Video IMassiveReaper ladyherocz 2ws2 symbolX

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda IAusar tarafından 3 Nisan 2020 tarihinde açılan konu

1. IAusar

IAusar Oyuncu

2. sector07

sector07 Oyuncu

video hızlandırıp skill bar kapatan TBLdir aksini iddia edenin.....

Son düzenleme: 4 Nisan 2020
    dayakxd, SymbolXNXX, LAGGER ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. SymbolXNXX

SymbolXNXX Aktif Oyuncu

Videonun ilk 10 saniyesini dinleyin küçük bir ses kaydı var ' Ali Reis arkadaşın değil mi prieste nasıl video atacaksın diyor'

Zaten arkadaşımın hatrına geldim ki ben bu malı bu vsdede yatalak ettim kestiği kısmı almış :D ki zaten bunda bile tbl kullanmış
    Yani arkadaşlar olay şu ki bizim kendi aramızda vs attıgımz bir şeydi asaslar ve priestler değişiyordu sürekli arkadaşlarına video alacak kadar kahpe insanlar var video zaten 1 yıl önce

Ya ben onu geçtim Suspecte bile fake video atan adam bu kahpelikle bir yere gelemezsin xd

Asasım olan BALYQZ nam-I değer Oh Cilli yandan vsyi izliyor.Ciddi bi vs olsa o oynardı aq.ASAS fake değil AliReissssti 20-0 yatalak etmiştim seni iyikide etmişim ağlamaya devam :D benden kill alamayacağınızı herkes biliyor.Gerçi videoyu niye attıgınız belli ss'lerde

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

;)

Son düzenleme: 3 Nisan 2020
    dayakxd ve fetihan acar bunu beğendi.
  4. La videoyu paylaşan forza :D ulan ne trol adamsın ya :D

fetihan acar bunu beğendi.
  5. dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

Skill bar kapatacaksan içten videoyu niye alırsın bre ezik herif? :D Kendi kendini ifşa etmişsin videoyu 0.75 hıza ayarlarsanız normal hızda oynuyor ve sağ alt bardan hangi skilli kaç saniyede attığını hesaplayabilirsiniz biraz incelesem bulurum hangilerinin süresini düşürdüğünü yoksa sikseler kill alamazsın Ahmet'ten asası kim olursa olsun :D

Son düzenleme: 3 Nisan 2020
    SymbolXNXX bunu beğendi.
  6. SymbolXNXX

SymbolXNXX Aktif Oyuncu

Skill bar kapatacaksan içten videoyu niye alırsın bre ezik herif? :D Kendi kendini ifşa etmişsin videoyu 0.75 hıza ayarlarsanız normal hızda oynuyor ve sağ alt bardan hangi skilli kaç saniyede attığını hesaplayabilirsiniz biraz incelesem bulurum hangilerinin süresini düşürdüğünü yoksa sikseler kill alamazsın Ahmet'ten asası kim olursa olsun :D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    el elden üstündür kankacım beni veya bizi kesecek adam çoktur ama bunun gibi ezikler değil tabii ki yani haklısın alamazlar ki paylaştıgım vsnin sonucu 21-0 :cool: :D

dayakxd bunu beğendi.
  • YILMAZUNCU

YILMAZUNCU Yeni Oyuncu

ANASINI SIKMISLAR SEMBOLXX IN YALAKALARDA YORUMLARDA COK IYI DOSTUM... BU KASARLARIN ANASINI DEGIL BACINI SIK

• Farabi

Farabi Yeni Oyuncu

Yalakalar iş başında :) Fazla ısırmayın

• dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

towndan çıkarmadığımız orospu çocukları nasıl ağlıyor ahhahaa işte bu oyunda bana zevk veren olay bu :D :D :D cswlerde pmden nasıl ağlıyorsunuz kuduz köpek gibi bizi kesmeyin diye? :D

SymbolXNXX bunu beğendi.
  • Farabi

Farabi Yeni Oyuncu

Symbolx bu serverde en iyi oyuncudur kardeş bunu andreamtr'de oynayan hiçbir kul hiçbir köle inkar edemez. Ama kestiği kadar kesilecegi videolarda olacak bu bariz birşey. Ama sen hala üste cıkmaya çalısıyorsun. Sizin ekibide biliyorum merak etme kimin saglam oldugunu kimin ise tbl kullanıp " sağlam " görünmeye çalıştığını. Bir ara symbol x degil başka priestiyle 2v2 atmıştık. Daha sonra ts geldi. Baya konustuk. Sonra tsden cıkmıs gibi yaptık tekrar girdik. Ts'de priest ve priestin abisi vardı. Priest'in agzından kaçırdıgı söz " seri spike vardı öyle kestik " oldu. Yani rahat olasın neyın ne oldugunu cok ıyı bılıyorum.

