Video IIWillBeTheDeaTH TBL

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda CHOTZA tarafından 28 Temmuz 2019 tarihinde açılan konu

1. CHOTZA

CHOTZA Yeni Oyuncu

____CHOTZA

IK4B4S4K4L ve dayakxd bunu beğendi.
  2. dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

Senelerdir bu oyunu oynuyorum bu kadar bariz tbl kullanan bir arkadaş görmedim :D adam dünden beri resmen tbl neye yarar reklamı yapıyor serverda. Skill barında mana potu ve lup yok çünkü bunları tbl ile hallediyor biraz acemi bir koxper, dün skill barında sadece spike ve yüzdeler vardı :D Asıl sorun gm nickli adminin bu arkadaşa çanak tutmasıdır, ya bizle sağlam taşşak geçiyorsun ya da bu koxperla aranda bir bağ var gm kardeşim. Eğer bu adama gönülden inanarak hile kullanmıyor dediysen ben bir daha bu serverda oynamam beni banlamanı istiyorum. Bu server ne çektiyse adam kayırmaktan çekmiştir.

CHOTZA bunu beğendi.
  3. ILisaCastro_

ILisaCastro_ Aktif Oyuncu

Dünden beri gm arkadaşa söylemekten yoeuksum amk adam pmlere cevap vermemeye başladı artik artık aralarında ne varsa aq mahalle arkadaşı heralde adam tbl kullanmasına izin verdiyse eğer yasak değilse bizde acak uzaktan vurak amk :):):)

CHOTZA bunu beğendi.
  4. remzikyc35

remzikyc35 Yeni Oyuncu

bu arkadaşı tanıyorum o kadar kalabalıgın arasında bana 5 r vuran arkadas yeteneklıdır kendisi baya canı gönülden tebrik ederim asas oynayan çokta bunun gibi plaeyr zor yetişir :D

CHOTZA bunu beğendi.
  5. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

SAdece server ne çekti değil, tüm türkiyenin genel sorunu bu adam kayırrma hukuksuzluk :D

6. 4maticerol

4maticerol Oyuncu

bu car gmnin carı degilse bisey bilmiyorm :)

7. afrazat

afrazat Yeni Oyuncu

Bu GM dedikleriniz ne olu ki.
    Phantaso diye warior yanımdan 25 metrede ki adama vuruyor GM ye söylüyorum bakalim diyor adam bunun uzerine 1 saat devam etti sayfalar attı banlanmadi ya la. Bu günden itibaren koxp kullanmayani sikeyim.

8. ILisaCastro_

Eğer serbestte kullanakk bizde amg ban yemeyek ama :p:p:p:p

CHOTZA bunu beğendi.
  9. CHOTZA

CHOTZA Yeni Oyuncu

amq bu gavatın ban yemesi için twondan falan vurması gerekiyor herhalde :)

10. ILisaCastro_

Yine yemez krall uğraşma boşver :):):):)

CHOTZA bunu beğendi.
  11. dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

Banlandı. Burayı okuyorsan yeni char açıp pm at bana koxper kardeşim biraz acemisin ben sana oyunu öğretirim tblye para vermene de gerek kalmaz :D

CHOTZA bunu beğendi.
  12. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Bu piçler yüzünden 2 defa ban yedim amk

13. ILisaCastro_

Banlandimi la sonunda aq :):):):)

14. MuratALVER

MuratALVER Administrator Site Yetkilisi

BANNED

ILisaCastro_, CHOTZA ve Schizo bunu beğendi.
  15. ILisaCastro_

Allah razı olsun uğur keles pasta kesicem mutlu oldum amg :p:p:p:p

Bu Sayfayı Paylaş