Video Im AcitmadaaNNNN_ Şahsım Adına Atılan Movie Ve Yorumlar Hakkında

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda TimurLeng tarafından 30 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

1. TimurLeng

TimurLeng Yeni Oyuncu

Arkadaşlar şahsım adına foruma atılan video da Çarına WS deyip Çarı vermemişim arkadaş kendını cok zeki zannediyor . Size Soruyorum Eyerki Çarından Çarına Ws olsaydı Sizce bu konusmaları movienin başına eklemezmiydiniz pm görüntülerini felan egerkı ben olsaydım ve bırısı bana carından carına ws deseydı tabiki o pm yi veya yazısını videonun basında gosterırdım kı mıllet ayıksın ama bu mallar cekememezlıkten kudurmuslar oyleki yorumlarda bıle kendını bılmez aptallar aktif oynadıgımı karsılasıtıklarında gorusuruz felan gibisinden yazmıstı o arkadaslardan bi tanesii ....PowerDamege Kendı Nıckıyle Gelsin Bırdaha Movie alsın Tabiki ağlamıyacaksaaa ;)

2. testament23

testament23 Usta Oyuncu

şimdi yazılanlar'ı ss veya movie aldığını bildiğim için yazdım da neyse daha sonra ful ile geldim vs sonucunu ikimizde biliyoruz malkocoglu'da oradaydı bu yazıyı görüyorsa yorumda belirtir zaten movie almadım gerek duymadım sizinle uğraşamam dostum benim oyunculuğumu herkes bilir realde başarılar sana.

3. TimurLeng

TimurLeng Yeni Oyuncu

tekrar Soyluorum neden kendi isminle ve eşit çarlarla gelmedın :D Ben Boş Çara Gectım Ayrıca İsminizi Neden Saklıorsunuz Benı kesebılırsin kesemezsın onemlı değil polemık yaratan sızler polemık ısteemeyen gene sizler al moviemi at sıkıntı yok ben sızın gıbı NCS basmam kesen herkese saygım sonsuz beni bu kadar küçük gorüp movie mi almanız veya yorum yapmanızda ayrı bi konu :)

Alacaksan Movie eşit ÇarlarlaAtalım Kardeşim İkimizde arenadayız :) 2 K Sc 350 Def yok bende onun ıcın boş çar :)

4. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Yav benmi aldım sana movie aptalmısın gerizekalımısım taktın beni kafaya ayrıcaBenim ful charım yok neyse sana fazla ilgi gösterdim

5. irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

acıtmadan kardeşim o pmleri kim okursa sunu anlar mehmetin ne kadar efendi oldugunu söyler ve ben arenadaydım ucan spike memoydu gözümün önünde 5 kere kesti yarı canla ful canla adama sen polemik yaratıyorsun diyosun ama sen kindar bi sekilde adam ne yazmıssa cevap vermişsin ve sunuda söylim kardeşim sen aslında cok iyi bi adamsın ama tek sorunun kendiine bazı seyleri yedirememen bazen yedirmeyi bilmen lazım adım gectiği için yorum yaptım senlede bi sorunum yok gördüğümü yazdım

6. TimurLeng

TimurLeng Yeni Oyuncu

kardesım nasıl yedıreyım adam boş çardaydı boş çara gectım atmıorum dedı aradan 5 dk sonra full çar ısmı degısık gelıp ws attı ben bunu yedıremedım ve eşıt degıldık buna ragmen kestikten sonra ben ecnebıyım dedı konu bu .Ben kendının olmadıgını bılmedıgım halde benı kestıgınde elıne saglık dedım.

7. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Lan hıyar sırf senin içinmi geldim ful charla malkocoglu felan geldi diye girdim sana kastım olasa movie alırdım tekrar boş chara girdim hala gelimmi boşla diye köpek gibi arkamdan havlıyorsun o yüzden ful charda ben vardım dedim ağzımı bozdurma kiminle derdin varsa onun postunun altına git kaybol

8. dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

9. PowerDamage

PowerDamage Yeni Oyuncu

bilsem bu kadar ağlayacağını eline vermezdim defalarca neyse sensin bestsin :D Sen video alırsan çarımı veririm demedinmi full yedikten sonra gerizekalı :D

10. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Adam beni ko59da rehin aldı mk :D

Bu Sayfayı Paylaş