Mehmet0zen

Yeni Oyuncu
1 Eylül 2018
1
0
1
29
Arkadaşlar 6 7 aydır Serverdasınız, iyi hoş güzel hoşgeldiniz bizim boşluğumuzda kendinizi kral felan ilan etmeye kalmışsınız, en iyisi biziz , gibi triplere girmişsiniz .. En iyisi siz siniz ya hani ugurla konuşalım 8 w 8 atalım movieli siz fll çarlı itemlerle oynayın biz boş çarlarla oyniycaz. ( 1 İNT 1 WARİOR 1 HEALLER GERİSİ ASAS) Saygısızlıga gerek yok oyundan küfür etmeler ne oldu mehmet demeler felan NOEX lerin arkasındasın felan ben kimsenin arkasında değilim... Ben LegendReturnBack Clanının Kurucusuyum .. Beni NOEX İlgilendirmez , Bana LRB ne oldu diye geliceksin , Güveniyorsanız kendinize 8 W 8 ATALIM SERVERİ BIRAKMASINA .. + KİŞİ BAŞIDA 100 LİRA .. BEN BUNU GÖZE ALARAK SİZE BUNU SUNUYORUM GÖTÜNÜZ YİYORSA GELİN.

NinetyFouR

Yeni Oyuncu
13 Temmuz 2018
14
7
3
Adana
Bak sevgili MehmetÖzen :) inan bana senin bu serverda hiç bir vasfın yok, senin de SS lerin var onuda paylaşırız, bize sürekli VS teklif edip, küfür eden sizsiniz, Senin neyi göze aldığın değil, seni kimin gözüne taktığı önemli, Serverda Kuduz it gibi Herkese vs teklif edip kendini kanıtlamaya çalışan bir ergensin :) Legengtrrunback mi her neyse kimsenin bu clanın varlığından haberi yok :D bence sen otur abilerin büyük clanlarla çarpışırken izle :) İt Ürür Kervan Yürür ..Vasıfsız Mehmet Özene sevgiler...