SixtyIOne

Yeni Oyuncu
11 Haziran 2019
8
0
1
25
Evet tahmin ettiğim gibi yatılan vsler konulmamış, orada "Ekran donuyor, pc kastı, yan yattı çamura battı suya düştü" gibi bahanelerin arkasında 4 kere yatış var. Serverda şu herife itibar edip blue-red pot basmadan sayılı vs attığını duyan bilen gören varsa haber etsin zabıtını tutalım :) . Bu arada tanıyan tanıyor zaten bu herif gibi "Onu kestim, bunu kestim, şöyle iyiyim, böyle iyiyim" diyen bir insan değilim serverda benden iyi gördüğüm ve bildiğim bir çok oyuncu var ancak bu şahıs bu kişilerin arasında asla değil.

Edit: Ek olarak unutmuşum uzun zaman geçti tabii, bu vsler atılırken video çekildiğini biliyordum, şakayla karışık "yattıklarını da koyarsın umarım" dedim "tabii videonun sonuna ekleyeceğim" dedi. Sırf tanıyın diye söylüyorum şu adamı, işim olmaz yoksa. :)

irfan12

Aktif Oyuncu
21 Nisan 2019
394
160
43
Evet tahmin ettiğim gibi yatılan vsler konulmamış, orada "Ekran donuyor, pc kastı, yan yattı çamura battı suya düştü" gibi bahanelerin arkasında 4 kere yatış var. Serverda şu herife itibar edip blue-red pot basmadan sayılı vs attığını duyan bilen gören varsa haber etsin zabıtını tutalım :) . Bu arada tanıyan tanıyor zaten bu herif gibi "Onu kestim, bunu kestim, şöyle iyiyim, böyle iyiyim" diyen bir insan değilim serverda benden iyi gördüğüm ve bildiğim bir çok oyuncu var ancak bu şahıs bu kişilerin arasında asla değil.
birileri yine ağlıyor :D seni böyle 2 k canla kesiyorsam red blue sen düşün evlat ağlama

SixtyIOne

Yeni Oyuncu
11 Haziran 2019
8
0
1
25
birileri yine ağlıyor :D seni böyle 2 k canla kesiyorsam red blue sen düşün evlat ağlama
Yaşını ve çapını yorumlarında belli etmen hoş gerçekten karşı tarafa kolaylık sağlıyor, yattığın vsleride videoya almıştın onları da eklersen video'nun süresini 10-12 dakikaya çekeriz hem daha keyifli olur izleyenler için :)

irfan12

Aktif Oyuncu
21 Nisan 2019
394
160
43
senin beni kestiğin sadece 1 tane var oda bi yerde alt tarafta yazıyor kesildiğinde şu bu var diyip ağlama sen bir kere bilekliğiyle oynayan birisi bile değilsinki bana kafa tutuyon sunuda diyim sana evlat 2 k ile kesiyorum her seferinde red blue olduğunu düşünsene canımı indiremezsin ama kesildiğinde hep konuşuyorsun simdi sus bir daha sakın ws deme bana.

SixtyIOne

Yeni Oyuncu
11 Haziran 2019
8
0
1
25
senin beni kestiğin sadece 1 tane var oda bi yerde alt tarafta yazıyor kesildiğinde şu bu var diyip ağlama sen bir kere bilekliğiyle oynayan birisi bile değilsinki bana kafa tutuyon sunuda diyim sana evlat 2 k ile kesiyorum her seferinde red blue olduğunu düşünsene canımı indiremezsin ama kesildiğinde hep konuşuyorsun simdi sus bir daha sakın ws deme bana.
Yani o kadar boş bir insansın ki :) . Bir kere değil toplamda 4 kere yattın. Birinde bilgisayarın falan kapandı galiba kafa attın kasaya, diğerlerinde lag oldu cart oldu curt oldu :=). Geçen bir arkadaşla muhabbetini yapmıştık bu video alanların, uzun vslerde 2 3 kere kesip videoya (3-0 kestim) diye koyar bunlar diye. Neyse tüm bu olanları çocukluğuna veriyorum zira benim ve benim gibi oyuncuların başka bir oyuncu üzerinden prim yapma, onu kestim bunu kestim öyle iyiyim böyle iyiyim deme, böyle yükselme gibi bir gayemiz amacımız yok. Oyunu oynayıp alabildiğimiz zevki alıyoruz, tavsiye ederim sana da. Tabii olgunlaşabilirsen. Zamanı gelene kadar kendini rezil etmeye devam et :)

irfan12

Aktif Oyuncu
21 Nisan 2019
394
160
43
ne kadar mal bi insansın egon o kadar yükseksi hala kendi bildiğini okuyon :D ulan velet senin kadar cocugum var o yüzden anlaşamıyoruz sen ergence konuştuğun için benim dediklerimi algılayamıyon hala tövbe yarabbim :D uza işine bak evladım bulaşma abine üzer seni

Skieeq

Yeni Oyuncu
5 Nisan 2019
17
2
3
26
ya bu irfan bana öğretsene takıyı falan diyordu amınakoyam kesiyorum kesiyorum burada yine yalan atiyor egosuna yediremiyor adam nakliyeci zaten amınakoyam o istanbulda eşyalarınızı sikenler var ya bunlardan biri üçkağıtçı senin ben oynayacağın oyuna sokayım irfan

Skieeq

Yeni Oyuncu
5 Nisan 2019
17
2
3
26
kesin benimle olan vslerde vardır atsana hepsini o boş charlarla oynadıklarımız da var onlarıda koy bakalım

testament23

Usta Oyuncu
1 Ekim 2017
810
258
63
Asas jobunun mekaniklerini dahi bilmeyenler vs'de birbirlerini kıyaslar olmuş her ne kadar vslerde uyguladığın taktik önemliyse de ilk önce şu job'un mekaniklerini öğrenin malkoç boşa mana harcıyorsun skilleri rahat dönemiyorsun daha seri R'lemen lazım skil+r combosundan vazgeçmelisin

Skieeq

Yeni Oyuncu
5 Nisan 2019
17
2
3
26
schizo ben biliyorum malı öyle bi göt yok çünkü onda kolpa bana pm atıyordu adres ver benim bişeyim polis yerini bulurum polisle gelirim yok dosyam var cezaevinden yeni çıktım bu özgüvensiz amınakoyam tsde ağzını bile açmıyordu hiç bi sikte vasfı yok ekstradan epi topu oyun olduğunu ben biliyorum zatne ilk başta eh eh dedim de adresi attım özelden telefon numaramıda vermiştim ama işte sıkıyor

irfan12

Aktif Oyuncu
21 Nisan 2019
394
160
43
Asas jobunun mekaniklerini dahi bilmeyenler vs'de birbirlerini kıyaslar olmuş her ne kadar vslerde uyguladığın taktik önemliyse de ilk önce şu job'un mekaniklerini öğrenin malkoç boşa mana harcıyorsun skilleri rahat dönemiyorsun daha seri R'lemen lazım skil+r combosundan vazgeçmelisin
Arenada bekliyorum seni her kimsen oyuna girdiğin an PM at mekanik lerini göstereyim sana kesersen jobu birakicam