Video IErzurumTR yatalaksın kabul et

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda bahadrgms54 tarafından 10 Şubat 2020 tarihinde açılan konu

1. bahadrgms54

bahadrgms54 Usta Oyuncu

bu saatten sonra bişey yazma annanı skrm yatalak piç seni

2. bahadrgms54

bahadrgms54 Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Amk kolsuzu burda zedbot kullandığın o kadar belli ki sağ tıkla attığın her minör mananı kaçırmıyor oruspu ewladı senin gittiğin yollardan ben dönüyorum bilmeyene oyununu öğret. Sen ne demek istediğimi gayet iyi anladın. Çıkan minör serinliği ve mananın hiç sekmiyor oluşunu izleyenler az çok anlar. Git bidaha karşıma cıkma amk salağı! ha madem ben oldugumu biliyorsun o attığın videodan önce 1 kaç defa daha ws attık %90dan aşşağı hpen inmiyordu alıp onlarıda atsaydın az cesaretin vardıysa o.çç
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Hahahahha zedbot dedi hahah ya MK walaha kendini rezil etmekten başka bişey yaptığın yok hayla konuşuyorsun bi ş.gidermisin

• IErzurumTR

IErzurumTR Usta Oyuncu

Hahahahha zedbot dedi hahah ya MK walaha kendini rezil etmekten başka bişey yaptığın yok hayla konuşuyorsun bi ş.gidermisin
    :D tabi işine gelmeyince bilmemezlikten gelirsin

• bahadrgms54

bahadrgms54 Usta Oyuncu

:D tabi işine gelmeyince bilmemezlikten gelirsin
    YIRTILLLLLLL AZ DAHA AĞLA BAKEM AĞLAAA

• IErzurumTR

IErzurumTR Usta Oyuncu

YIRTILLLLLLL AZ DAHA AĞLA BAKEM AĞLAAA
    ne ağlıyıcam lan :D amk embessili sen kimsinde bana rakip olucaksın :D kullandığını inkar bile edemiyrsun senin oyunda tbl oldugunu sadece ben değil bi cok kişi biliyor sen rahat ol aslan parçası çapımda insan değilsin ! :)

• bahadrgms54

bahadrgms54 Usta Oyuncu

ne ağlıyıcam lan :D amk embessili sen kimsinde bana rakip olucaksın :D kullandığını inkar bile edemiyrsun senin oyunda tbl oldugunu sadece ben değil bi cok kişi biliyor sen rahat ol aslan parçası çapımda insan değilsin ! :)
    Yegenim benim anca konuşursunuz siz azı olan konuşuyo kanıt gösterin Aslan parçaları kanıt gösterin SİZ NAPIN BİLİYONUZMU YIRTILINNNNNN

• IErzurumTR

IErzurumTR Usta Oyuncu

Yegenim benim anca konuşursunuz siz azı olan konuşuyo kanıt gösterin Aslan parçaları kanıt SİZ NAPIN BİLİYONUZMU YIRTILINNNNNN
    :D:D:D:D kanıta gerek yok Allahın bildiğini kuldan mı saklıyıcaksın amk evladı seni daha düne kadar clanınıza geldiğimde oo erzurumtr clanımıza gelmiş diyen kahpe evlatları sizlersiniz oğlum. sen kimsinde ben sana kendimi kanıtlıyıcam benim ne karakterde biri oldugumu beni tanıyan biliyorda senin bi oruspu ewladı oldugunu kimse bilmiyormuş. bana oyuncuyum diyorsan 21xx bi swye gideriz eşit şekillerde wsmizi atarız okey mi aslanım kıytırık pvplerde göt kaldırmaya benzemez bu işler hadi uza kanıtmış senin oruspu cocugu oldugunu herkez biliyor. bunu nesini kanıtlayayım ben sokuk ewladı. hadi o videodan önce attığın wsleride at bakem götün varsa %90dan aşşağı inmeyen videolarınıda atarsın delikanlısın ya klavye erkeği seni ! hata bende senin gibileri kaileye alıp adam yerine koyuyorum ondan götünüz tavan yapıyor demi amk sünepesi. ! ben swyi bırakıp askere gitmeden önce nerelerdeydiniz yeni mi türediniz amk :D

