Video IBeyazAsLanTR & Malk’oç(oglu)

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda IBeyazAslanTR hasan tarafından 21 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

1. IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Bizim Oyuncumuz

2. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

OWW YEEEAHH :D

IBeyazAslanTR hasan bunu beğendi.
  3. IBeyazAslanTR hasan

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

bizim tayfa rich rich eline saglık haso
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Eyw kardeşim

• irfan12

irfan12 Bizim Oyuncumuz

Son düzenleme: 21 Eylül 2019
    HAZIMMMMMM bunu beğendi.
  • IBeyazAslanTR hasan

gerizekalı cocuk sol tarafı kapatmıs kesildiklerini göstermemek için bu kadar adi bi veledi zinasın arenada seni kesen kesene dolu carlarda yatalak olup aldıgı 2 kili buraya koymus bos carlarda kesildiklerini koymamıs bu kadar adi üstelik inv yok dedik göt korkusu nelere kadir red blue yok dedik herseyi basmıs ibne neyse böyle mutlu olacaksan ol :D

Hahaha pc açtırma bana red yok demiş bekle ss şerini buraya atarım göt gibi kalırsın aglama yeri degil bura canım hasi malk oç oglu snei haha bu arada ss lerde sc ler nerde hahahaha

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

E OLM SENDE KESMİŞSİN BAK SAĞ ÜSTÜ POTLARI FALAN

• irfan12

irfan12 Bizim Oyuncumuz

E OLM SENDE KESMİŞSİN BAK SAĞ ÜSTÜ POTLARI FALAN
    gökhan sabah bu geldi arenada ws attık bunu kestim enkazla 0 scli atıyoduk geldi kestim gitti o ws attıgı ful carla dün 100 kere attık 2 kil almıs onuda attı bos carla o kadar kestim kestiklerini koymus videoya bide küfür koyuyor bu kadar karekter bir arkadasınız var hadi eyvallah server gördü neler oldugunu eminimki gören herkes bu gönderiyi görünce yorumunu yapar

• IBeyazAslanTR hasan

gökhan sabah bu geldi arenada ws attık bunu kestim enkazla 0 scli atıyoduk geldi kestim gitti o ws attıgı ful carla dün 100 kere attık 2 kil almıs onuda attı bos carla o kadar kestim kestiklerini koymus videoya bide küfür koyuyor bu kadar karekter bir arkadasınız var hadi eyvallah server gördü neler oldugunu eminimki gören herkes bu gönderiyi görünce yorumunu yapar
    Sabahmıngeldim hahahah ta deki ses kayıtlarıda geliyo yarin bak bakalım beni kesmişin sol altınaçıl şekilde atcam sana ses kayıtlı pm den yazdıklarınla beraber hahahaha malk oç oglu :)

• irfan12

irfan12 Bizim Oyuncumuz

Sabahmıngeldim hahahah ta deki ses kayıtlarıda geliyo yarin bak bakalım beni kesmişin sol altınaçıl şekilde atcam sana ses kayıtlı pm den yazdıklarınla beraber hahahaha malk oç oglu :)
    la korkup ws gelmedin hala kküfrlü konusuyon karektersiz ibne görenler atlar zaten insan oyun bu keser edebiyle keser kaşar

HAZIMMMMMM bunu beğendi.
  • IBeyazAslanTR hasan

Sabahmıngeldim hahahah

la korkup ws gelmedin hala kküfrlü konusuyon karektersiz ibne görenler atlar zaten insan oyun bu keser edebiyle keser kaşar
    whatsapdan yaZdıgın küfürler ne malk oç oglu siktim seni demiştim yakalarsaam diye unutma :) kancık givi ötede agla şimdi malk oç oglu

• irfan12

irfan12 Bizim Oyuncumuz

whatsapdan yaZdıgın küfürler ne malk oç oglu siktim seni demiştim yakalarsaam diye unutma :)
    la yatalak kedi senin yolladıgın ses kayıtları neydi veledi zina dünki cocuksun daha at istediğin video görenler biliyor gerisi umrumda olmaz

HAZIMMMMMM bunu beğendi.
  • DOOOOOZEEEEER

DOOOOOZEEEEER Usta Oyuncu

ADAM DUN GOZUMUN ONUNDE KAC KERE KESTI SENI KARDESIM Bİ SEKİL NOLDUYSA KESMISSIN ATMISSIN AMA IRFAN SENI DEFALARCA KESTI BUNA SAHITIM

