Resim islama dair bilgisi aşırı fazla olup da musluman olan varsa posta gelebilir mi

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda ForzaScarrow tarafından 22 Ekim 2019 tarihinde açılan konu

1. ForzaScarrow

ForzaScarrow Aktif Oyuncu

2. Annen fuhuştan içeri alınmış sen ne dırdır ediyon burda annesi kaşar

3. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

:d:d:d:d ben varım annesini siktiğim come

4. ForzaScarrow

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

:d:d:d:d ben varım annesini siktiğim come
    Hepsini görmek için tıklayın...
    neden islam oç kankam ?

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

Nasıl içerlemiş nasıl da kafaya takmış orospu çocuğu kankam ohh yala aç ağzını

• IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Aktif Oyuncu

Forzoç yarragı yedin emir resimlerini buldu hahahahah amuha kalktıgımın sıpası karınla ip çambazlıgı yapam senin amuha kodumun 45 kilısu seni

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

Forzoç yarragı yedin emir resimlerini buldu hahahahah amuha kalktıgımın sıpası karınla ip çambazlıgı yapam senin amuha kodumun 45 kilısu seni
    ohhhhhhh aç ağzını forzoç yarrak geliyor ağzına yeahhhhhhhhhhhh

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

sustun mu lan ohhh daldırayım yarrağı karına yeahhhhhhhhh 1vs1 tillahı namağlup forzoç telif bekliyoruz dört gözle annenin amına strapon sokayım

Schizo bunu beğendi.
  • Schizo

Schizo Usta Oyuncu

sustun mu lan ohhh daldırayım yarrağı karına yeahhhhhhhhh 1vs1 tillahı namağlup forzoç telif bekliyoruz dört gözle annenin amına strapon sokayım
    Strafor * :D

• ForzaScarrow

Strafor * :D
    lan kaşar soru sordum sana adam gibi :D

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

lan kaşar soru sordum sana adam gibi :D
    Benim İslam tarihi değil sadece İslamiyet, yahudilik, Hristiyanlık, budist, Hindu, Şamanizm, sihizm hakkında az çok biseyler bilirim. Dinlerin temel oluşumu insanların dürtülerini iyi yöne çekmek yani mantıken guzel seyler yani en azından amaçları guzel. Ama fanatik bir biçimde bir dine mensup olmak bana göre değil. Bütün dinler birbirine değiştirildi diyor. Ama en saygısız din islamiyettir aksini inkar eden varsa üstüne basa basa kanitlayabilirim.

• ForzaScarrow

Benim İslam tarihi değil sadece İslamiyet, yahudilik, Hristiyanlık, budist, Hindu, Şamanizm, sihizm hakkında az çok biseyler bilirim. Dinlerin temel oluşumu insanların dürtülerini iyi yöne çekmek yani mantıken guzel seyler yani en azından amaçları guzel. Ama fanatik bir biçimde bir dine mensup olmak bana göre değil. Bütün dinler birbirine değiştirildi diyor. Ama en saygısız din islamiyettir aksini inkar eden varsa üstüne basa basa kanitlayabilirim.
    Bana görede inancinda radikal davranan kim varsa hepsi salak ateisti de agnosu da müslümanı da.
    Ayrıca ben radikal olsaydım başta deist başlayıp sonra agnostik en sonda ise İslama geçmezdim .

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Türklerin dini İslamiyet olmadin son 1350 yıldır müslümanız adam Türklük diyor aq

• ForzaScarrow

Türklerin dini İslamiyet olmadin son 1350 yıldır müslümanız adam Türklük diyor aq
    Peki bakara suresi 7. ayette yazdığı üzere benim inançsız olmam sizin taptığınız Allah tarafından olmuş olan bir şey o zaman ben inançsızım diye beni asla ve asla yakamaz cehennemde . Ne düşünüyorsun ?
    ( başkasının ağzından ben gibi yazıyorum )

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Onlara göre serbest bir irade vermiş bizlere ve biz irademize sahip çıkmalıymisiz. İrademize sahip çıkıp cikmayacagimizi da bilen bir yaratan kendine fantezi mi ariyordu da sonucunu bildiği sınava sokuyordu bizi? Diyecekler ki sen sınava girerken öğretmenin sana girme 0 alacaksın diyince itiraz etmiyor musun diyecekler. Senin iradenin neler yapabileceğini bilen bir yaratıcı sonuçları da bilir. Bu bir sapiklik olur o zaman hiç yaratma köy cehenneme yanalım.

• ForzaScarrow

Onlara göre serbest bir irade vermiş bizlere ve biz irademize sahip çıkmalıymisiz. İrademize sahip çıkıp cikmayacagimizi da bilen bir yaratan kendine fantezi mi ariyordu da sonucunu bildiği sınava sokuyordu bizi? Diyecekler ki sen sınava girerken öğretmenin sana girme 0 alacaksın diyince itiraz etmiyor musun diyecekler. Senin iradenin neler yapabileceğini bilen bir yaratıcı sonuçları da bilir. Bu bir sapiklik olur o zaman hiç yaratma köy cehenneme yanalım.
    maide 33te inanmiyorsun diyede ölüyorsun bide ?

• forzOç ses kes ananı sikerek fenerli yaparım

Schizo bunu beğendi.
  • Schizo

Schizo Usta Oyuncu

maide 33te inanmiyorsun diyede ölüyorsun bide ?
    Maide 33 müslümanların yanlış bir dine inandığının kanıtıdır.

• ForzaScarrow

Maide 33 müslümanların yanlış bir dine inandığının kanıtıdır.
    Maide 33 Allah’a ve peygamberine karşı savaşanların ve yeryüzünde bozgunculuk çıkarmaya çalışanların cezası ancak ya öldürülmeleri veya asılmaları yahut el ve ayaklarının çapraz olarak kesilmesi ya da bulundukları yerden sürgün edilmeleridir

benim inançsız olma durumumu kendisi yapmış zaten. Neden onun yaptığı bir inanç sonrasında cezam bu oluyor ?
    kader olayıda çok saçma kaderimizi kendimiz çiziyoruz tamam ama kararlar bizde diyelim ki Allah hangi kararları alacağımızı bilmiyo mu madem sonsuz ilim sahibisin onu da bilirsin yani bilmeli bilmiyorsa da o zaman sonsuz kudret sahibi değil tevrattaki gibi ?
    nahl 93 de isede insanların kendi yaptiklarindan sorumlu olduğunu belirtmiş .

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Kuranı kerim de acaip kelime hatası ve çatışması var nahl da ise hem istediğini yaptırıyor hem ondan sınava tutuyor ve sorumlu biz oluyoruz :D Kehf 86 da önemli bir nokta

• Bu Sayfayı Paylaş