Video Hurdacı ws OnurAKYOL

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda bahadrgms54 tarafından 30 Aralık 2019 tarihinde açılan konu

1. bahadrgms54

bahadrgms54 Oyuncu

2. H_U_R_D_A_C_I_

H_U_R_D_A_C_I_ Usta Oyuncu

Yeminle komedi bu çocuk ful sc li oynamış ben sıfır sc utanmadan bide buraya atmış beyinsiz :D:D hayatin boyunca 2 kill aldin sevin koçum devam :cool: ayrıca seni her zaman boş car veya ful çarla otur kalk kestiğimi bütün atr biliyo kime neyi ıspatlamaya çalısiyon zavallı :D:D:D

3. bahadrgms54

bahadrgms54 Oyuncu

Bizde Senin Cektiğin Videoyu Atmanı Bekliyoruz Kardeşim Bu saatten sonra Videolar konuşsun Videoyu atmadığın taktirde çevap verilmiyeçektir.

4. H_U_R_D_A_C_I_

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Bizde Senin Cektiğin Videoyu Atmanı Bekliyoruz Kardeşim Bu saatten sonra Videolar konuşsun Videoyu atmadığın taktirde çevap verilmiyeçektir.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Arenadayım bekliyorum boş car

• bahadrgms54

bahadrgms54 Oyuncu

Kardeşim Sende Anlama Kıtlığımı Var Önce Video bakalım dolu charmısın Boş charmısın sonra Ws devam ederiz Önce Sen cektiğin Videoyu At hele Bi

• H_U_R_D_A_C_I_

Sende biraz özürlülük varmı? Siteden bak Boş carmiyım dolu çarmıyım beyinsiz :D o gün video açık değildi şuan açık bekliyorum arenadayım

• bahadrgms54

bahadrgms54 Oyuncu

dasdnasdasdjk gerize kalı insan ben sana video diyorum sen bana site diyosun diyosunya sıfır sc basılı değildi diye bide videoda herşey kayıtta diyodun :)

• H_U_R_D_A_C_I_

dasdnasdasdjk gerize kalı insan ben sana video diyorum sen bana site diyosun diyosunya sıfır sc basılı değildi diye bide videoda herşey kayıtta diyodun :)
    Beyinsiz bana onur olduğunu mu söyledin erhan dedin aptal herif tamam dostum no problem sizi nasıl yatalak ettiğimi sen kendin de biliyosun aldigin 2 kill onada sevin dur ben sıfır sc dim eşit olsak benden kıl alamıyicaginizi zaten biliyonuz onun için fazla kaile almıycam sizi gereksizsiniz :D:D:D

• oguz1453

oguz1453 Bizim Oyuncumuz

Kesmissin keseni tebrik etmek lazim da kardes
    Sen ctrl takili olmadan nasil ayakta kaliyorsun onu merak ettim

DADALOGLU

• H_U_R_D_A_C_I_

Kesmissin keseni tebrik etmek lazim da kardes
    Sen ctrl takili olmadan nasil ayakta kaliyorsun onu merak ettim

DADALOGLU
    Bende onu merak ettim :D Hayir onu geçtim az öncede vs attik vs de 1400 pot basiyodu nasıl bi acizlik çözemedim boş car gel diyom gelmiyo sebep 1400 pot yok :D:D:D

• oguz1453

oguz1453 Bizim Oyuncumuz

Bende onu merak ettim :D Hayir onu geçtim az öncede vs attik vs de 1400 pot basiyodu nasıl bi acizlik çözemedim boş car gel diyom gelmiyo sebep 1400 pot yok :D:D:D
    Eger gercekten videoda gorundugu gibi oyuncuysa helal olsun ctrlsiz sag tik ile minor yetistirebiliyosa sw nin en saglam asasi der gecerim yada sen kolsuz kalmissin adamin karsisinda baska aciklamasi yok mana yi iviri ziviri bilmem ben sadece ctrlsiz sag tik minore kitlendim :D

• H_U_R_D_A_C_I_

Eger gercekten videoda gorundugu gibi oyuncuysa helal olsun ctrlsiz sag tik ile minor yetistirebiliyosa sw nin en saglam asasi der gecerim yada sen kolsuz kalmissin adamin karsisinda baska aciklamasi yok mana yi iviri ziviri bilmem ben sadece ctrlsiz sag tik minore kitlendim :D
    Kardo otur kalk kestigim adam bu lavuk ayrıca ctrlsiz pvp de minorle can doldurucak adam yok oyundan anlayanlar bilir . Az öncede yakaladım 1400 pot basiyodur vs atarken

• H_U_R_D_A_C_I_

Kardo otur kalk kestigim adam bu lavuk ayrıca ctrlsiz pvp de minorle can doldurucak adam yok oyundan anlayanlar bilir . Az öncede yakaladım 1400 pot basiyodur vs atarken
    Isteyenler denesin ctrlsiz minörle can doluyo mu ?

