Resim Hurdacı ws Malkocogluuu 3/1 Hurdacı kesmiştir konu kapanmıstır

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda irfan12 tarafından 31 Ocak 2020 tarihinde açılan konu

1. irfan12

irfan12 Bizim Oyuncumuz

ws 3/1 bitmiştir konu kapanmıs aksine söylleyen kötü yorum yapanın anasını sikeyim Tugay kendiside neyin ne oldugunu biliyor nankörlük yalan konusmadıgı sürece bilinsin tugay beni 3/1 kesmiştir

2. H_U_R_D_A_C_I_

H_U_R_D_A_C_I_ Kral Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

ws 3/1 bitmiştir konu kapanmıs aksine söylleyen kötü yorum yapanın anasını sikeyim Tugay kendiside neyin ne oldugunu biliyor nankörlük yalan konusmadıgı sürece bilinsin tugay beni 3/1 kesmiştir
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Aramızdaki polemik bitti. Eline sağlık

Rosso bunu beğendi.
  • FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Kral Oyuncu

polemik bitmişmiş konu kapanmışmış ne anlatıyorsunuz lan siz bütün mesele ws mi eee yani ne oldu tugay seni kesince bir şey mi kazancı ikinizde çok şey kaybettiniz olum ne mi kaybettiniz insanların size olan saygısı güvenini içinizdeki ana baba sevgisini vicdanınızı lan birinizde demeki ben susayım sustukça yüceleyim konuştunuz konuştukça küçüldünüz bizler burada ki herkes ikinizide tanımıyor mu kimin ne olduğunu bilmiyor mu kime neyi kanıtlamaya çalıştınız özelikle sen tugay hadi birbirinizin anasını sövdünüz lan adamın karısına ne dil uzatıyorsun ben doğuluyum bizde aile bizim için çok kutsaldır diyen sen değil miydin bu zihniyette olan birisi zamanında kardeş dediği adamın karısına laf eder mi senin yerine ben utandım ha irfan seninde pek eksik kalır yanın yok yazıklar olsun ikinizede

• irfan12

irfan12 Bizim Oyuncumuz

Mesele tugayin arenada gururu incilmesiymis kufurlesme böyle kapanacakmis gururu yerden kalkacakmis ben yenilgiyi kabul edince herşey bitecekmis bu kufurlesmede beni suçlu gören varsada Allah ıslah etsin ne diyim he diyeceksin o küfürleri yedinmi yemedim uzamasin diye bitirmek istedim beni kessin gururu yerden kalksın biticekmis hayattaki gururu oyunda ona laf atilmasiymis çocuğun herkesin ayıbı yalnisi kendine bu olay burda kapandı elbet birgün farklı bir zamanda geri açılır sende kalkıp şimdi burda böyle konusmussun ya bilmeden konuşma herşeyi tamam gerçekleri bildiğin halde susup herşey bittikten sonra konuşma burda kimin haklı kimin haksız olduğunu görüp ses etmeyip herşey bittikten sonra konuşma ben anladım ifla olmaz laftan anlamaz yaşı ve yaşadıkları çocukça biri kafasını oksasan küfür ters anlayıp küfür edecek neye ugrasayim Furkan 10 yaşındaki cocugun kurmuş olduğu ceteyemi bu kadar çok iclendiysen sırtımda duraydinda tugay bak geçmişte boyleydiniz yalnis yapiyosun deseydin tilki ölümüne yatıp sonra burda ahilik yaparmış gibi konuşma şerefsizle şerefsiz olmadım konu wsymis o kufurlerin sebebi atıldı bitti küfür bitti konu bitmedi sen canını sıkma tamam 20 yaşında yüzünde tüy çıkmamış çocuk daha o tugay ne yapayım zamaninda adam yerine koyduk konuştuk dertlestik oda kalkıp bana bunları dedi ne yapayım sen söyle kanı 5 para etmez şerefsizin teki ne yapayım şimdi burda herşey bittikten sonra böyle ahilik konuşması yapma zamanında konuş bu hale gelmesin hadi eyvallah ilk gün ilk tartışma watsapptan bu şerefsiz sana irfanı cildirtalim dediğinde senin yaşındami İrfan deseydin bu olay bu hallere gelmezdi şimdi kalkıp bana boş konuşma yaptığın konuşmayla yaptıkların çelişkili olmasın ben kimin ne olduğunu iyi biliyorum hadi eyvallah