• SymbolXNXX

SymbolXNXX Aktif Oyuncu

Symbolx bu serverde en iyi oyuncudur kardeş bunu andreamtr'de oynayan hiçbir kul hiçbir köle inkar edemez. Ama kestiği kadar kesilecegi videolarda olacak bu bariz birşey. Ama sen hala üste cıkmaya çalısıyorsun. Sizin ekibide biliyorum merak etme kimin saglam oldugunu kimin ise tbl kullanıp " sağlam " görünmeye çalıştığını. Bir ara symbol x degil başka priestiyle 2v2 atmıştık. Daha sonra ts geldi. Baya konustuk. Sonra tsden cıkmıs gibi yaptık tekrar girdik. Ts'de priest ve priestin abisi vardı. Priest'in agzından kaçırdıgı söz " seri spike vardı öyle kestik " oldu. Yani rahat olasın neyın ne oldugunu cok ıyı bılıyorum.
    ufuk andreamtr nin en kaliteli asaslarındandır kardeşim.. Zaten yukarı yorumda yazdım beni kesecek adam çok ama o kişiler bunlar değil

dayakxd bunu beğendi.
  • dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

Tbl kullanıp sağlam görünmeye çalışan kim varsa admine nickini verirsin admin gerekeni yapar. Forumda ağlayıp zırlamanın bir anlamı yok. Koxpera koxper diyip arkadaşını savunan kimse de yalaka olmaz bilesin. Belli ki sen çok hırslanmışsın ama söz ardreamde pm atarsan sana skill atmayacağım bir oyun için bu kadar hırslanmanın anlamı yok. Yine de şunu söylemek istiyorum 3 gün önce boş charla kesilip inv sorduğun adama bugün yalaka diyecek kadar küçülmeseydin keşke.

• Sjslaljsjsjjdjjfjf ulan konuyu sürekli uplayıp duran forzascarrow :D orospu çocuğu ya :D milleti nasıl birbirine düşürüyo yorumlara bak Xddddd

dayakxd bunu beğendi.
  • Aykut

Aykut Oyuncu

Aslannnnnnnnnn sizin gibileri 2 v 2 ye bekleriz umarım bir gün seninle denk geliriz IAusar. O zamanda movie alıp paylaşırsın umarım boş anda atılan ws yi ve belki 6 7 ay önce atılan bi ws yi ahmetin asasının kim olduğu belli değil. Ahmet senelerdir arkadaşım benim ben bile tanımıyorum o asası. Umarım bir gün 2 v 2 atarız da o zaman görelim. Kim iyi kim kötü. Bu yorumu görüp cevap yazmanı istiyorum. tarih ve saati

SymbolXNXX bunu beğendi.
  • SymbolXNXX

SymbolXNXX Aktif Oyuncu

Sjslaljsjsjjdjjfjf ulan konuyu sürekli uplayıp duran forzascarrow :D orospu çocuğu ya :D milleti nasıl birbirine düşürüyo yorumlara bak Xddddd

Forzanın adını kullanıyor bu forza falan değil Mehmet millete forumda sövüp ben forzayım desen inanmayacak yok zaten. Forzanın ben oynadığını bile sanmıyorum 12xx i

Bu Konuya bakarsan anlarsın LadyHeroCz olduğunu

• Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Forzanın adını kullanıyor bu forza falan değil Mehmet millete forumda sövüp ben forzayım desen inanmayacak yok zaten. Forzanın ben oynadığını bile sanmıyorum 12xx i

Bu Konuya bakarsan anlarsın LadyHeroCz olduğunu
    Bu o orospu çocuğu uğur kral. işini profesyonel yapıyo uğraşmak istemedim başka bi yerde de ben saitim felan diyo returnthedarkdewil sjsjjdjfjf siklemeyin şunu videoyu izledim ne kadar gerzikalı varsa 1299 oynuyo galiba skil bar kapayıp movie yapmak ne leblebi beyinli aq

SymbolXNXX bunu beğendi.
  • Farabi

Farabi Yeni Oyuncu

Tbl kullanıp sağlam görünmeye çalışan kim varsa admine nickini verirsin admin gerekeni yapar. Forumda ağlayıp zırlamanın bir anlamı yok. Koxpera koxper diyip arkadaşını savunan kimse de yalaka olmaz bilesin. Belli ki sen çok hırslanmışsın ama söz ardreamde pm atarsan sana skill atmayacağım bir oyun için bu kadar hırslanmanın anlamı yok. Yine de şunu söylemek istiyorum 3 gün önce boş charla kesilip inv sorduğun adama bugün yalaka diyecek kadar küçülmeseydin keşke.
    İsa denk gelırsen 2v2 atarız ve konuyu kapatırız sorun yok. Yahu vs attıgım cogu adama " kac parca atıyorsun " demısımdır. Bak aykut 9 defa inv atıyor. Yanı soruyorum herkese dee sen nıye boyle hırslandın:)

• Farabi

Farabi Yeni Oyuncu

Konu bu kişilerin tbl olup olmaması degil isa. Hala mevzuyu kaçırıyorsun. Biraz analitik ve analiz derslerine önem ver bunlar cok önemli. Konu " symbol x " ise bırak adam ve asası kendini savunsun. Tamam ortama katıl yine bişey demıyorum ama kral, sanki sen kesilmişssin gibi gaddarca yorum yapıyorsun

• Farabi

Farabi Yeni Oyuncu

Ayrıca yorumlarımda sana " gram küfür " etmedigim halde bana " orospu cocugu " dedin.
    Yine sana küfür etmedim.
    Dolayısıyla şansını zorlama

• dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

İsa denk gelırsen 2v2 atarız ve konuyu kapatırız sorun yok. Yahu vs attıgım cogu adama " kac parca atıyorsun " demısımdır. Bak aykut 9 defa inv atıyor. Yanı soruyorum herkese dee sen nıye boyle hırslandın:)
    Adım isa değil. Hırslanan ben değilim sensin. 2v2 1v1 8v8 her türlü her zaman atalım ama bence kesemeyeceğini sen de biliyorsundur. Bence senin yorumun çekememezlikle alakalı.

• Bu Sayfayı Paylaş