• oguz1453

oguz1453 Bizim Oyuncumuz

Onura bi garezim yok bana karsida bi sorunu yok diye dusunuyom da ben bende g300s var ws de onu kullaniyom onu kullanirken de sag tik destekli atiyom minoru yetistiremiyorum

• H_U_R_D_A_C_I_

Onura bi garezim yok bana karsida bi sorunu yok diye dusunuyom da ben bende g300s var ws de onu kullaniyom onu kullanirken de sag tik destekli atiyom minoru yetistiremiyorum
    Macro yok dedi ya onun icin diyorum

• oguz1453

oguz1453 Bizim Oyuncumuz

Yarin bide ben atiyim ws :D:D

• testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

Ctrlsiz HP doldurulabilir şahsen attığım her vs de ctrl'i %20 oranında kullanıyorum ikinci konu şu atılan video bana şaibeli geldi zaten onur denilen gavad ezik olduğu için hileye başvuran vasatında altında bi oyuncu.

H_U_R_D_A_C_I_ bunu beğendi.
  • IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Bizim Oyuncumuz

Bu sahıs cltr siz minör atmıyo büyük ihtimal alt klavye kullanıyo cltr ordan bastırır bu bir ayrıca yöneticide gözükmez tbl gelsin bide benle atsın bu oynama stiliyle bu arada bu bahadır gümüş nerden fırladı ortalıga amk salagını tek elle keserim gelmiş burda şekil şukul laflar yapıyo

• xMAN

xMAN Yeni Oyuncu

Ctrlsiz HP doldurulabilir şahsen attığım her vs de ctrl'i %20 oranında kullanıyorum ikinci konu şu atılan video bana şaibeli geldi zaten onur denilen gavad ezik olduğu için hileye başvuran vasatında altında bi oyuncu.
    ctrl siz hp doldurulur mu ve ayrıca ws de % 20 oranında mı kullanıyon ctrl yi :D Bİ siktir git a.g gerzeği . oyunu bilmeyenler de sana inanır şimdi . sen bir tane arkadaşın yaptığı gibi dışdan çekde ctrl siz yada % 20 ctrl kullanarak ws at bir göster bize . ayrıca eleman sol el serçe parmağı ile ctrl ye basıyor da olabilir ama combo yaparken hem o şekil ctrl basıp diğer tarafdan skillere basmakda zorlanır . diğer bi seçenek yapışkan tuş da olabilir . arkadaşa da hileye başvuran biri demişssin hurdacıda pek sağlam bi ayakkabı değil kendi videosunda kendini ifşalamış mal . ben taraf tutmuyorum al birini vur ötekine . sırf boş konuştuğunuz ve yalakalıkdan ibaret sohbetinize el atmak istedim :D

• testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

ctrl siz hp doldurulur mu ve ayrıca ws de % 20 oranında mı kullanıyon ctrl yi :D Bİ siktir git a.g gerzeği . oyunu bilmeyenler de sana inanır şimdi . sen bir tane arkadaşın yaptığı gibi dışdan çekde ctrl siz yada % 20 ctrl kullanarak ws at bir göster bize . ayrıca eleman sol el serçe parmağı ile ctrl ye basıyor da olabilir ama combo yaparken hem o şekil ctrl basıp diğer tarafdan skillere basmakda zorlanır . diğer bi seçenek yapışkan tuş da olabilir . arkadaşa da hileye başvuran biri demişssin hurdacıda pek sağlam bi ayakkabı değil kendi videosunda kendini ifşalamış mal . ben taraf tutmuyorum al birini vur ötekine . sırf boş konuştuğunuz ve yalakalıkdan ibaret sohbetinize el atmak istedim :D
    Bir fake daha :) kim olduğunu tahmin ediyorum %20 dediğim olay vsnin can alıcı yerlerinde CTRL'e başvuruyorum sizlerin oyun bilgisi vasatın da altında. dış çekim hikaye vereceksiniz TW charlar oyuna sokulur her vs kontrol edilir vs sonunda tebrik edilir bu server da hemen hemen herkes ile vs attım kimin ne derece player olduğunu iyi biliyorum hileye başvuran kişi onur denen şahsiyetsiz hile moviesi mevcut gizliye çekmiştim tekrar açma gereği duymuyorum benimle polemik yapacak çapta oyuncular değilsiniz ki aynı hataya birdaha düşmem. Kaybol.

• Bu Sayfayı Paylaş