SymbolX ve testament23 bunu beğendi.
  • oguz1453

oguz1453 Bizim Oyuncumuz

Mesele tugayin arenada gururu incilmesiymis kufurlesme böyle kapanacakmis gururu yerden kalkacakmis ben yenilgiyi kabul edince herşey bitecekmis bu kufurlesmede beni suçlu gören varsada Allah ıslah etsin ne diyim he diyeceksin o küfürleri yedinmi yemedim uzamasin diye bitirmek istedim beni kessin gururu yerden kalksın biticekmis hayattaki gururu oyunda ona laf atilmasiymis çocuğun herkesin ayıbı yalnisi kendine bu olay burda kapandı elbet birgün farklı bir zamanda geri açılır sende kalkıp şimdi burda böyle konusmussun ya bilmeden konuşma herşeyi tamam gerçekleri bildiğin halde susup herşey bittikten sonra konuşma burda kimin haklı kimin haksız olduğunu görüp ses etmeyip herşey bittikten sonra konuşma ben anladım ifla olmaz laftan anlamaz yaşı ve yaşadıkları çocukça biri kafasını oksasan küfür ters anlayıp küfür edecek neye ugrasayim Furkan 10 yaşındaki cocugun kurmuş olduğu ceteyemi bu kadar çok iclendiysen sırtımda duraydinda tugay bak geçmişte boyleydiniz yalnis yapiyosun deseydin tilki ölümüne yatıp sonra burda ahilik yaparmış gibi konuşma şerefsizle şerefsiz olmadım konu wsymis o kufurlerin sebebi atıldı bitti küfür bitti konu bitmedi sen canını sıkma tamam 20 yaşında yüzünde tüy çıkmamış çocuk daha o tugay ne yapayım zamaninda adam yerine koyduk konuştuk dertlestik oda kalkıp bana bunları dedi ne yapayım sen söyle kanı 5 para etmez şerefsizin teki ne yapayım şimdi burda herşey bittikten sonra böyle ahilik konuşması yapma zamanında konuş bu hale gelmesin hadi eyvallah ilk gün ilk tartışma watsapptan bu şerefsiz sana irfanı cildirtalim dediğinde senin yaşındami İrfan deseydin bu olay bu hallere gelmezdi şimdi kalkıp bana boş konuşma yaptığın konuşmayla yaptıkların çelişkili olmasın ben kimin ne olduğunu iyi biliyorum hadi eyvallah
    Irfan furkan da soyledi furkani gectim bi kac kisi daha soyledi o gun watsap grubunda bende vardim tugaya agzimiza geleni saydik duzgun dursana diye sende tugayda deli gibi takintilisiniz oglum ws nedir aq burda millete kendinizi kanitlamanin anlami yok bi laf var ya biz 40 kisiyiz kirkimizda birbirimizi biliriz diye vay hurdaciyi kesmjssjn vay kesilmissin gotunuze kina yakin simdi demekki bizde kestik desek bize de soveceksiniz

• oguz1453

oguz1453 Bizim Oyuncumuz

Irfan furkan da soyledi furkani gectim bi kac kisi daha soyledi o gun watsap grubunda bende vardim tugaya agzimiza geleni saydik duzgun dursana diye sende tugayda deli gibi takintilisiniz oglum ws nedir aq burda millete kendinizi kanitlamanin anlami yok bi laf var ya biz 40 kisiyiz kirkimizda birbirimizi biliriz diye vay hurdaciyi kesmjssjn vay kesilmissin gotunuze kina yakin simdi demekki bizde kestik desek bize de soveceksiniz