Son düzenleme: 11 Şubat 2020
  • bahadrgms54

bahadrgms54 Usta Oyuncu

:D:D:D:D kanıta gerek yok Allahın bildiğini kuldan mı saklıyıcaksın amk evladı seni daha düne kadar clanınıza geldiğimde oo erzurumtr clanımıza gelmiş diyen kahpe evlatları sizlersiniz oğlum. sen kimsinde ben sana kendimi kanıtlıyıcam benim ne karakterde biri oldugumu beni tanıyan biliyorda senin bi oruspu ewladı oldugunu kimse bilmiyormuş. bana oyuncuyum diyorsan 21xx bi swye gideriz eşit şekillerde wsmizi atarız okey mi aslanım kıytırık pvplerde göt kaldırmaya benzemez bu işler hadi uza kanıtmış senin oruspu cocugu oldugunu herkez biliyor. bunu nesini kanıtlayayım ben sokuk ewladı. hadi o videodan önce attığın wsleride at bakem götün varsa %90dan aşşağı inmeyen videoları delikanlısın ya klavye erkeği seni ! hata bende senin gibileri kaileye alıp adam yerine koyuyorum ondan götünüz tavan yapıyor demi amk sünepesi. ! ben swyi bırakıp askere gitmeden önce nerelerdeydiniz yeni mi türediniz amk :D
    Sen askere gitmişsin ama daha büyümemişsin Aslan parçası yazdığım çoğu küfür farkın dasın demi anca klavye kaşarlığı yaparsın sen artık kabullen yatalak olduğunu ve uzaklaş yavaş yavaş Aslan parçası rezilsin daha rezil olma

• IErzurumTR

IErzurumTR Usta Oyuncu

Sen askere gitmişsin ama daha büyümemişsin Aslan parçası yazdığım çoğu küfür farkın dasın demi anca klavye kaşarlığı yaparsın sen artık kabullen yatalak olduğunu ve uzaklaş yavaş yavaş Aslan parçası rezilsin daha rezil olma
    senin gibisine oturupta şiir mi yazıcam küfür hak edene edilir. ! tbl ile kim olsa keser amk el playerı değilsin sen hey Allahım kime ne anlatıyoruz uza !

• bahadrgms54

bahadrgms54 Usta Oyuncu

senin gibisine oturupta şiir mi yazıcam küfür hak edene edilir. ! tbl ile kim olsa keser amk el playerı değilsin sen hey Allahım kime ne anlatıyoruz uza !
    Kardeşim tbl diyosun ya kanıt kanıt kanıt göster daha da cevap vermiyorum sana ay bakalım TBL videomu görelim orospu karı gibi aynı kelimeleri tekrarlama daha da çevap yok bak dalgana YIRTILLLLLLLLLLLL

• IErzurumTR

IErzurumTR Usta Oyuncu

Kardeşim tbl diyosun ya kanıt kanıt kanıt göster daha da cevap vermiyorum sana ay bakalım TBL videomu görelim orospu karı gibi aynı kelimeleri tekrarlama daha da çevap yok bak dalgana YIRTILLLLLLLLLLLL
    :D:D:D herşey ortaya cıkınca elinizdekinide inkar edecek kadar oruspu ewladı oldugun için kabullenmek zor geliyor yırtılmış hele bak anasını siktiğime bak büyümüşte adam olmuş karını cocugunu sikerim senin kanıt göstermiş oruspunun sıctığı tblsin zaten ulan ya:D canerin yada mertin charına girip sen değilmişsin gibi davranman felan acayipsin yemin ederim daha yeni farkettim onu ahaha olum kim bilir kaç defa ezildin altımdada benim haberim yoktur :):) ulan ne güldümya rezil mk ewladı :D:D

Son düzenleme: 11 Şubat 2020
  • Bu Sayfayı Paylaş