Resim HİLE

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda hslmyld tarafından 16 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. hslmyld

hslmyld Oyuncu

BU ANASINI SKTGM PKSINDA NİYE 9 ASASTAN 8 İ SKİLL ATTIKTAN SONRA R DAMAGESİNİDE VURUYOR BU AMINA KODUMUNUN HİLESİNİ KULLANAN HERKESİN AVRADINI KZINI SİKEYM AMINA KODUMUNUN COCUKLARI YETENEĞİNİZ YOSKA SİKTİRİN GİDİN FİFA PES FALAN OYNAYIN LEGAL OYNAYAN KİMSE KALMADI MI OLUM YA SİZ DEĞİL PROGRAM OYNUYOR OYUNU SİZİN BEN ANANIZI BABANIZI TÜM SÜLALENİZİ SİKEYİM

2. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Çekeceğin ss i sikeyim adam görünmüyor bile belki yakınından vurdu dmgi?

3. hslmyld

hslmyld Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Çekeceğin ss i sikeyim adam görünmüyor bile belki yakınından vurdu dmgi?
    Hepsini görmek için tıklayın...
    ANANIN AMINDAN ÇIKARIYOR DMGYİ OROSPU EVLADI BEN SSTEN Mİ BAHSEDİYORUM KARISIN SİKTİGİMİN KESİN SENDE KULLANIYORSUN İÇERLENDİN SENİN DOĞURAN ANANIN KIZ BACININ AMINA KOYAYIM

• testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

Bacını sikerim düzgü konuş özürlü piç neresi hile bunun her skilden sonra tabi r dmg atılır piç

• hslmyld

hslmyld Oyuncu

Bacını sikerim düzgü konuş özürlü piç neresi hile bunun her skilden sonra tabi r dmg atılır piç
    GELDİ Bİ TANESİ DAHA ARKAMDA CURE ATARAK SEK HER SKİLLDEN SONRA R AT GEL KAÇIRIRSAN AMA O ANANI ALTIMA ALIRIM KAHPENİN OĞLU

• testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

Yarrak kafalı kendini izah edemiyorsun daha sktr git

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

GELDİ Bİ TANESİ DAHA ARKAMDA CURE ATARAK SEK HER SKİLLDEN SONRA R AT GEL KAÇIRIRSAN AMA O ANANI ALTIMA ALIRIM KAHPENİN OĞLU
    SENİN O ANNECİĞİNİ BACINI SİKERİM OROSPU EVLADI ASTI ASTARI OLMAYAN ŞEYLERLE İNSANLARI KARALAMA BİR SİK VARSA ADAMDA ADAM AKILLI VİDEO ÇEK O ANNENİ SİKERİM SENİN.

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Beyler hiç mi pk atmadınız bu ssteki olay tek seferlik olsa tesadüf der geçersin bunların vurduğu her damage böyle gözüküyor bunu legal hiç kimse yapamaz 10-15 gündür oynamıyorum böyle vuran her adam banlandı şu ana kadar. Zaten adam uzaktan vuruyor dememiş attığı her skill ile birlikte r damage geldiğini söylemiş hem de hiç kaçırmadan her skill damage'in altında r damage oluyor yapabilen buyursun

• hslmyld

hslmyld Oyuncu

Beyler hiç mi pk atmadınız bu ssteki olay tek seferlik olsa tesadüf der geçersin bunların vurduğu her damage böyle gözüküyor bunu legal hiç kimse yapamaz 10-15 gündür oynamıyorum böyle vuran her adam banlandı şu ana kadar. Zaten adam uzaktan vuruyor dememiş attığı her skill ile birlikte r damage geldiğini söylemiş hem de hiç kaçırmadan her skill damage'in altında r damage oluyor yapabilen buyursun
    SEN ADAMSIN KARDEŞİM BENİM BUNLARA ANLATAMIYORUM HERKES BÖYLE OYNUYOR YA SOKACAM

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

orospu cocuğu ben pk mı çıkıyorum aq ne bileyim kim ne vuruyo

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Ne sövüyon yarram ne güzel anlattım öğrendin işte sik kafalı

hslmyld bunu beğendi.
  • ILisaCastro_

ILisaCastro_ Bizim Oyuncumuz

Muhabbete bak amk :p:p:p

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Ne sövüyon yarram ne güzel anlattım öğrendin işte sik kafalı
    Mal sana mı sovuyom öbür orospu evladına sovuyorum

• ulan ne güldüm gökhan yaw oafksjdfksdfjgksdfgsdşkfjdşfg

• Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

ANANIN AMINDAN ÇIKARIYOR DMGYİ OROSPU EVLADI BEN SSTEN Mİ BAHSEDİYORUM KARISIN SİKTİGİMİN KESİN SENDE KULLANIYORSUN İÇERLENDİN SENİN DOĞURAN ANANIN KIZ BACININ AMINA KOYAYIM
    ağlamayı kes çarın kafasını yerden kaldıramıyorsun tbl diye ağlıyorsun anneni duvardan duvara vura vura sikerim senin

• hslmyld

hslmyld Oyuncu

ağlamayı kes çarın kafasını yerden kaldıramıyorsun tbl diye ağlıyorsun anneni duvardan duvara vura vura sikerim senin
    milletin avukatlığını yapma la ananı andreamdaki ağaçların gölgesinde sikerim senin orospu oğlu xd

• senin annenin amcığındaki kılları tek tek çeker seviyor sevmiyor yaparım severse sakso sevmezse boşnak saksosu

Schizo ve testament23 bunu beğendi.
  • Bu Sayfayı Paylaş