• irfan12

irfan12 Bizim Oyuncumuz

Olum vallahi hepiniz aklı oyun olmuş lan mesele kesmekmi kesmekse Furkan kesti Kerem kesti uğur kesti daha niceleri hangisine küfür etmişim lan olum anlamiyonuz sen tut birine içini dök değerlerini şöyle güven 20 yasindaki çocuk gururuna bazı şeyleri yediremesin sana sallasin küfür etsin ağlama desin falan filan abisini geçtim babasiyla aramda 10 yaş babası saygı ogretmemiski başkasına bişey söylüyorum kendi üstüne alınıyor yanına bı hergele daha almış konuşuyorlar ama klavyeden. Karşılarında olsan kekelerler konusamazlar siz hala olay ws diyin babasına saygısı yoktur bu tür kişiliklerin yarın öbür evlenip yuva sahibi olduklarında goruceklsr şerefsizlik parayla değil bak yapan yapıyor oğuz sen beni biliyorsun çoğunuz biliyor onuda biliyor daha bişey söylemek istemiyorum

ISquRaLI, SymbolX ve testament23 bunu beğendi.
  • ISquRaLI

ISquRaLI Usta Oyuncu

İrfan Reis Sıkma Canını Sen İsim Ver Bana Yeter :)

• H_U_R_D_A_C_I_

BU ZAMANA KADAR NE IRFANA BULASTIM NE SALIHE BULAŞTIM DURDUK YERE KIMSEYE SALLAMADIM IRFANLA ILK TARTISTIGIMIZ GÜN CLANIN WATSAP GURUNUNDA ORTANA TAKILIRKEN SAKASINA OLDUGUNU BÖLE BILE HEPINIZ SUSTUNUZ KEZA SALIHIN OLAYINDA DA AYNISINI YAPTINIZ O KADAR ZAMAN GECTIK EMEGIMIZ GECTI BIRBIRIMIZE KARSI GÜLDÜK EGLENDIK BAŞKA CLANLARLA MÜCADELE ETTIK BUNCA EMEGI BILE BILE ILK SALIHIN BANA KUFUR ETTIGINI BILDIGINIZ HALDE DUYMAMAZDIKTAN GELIP BENIM SADECE BENIM SÖYLEDIKLERIMI DUYMANIZ SIZCE 'NE KADAR ADAMLIKTI ? BEN IRFANA GERÇEKTEN DEGER VERIYIDUM MESELE KESMEK DEGIL IRFAN BANA KARŞI HIRS YAPTI HER YORUMUMUN ALTINDA BANA SALLADI BENDE ARTIK PATLADIM VE ILK BASTA ASLA KÜFÜR KULLANMADIM SADECE TAHRIK ETTIK AĞLAMA FLN DEDIM. KUSURA BAKMAYIN DA ADAM SEVGILIME NISANLIMA KADAR KÜFÜR ETTI SIZ OLSANIZ NAPARDINIZ ICINIZDE BEN SUSARDIM DIYEBILICEK YOKTUR HERALDE HER NEYSE OLAN OLDU OLMASAYDI KEŞKE AMA GEÇTI ARTIK YORUM YAPAN VE YAPMAYA CESARET EDEMEYEN HERŞEYI BILIP DUYUP SUSAN ARKADASLARIM ADALET TERAZINIZI SORGULAYIN...

KeleshMACHNE bunu beğendi.
  • ILisaCastro_

ILisaCastro_ Bizim Oyuncumuz

Ikimizde yanlış anlamayin okadar laftan sonra siz polemiği bitirseniz ne olur amk ben tuğlayla.konustugumdada söyledim adama istediğini sov eşine küfür etme o sana yakışmaz diye gelmiş şimdi burda konu kapandı diyorsunuz ben irfanı çok severim tugayida oyle ama sizin ikinizi aynı karede görmek.istemezdim tek dicegim yakıştıramadım ikinizede bitirdiyseniz polemigi ne mutlu size.

