİRİZ HER USTA ÖGRENCİSİNİ TANIR ŞAŞIRDIM VAYY BE SEN BİLE SU BASLIKTA KONU AÇACAK KADAR OLDUYSAN NEYSE UZATTIK KOLAY GELSİn....
    Hepsini görmek için tıklayın...

HİLE DEMESELER KALKIP BURDA KONU AÇMAM . AYRICA SEN KİMSİN Kİ BEN SENDEN BİŞİ ÖĞRENCEM CİDDİ SÖLÜYORUM NİCK İNİ SÖLE EĞER BİŞEY ÖĞRETTİYSEN ÖĞRETTİN DİCEM AMA BİLİNEN NİCK İNİ SÖLÜCEN . SERVERDE BENİ BİLEN BİLİR KENDİMİ İSBATLICAK DURUMDA DEĞİLİM

AMA ŞU NİCK İNİ Bİ SÖLE BAKALIM KİMMİŞ SİN BENİM HİÇ USTAM YOK ONU DA BİL BURDA ÜSTÜMDEN PRİM KASMA KODUMUN ÇİKİDİĞİ ..

ÖZELLİK DİYORUM NİCK İNİ SÖLE BAK SÖLEMİCEKSEN CEVAP DAHİ YAZMA OK ........!

• IErzurumTR

IErzurumTR Kral Oyuncu

eline sağlık reis iyi bi player oldugunu hem attığın pkdan hemde attığın wslerden anlaşılıyor kimseyi umursama

• TR_MaMiNaK_TR

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

eline sağlık reis iyi bi player oldugunu hem attığın pkdan hemde attığın wslerden anlaşılıyor kimseyi umursama
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Beğenmene sevindim kardeşim teşekkür ederim .

• Bu Sayfayı Paylaş