Video ICXX V A T A N VS DOKTORBİRAY clanca tbl ile bilinen bu cahil beceriksizlerin sonu

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Biray1 tarafından 15 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

?

ICXX clanı tbl

1. Hepsi

1 oy
    25.0%
  2. Hepsiii

3 oy
    75.0%
  1. Biray1

Biray1 Aktif Oyuncu

15.09.2019 ADIMA TBL İFŞA SERİ SPİKE SERİ THURST GİBİ İTHAMLARDA BULUNAN BU CAHİLLER ORDUSUNUN ÇEKTİĞİ ASIL VİDEO BUDUR BİLGİNİZE LÜTFEN İYİ İZLEYİN HANGİ SİKİL NERDE KAÇ SN ARALIKLA VURULMUŞ İYİ BİR ASAS HRŞEYİ GÖRÜR ZATEN ICBXX CLANI Beceriksizleri kudurmaya devam etsinler İstanbul içi yan yana VS ye beklerim her türlüsüne fark etmez..

2. Biray1

Biray1 Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

başka adamın cektıgı sağ tarafı nıye gosterıyorsun merak ettım ?
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Kudurma olm hani tbl dim ben hani seri sikildim hani nerde bekle oyuna ilk girim seni sikecem daha bekle bunlar size yetmez

• Biray1

Biray1 Aktif Oyuncu

unuttun galiba tbl diyordun bana beklıyorum amına koyacam senın oyle bı koyacamkı şaşıracan
    Olmayan bişeyle nasıl yapacan sendeki beyni kuşa versek kuş ters uçar yarın 4 gibi oyundayım 5 gibi en geç iş çıkışı

• Biray1

Biray1 Aktif Oyuncu

telefon numaramı verdım daha dun aglıyordun barımı yapamıyorum nasıl yapacaz nasıl kesıyorsun dıye clan areanada sımdı pasa oldun ama yarına delı edecem seni
    Hayatında 5 bin TL kaç kere bir arada gördün aq koy cebine gel yan yana atalım sahibine veririz paraları kaybeden defolup gider nokta uzatma şimdi telefon numarası vermekle olmuyor bu işler ben sana 20 tane verim yoksa

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Karşim video çekme programını öğrenebilir miyim çok güzelmiş hiç bir şey anlaşılmıyor sevdim.

_Sh4k3doWn__________ bunu beğendi.
  • Biray1

Biray1 Aktif Oyuncu

Karşim video çekme programını öğrenebilir miyim çok güzelmiş hiç bir şey anlaşılmıyor sevdim.
    Telefon canım sen makro kullanmayı bırakıp daha sade ve şeyler ilede oynamanın mümkün olduğunu öğrenirsen bunuda anlarsın

• Bu Sayfayı Paylaş