• murato610

murato610 Usta Oyuncu

Bu ne böyle ya ben oyunu bırakırken hepımız abi kardeş gibiydik şimdi kocaman iki adam birde ikisinin arası cok ıyıydı ben böyle bırakmadım sizi oyun ıcın yapmayın böyle şeyler ikinizide severim sayarım bırakın bu ben keserım o keser işlerini seviyorum sizi JAGUENETTA

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Abi küfrün küçüğü büyüğü yokturdur ki? Küfür küfürdür ya hiç etmeyeceksin ya da sınır tanımayacaksın bence. Orasına etme burasına et bu seni daha ahlâklı etmez, annesine söv karısına sövme bu nasıl bir pazarlıktır nasıl bir öğüttür? Toplumsal bir çöküş mevcut zaten beyin göçü mevcut kendini ifade edemeyen herkes küfre baş vurur halde ben de ediyorum küfür ama benim için küfür ifade biçimi değil, karşındakini rencide etme biçimidir. Bir insan küfür ediyorsa ettirirde adam karısına sövmüş falan diyorsunuz, karısına yeterince değer veren bir insan küfür ettirecek konuma sokmaz, aynı şeyler benim için de geçerli anneme çok küfür yedim hak ettim mi? Ettim evet ben de level atlayıp daha ağır küfürler ettim. Herkes hak ettiğini bulur küfrün iyisi kötüsü yok hepsi aynıdır.

• Kahrolsun616

Kahrolsun616 Bizim Oyuncumuz

polemik bitmişmiş konu kapanmışmış ne anlatıyorsunuz lan siz bütün mesele ws mi eee yani ne oldu tugay seni kesince bir şey mi kazancı ikinizde çok şey kaybettiniz olum ne mi kaybettiniz insanların size olan saygısı güvenini içinizdeki ana baba sevgisini vicdanınızı lan birinizde demeki ben susayım sustukça yüceleyim konuştunuz konuştukça küçüldünüz bizler burada ki herkes ikinizide tanımıyor mu kimin ne olduğunu bilmiyor mu kime neyi kanıtlamaya çalıştınız özelikle sen tugay hadi birbirinizin anasını sövdünüz lan adamın karısına ne dil uzatıyorsun ben doğuluyum bizde aile bizim için çok kutsaldır diyen sen değil miydin bu zihniyette olan birisi zamanında kardeş dediği adamın karısına laf eder mi senin yerine ben utandım ha irfan seninde pek eksik kalır yanın yok yazıklar olsun ikinizede
    bos konusup duruon fxx kardesm insanlgni kaybetse nolck sanki hepinz burda iyi dostsunuzmu hanginiz gidip ayni evlerde kaldi hanginiz birinin yaninda oldu yemegni yedi ?

• FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Kral Oyuncu

bos konusup duruon fxx kardesm insanlgni kaybetse nolck sanki hepinz burda iyi dostsunuzmu hanginiz gidip ayni evlerde kaldi hanginiz birinin yaninda oldu yemegni yedi ?
    Bak Oğuz’um sizi bilmem biz kendi aramızda çok samimiyizdir hepimiz birbirimizin özelini biliriz bunun sebebide birbirimize olan güvenimizden ama bu güven sonrasında bu şekilde yıkılması benim için üzücü bir olay benim buradaki sitemim bundandır, canım sıkıldığında birisi ile konuşma ihtiyacım olduğunda daha önce hiç görmediğim sadece bu oyundan tanıdığım emiri ararım uzun uzun konuşuruz belki senin için buradaki arkadaşlıklar sadece oyun muhabbet üzerinedir benimkiler öyle değil oyun oynamasam bile o tsye girer muhabbetimi ederim gülerim dertleşirim düşünsene senden yüzlerce binlerce kilometre uzakta seni hiç görmemiş ama seni seven insanlar var bu benim için çok özel bir şey lan ben seninle bile az çokta olsa takıldım diye sonrasında ne kadar kavga etmiş olsak bile senin ailene ne burada nede sağda solda arkadan dil uzatmadım senin aksine..