• IBeyazAslanTR hasan

ADAM DUN GOZUMUN ONUNDE KAC KERE KESTI SENI KARDESIM Bİ SEKİL NOLDUYSA KESMISSIN ATMISSIN AMA IRFAN SENI DEFALARCA KESTI BUNA SAHITIM
    Waowww hahahaha kardeşim yarin asıl video geliyo kesmiş ya beni ses kayıtlı hemde sen olayı bilmiyon wp den konuştugu lafın arkasında durcak seni kesip atmassam anamı bacımı karımı siksinler diyen bir kişiliksiz bu video at irfan madem kestin hahaha malk oç oglu

• irfan12

irfan12 Bizim Oyuncumuz

Waowww hahahaha kardeşim yarin asıl video geliyo kesmiş ya beni ses kayıtlı hemde
    yatalak oldun aldıgın 2 kilide koymussun ne bok yiyosan ye herkes sahit bos carlaymıs gerizekalı macroyla oynuyor göt korkusundan ws gelmiyor ve zırlıyor kendi nickiyle yatalak oluyor video almıyım diye farklı nickklerle gelim aldıgı killeri buraya koyuyor forzascravo o kadar sövüyodunuz o hareketi yapıyor diye kendinde aynısını yapacak kadar karektersiz bir veletsin ne bok yiyosan ye sabaha kadar videoları at umrumda değil ama sadece biraz delikanlı ol kesmişssin kesilmisim umrumda olmaz hadi eyvallah

HAZIMMMMMM bunu beğendi.
  • ferhat54reyiz

ferhat54reyiz Kral Oyuncu

yaw bir delikanlıda hem kestiğini hemde kesildiklerini atsın şuraya az delikanlı olun hasan bu gün benimle olan vs lerinide at vs nızı gördüm ben irfan 10 kere kesti sen 2 kere onuda buraya atıyosun komık bu yaptıgın :=) H_U_R_D_A_C_I

• IBeyazAslanTR hasan

yatalak oldun aldıgın 2 kilide koymussun ne bok yiyosan ye herkes sahit bos carlaymıs gerizekalı macroyla oynuyor göt korkusundan ws gelmiyor ve zırlıyor kendi nickiyle yatalak oluyor video almıyım diye farklı nickklerle gelim aldıgı killeri buraya koyuyor forzascravo o kadar sövüyodunuz o hareketi yapıyor diye kendinde aynısını yapacak kadar karektersiz bir veletsin ne bok yiyosan ye sabaha kadar videoları at umrumda değil ama sadece biraz delikanlı ol kesmişssin kesilmisim umrumda olmaz hadi eyvallah
    Clanındaki admdamk göt korkusuna macroyla oynuyo diyebiliyonmu onlara yatalak hayriyetten 0 charda kaç kere kesmiş beni kill almadı ama ben bunun videosunu yarin atcam ses kayıtlı merak etme

• IBeyazAslanTR hasan

yaw bir delikanlıda hem kestiğini hemde kesildiklerini atsın şuraya az delikanlı olun hasan bu gün benimle olan vs lerinide at vs nızı gördüm ben irfan 10 kere kesti sen 2 kere onuda buraya atıyosun komık bu yaptıgın :=) H_U_R_D_A_C_I
    Aglama yerimi bura seninde ss ni atarım mpntecarlo hasana ben bu beyazla oynamam bu adam öküz givi bişey diyerek ws gelmedigini :)

• ferhat54reyiz

ferhat54reyiz Kral Oyuncu

ben bu adamla vs atmam tbl dedim bu kıvrak olma lafı çarpıtma ben lafımın arkasındayım

• irfan12

irfan12 Bizim Oyuncumuz

Aglama yerimi bura seninde ss ni atarım mpntecarlo hasana ben bu beyazla oynamam bu adam öküz givi bişey diyerek ws gelmedigini :)
    yav akıl var mantık var ful carla göt zoruyla 2 kil alan bana bos carda gögüslük cıkartıp ful can atıyor bu mantık işimi hasan forzadan ayrı bi yanın yok adama laf yapma onun gibisin herkes sahit dün murata otur kalk yatalak oldun hurdacıya otur kalk yatalak oldun bana otur kalk yatalak oldun kestiğin 2 kille mutluluk duy bosta kesmişssin kesmemişssin bi önemi yok hersey ortada

• salamur

salamur Oyuncu

la olum sen nasıl bı sahtekarsın 10 defa kesıldın kestıgın 2 taneyı vıdeo ya lıp buraya atmak nasıl bı acızlıktır aerykslejryosjıdfhxpgdh

• Bu Sayfayı Paylaş