• H_U_R_D_A_C_I_

Bak Oğuz’um sizi bilmem biz kendi aramızda çok samimiyizdir hepimiz birbirimizin özelini biliriz bunun sebebide birbirimize olan güvenimizden ama bu güven sonrasında bu şekilde yıkılması benim için üzücü bir olay benim buradaki sitemim bundandır, canım sıkıldığında birisi ile konuşma ihtiyacım olduğunda daha önce hiç görmediğim sadece bu oyundan tanıdığım emiri ararım uzun uzun konuşuruz belki senin için buradaki arkadaşlıklar sadece oyun muhabbet üzerinedir benimkiler öyle değil oyun oynamasam bile o tsye girer muhabbetimi ederim gülerim dertleşirim düşünsene senden yüzlerce binlerce kilometre uzakta seni hiç görmemiş ama seni seven insanlar var bu benim için çok özel bir şey lan ben seninle bile az çokta olsa takıldım diye sonrasında ne kadar kavga etmiş olsak bile senin ailene ne burada nede sağda solda arkadan dil uzatmadım senin aksine..
    Furkan seni çok severim sen dürüst net bi insansın o clanda çoğu kişiye saygım sonsuz severim hepsini ama salih olayında beni harcadınız bunun aksini söyleyecek adam kişiliğini sorgulasın ırfanla olan muhabbet ikimizde hataliyiz hemde çok büyük Ben önceki günleri düşünerek hala karşınızda olan hiç bi yere geçmiyorum sonuç değişir mi bilmem ama yapmıyorum yakışmaz bana ama gerçeği bilip duyup susan sizler kendinize yakışmayan şeyler yaptınız . Sorun yok ben tek tabanca devam ediyorum . Iyi oyunlar

• H_U_R_D_A_C_I_

Sizin yapmanız gereken tek şey gel tugay gel salih geçin alt odaya birbirinizi yiyin ama sonuca varın demeniz icap ederdi tarafsız adil olucaktiniz benimle yüzleşmeye götü yemeyen birini savundunuz onun için yaptığın edebiyatlar benim icin bi bok ifade etmiyo hadi eyw

• H_U_R_D_A_C_I_

Hee sunuda soyleyim aileyiz dediğin clay 1 gün öncesinde kardeşim canım ciğerim diyodu aranızda sadece salihle salihle tartıştıgim halde clanin %90 ı maradon geçip shodt dan bana ağır küfürler etti ve utanmadan hala edebiyat yapabiliyonuz aile fln diyonuz bende buna bitiyorum:)

• ISquRaLI

ISquRaLI Usta Oyuncu

Ağlama duvarı değil bura tuğay 2 gündür tanıdığın biri için kaç aydır oynadığın adamlara aramız bozuldu diye görmediğin halde tbl kullanıyorsunuz demen milleti zan altında bırakıyor daha seni inandıramazken boşa konuşmaya gerek yok .

Son düzenleme: 12 Şubat 2020
    irfan12 bunu beğendi.
  • H_U_R_D_A_C_I_

Ağlama duvarı değil bura tuğay 2 gündür tanıdığın biri için kaç aydır oynadığın adamlara aramız bozuldu diye görmediğin halde tbl kullanıyorsunuz demen milleti zan altında bırakıyor daha seni inandıramazken boşa konuşmaya gerek yok .
    Aglayan yok emir senin için söylemem hataydı kabul ettim gereken kişiler biliyo söyledim zaten . Ayrıca sence melese 2 günlük kişi icinmiydi? Carin o orospu evladında ne bok olduğunu biliyorum idare edin ben yolu vericem dedim car emanet bana dedim siz dediğimi kaile almadınız bunun icin ts gelip 2 siten etmek benim hakkımdı. Buna şahit olan bizzat abindir. Boş yapma ben o clanda aylarca takıldım şuanda bile çoğu şeyi konuşabilirim ama susuyorum sustuğum konuları hepiniz biliyosunuz kemik kadro temiz ama kolsuzlar tabiki bulundu aramizda yalansa yalan diyin ben onlar için konuştum o gün sen tuzu biberi oldun. Aglıyicak bi durum yok Sikimde değilsiniz ama yaptığınız ayıptı ayyaş köpeği savunun devam :)

• Bu Sayfayı Paylaş