Sabit Konu İSTEK ÖNERİ SOHBET ALANI

'Genel Sohbet' forumunda MuratALVER tarafından 9 Kasım 2019 14:50 tarihinde açılan konu

1. MuratALVER

MuratALVER Administrator Site Yetkilisi

EVET ARKADAŞLAR BAZI ARKADAŞLARIN SEKMEDEN DOLAYI BIRAKTIĞINI GÖRÜYORUM.
    LÜTFEN ÖNERİ İSTEĞİNİZİ SUNUN SERVERIN DAHA İYİ OLMASI İÇİN ÇABALAYALIM ( HEP BERABER )
    UNUTMAYIN HER İSTEK ÖNERİ DEĞERLİDİR...

Schizo bunu beğendi.
  2. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Yeni gelen haftalık itemler aşırı üstünlük sağlıyor ama büyük ihtimal kaldırmazsın. Oyun içinde rakip oyuncunun itemlerini görebileceğimiz bir sistem olmalı, site anlık göstermiyor bu yüzden sc bastın pot bastın ağlaklığı oluşuyor kesilen kişide. Bdw ve Jr'de afk kalan orospu çocuklarını dc ettirecek bir sistem güzel olurdu. Cz event yapılabilir sürekli ardream insanı daraltıyor :D bir de hileden banlanan kişilerin banları bir daha açılmamalı çünkü koxper adam her zaman kullanır banlandı diye vazgeçmez. ''tadını alan bırakmaz'' diyen koxperlar gördüm tsde :D bu arada sekme olmaması daha güzel, asas kovalayan warrior görmek baymıştı hem de tbl ile uzaktan vurmasına rağmen ekran bugu diyerek geçiştirenlerden kurtulmuş oluruz.

3. MuratALVER

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Yeni gelen haftalık itemler aşırı üstünlük sağlıyor ama büyük ihtimal kaldırmazsın. Oyun içinde rakip oyuncunun itemlerini görebileceğimiz bir sistem olmalı, site anlık göstermiyor bu yüzden sc bastın pot bastın ağlaklığı oluşuyor kesilen kişide. Bdw ve Jr'de afk kalan orospu çocuklarını dc ettirecek bir sistem güzel olurdu. Cz event yapılabilir sürekli ardream insanı daraltıyor :D bir de hileden banlanan kişilerin banları bir daha açılmamalı çünkü koxper adam her zaman kullanır banlandı diye vazgeçmez. ''tadını alan bırakmaz'' diyen koxperlar gördüm tsde :D bu arada sekme olmaması daha güzel, asas kovalayan warrior görmek baymıştı hem de tbl ile uzaktan vurmasına rağmen ekran bugu diyerek geçiştirenlerden kurtulmuş oluruz.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Öncelikle cevabın için teşekkürler.
    Site anlık güncelleme çalışması var aklımda zaten,bunu getirirken sistemi yormamam lazım ki rahat oyun olsun.
    Bdw jr afk olayı lanet olası Sistem yapımcısının suçu ne yazıkki beyefendi yapmıyor. (KENDİ SİSTEMİM BİTENE KADAR BÖYLE BİR SÜRE )
    Cz event düşüncemde var sadece orada pk olucak şekilde güzel olur.
    Hileci adamları kolay kolay açmıyorum, ancak şöyle açtığım oldu misal bir kere açmış merakına sadece beleş saatlerde o zaman açtım. Devamında zaten açmıyor arkadaş.

dayakxd bunu beğendi.
  • irfan12

irfan12 Bizim Oyuncumuz

Skiller cok sekiyor failed alıyor bunun düzeltilmesi cok kişiyi sevindirecek ve tbl koxp bu tür seylere acilen care bulunması lazım kim olursa olsun ben savunmam yeni gelen haftalık itemler kalkmalı sekme kesinlikle geri acılmamalı banlanan adamın öyle bir banlanması lazımki atrye hayatta girmemeli burda 1 user kazanırsın ama onu gören 5 user küfür ederek cıkar serverdan yaklasık 1 kişi yüzünden 20 ye yakın kişinin serverı bıraktıgına sahit oldum simdi sana ko 59 u savunmıcam sen oranın admininden 1000 kat daha iyisin ama orası katı bir server cok belirli kuralları var o kurallara uyarsan oynarsın orda tbl ile girer girmez dc yiyosun bir arkadasım söyledi burdada aynı sistem olsa keske neyse söyleceklerim bu kadar

• FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

haftalık itemlerin fiyatlarını bir tık yukarı çekerek aylık yapabilirsin haftalık almaya gücü yetmeyen hem de süresini az bulup gereksiz kc harcaması sayan kişiler var aylık sistem olunca talep artar senin de kar marjın yükselir böylece 2 tarafta mutlu olur, cuma cumartesi günleri saat 9-10 arası clan wsler serbest olabilir çünkü clan wsler engellendikçe rekabet hırsı azalır böylece üser kaybı olur, arenaya girme şartı 50k olabilir boş carla hile açıp arenaya geçip serverin itibarını zedeliyorlar banladığın her adama hdd banda atta banını tekrar açmayı düşündüğün insanların sadece hdd banını kaldır ''asla'' carını açma böylece otoriteni korumuş olup saygı kazanırsın, serverin ikamesi olan diğer ko59 gibi serverlere bakılınca oralara göre en büyük artısı sekme olayıydı onu geri getirebilirsin warrior ile asas yakalamanın inceliğini bilen 3-5 kişiydik bizlerde artık zaten burada oynamıyoruz eskisi gibi rahatsız etmeyecektir sekme, bunlar benim acizane tavsiyelerim, uygulanırsa seni ve serverini pozitif etkiler diye düşünüyorum, oynadığım süre boyunca seninle saygılı mesafeli güzel bir muhabbetimiz oldu iyi bir insansın umarım başarılı olup hedeflerine ulaşırsın kolay gelsin.

• Ruiss

Ruiss Usta Oyuncu

Sekme seni diğer servelerdan ayıran özellikti geri getir

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Ruis trollüyor

• MuratALVER

Skiller cok sekiyor failed alıyor bunun düzeltilmesi cok kişiyi sevindirecek ve tbl koxp bu tür seylere acilen care bulunması lazım kim olursa olsun ben savunmam yeni gelen haftalık itemler kalkmalı sekme kesinlikle geri acılmamalı banlanan adamın öyle bir banlanması lazımki atrye hayatta girmemeli burda 1 user kazanırsın ama onu gören 5 user küfür ederek cıkar serverdan yaklasık 1 kişi yüzünden 20 ye yakın kişinin serverı bıraktıgına sahit oldum simdi sana ko 59 u savunmıcam sen oranın admininden 1000 kat daha iyisin ama orası katı bir server cok belirli kuralları var o kurallara uyarsan oynarsın orda tbl ile girer girmez dc yiyosun bir arkadasım söyledi burdada aynı sistem olsa keske neyse söyleceklerim bu kadar
    Yorum için teşekkürler , katı kurallar bende koyuyorum sıkıntı yok bir çok charı banladım tek hatam şu oldu 2 ay sonra geri açtım. Ama daha açmıyorum giremiyorda zaten.
    Girişte dc olayı bende de var ama çok kural koymadım bu sefer koxpu bir kere bile açsa giremiyor. Sekme açılmayacaktır.

• MuratALVER

haftalık itemlerin fiyatlarını bir tık yukarı çekerek aylık yapabilirsin haftalık almaya gücü yetmeyen hem de süresini az bulup gereksiz kc harcaması sayan kişiler var aylık sistem olunca talep artar senin de kar marjın yükselir böylece 2 tarafta mutlu olur, cuma cumartesi günleri saat 9-10 arası clan wsler serbest olabilir çünkü clan wsler engellendikçe rekabet hırsı azalır böylece üser kaybı olur, arenaya girme şartı 50k olabilir boş carla hile açıp arenaya geçip serverin itibarını zedeliyorlar banladığın her adama hdd banda atta banını tekrar açmayı düşündüğün insanların sadece hdd banını kaldır ''asla'' carını açma böylece otoriteni korumuş olup saygı kazanırsın, serverin ikamesi olan diğer ko59 gibi serverlere bakılınca oralara göre en büyük artısı sekme olayıydı onu geri getirebilirsin warrior ile asas yakalamanın inceliğini bilen 3-5 kişiydik bizlerde artık zaten burada oynamıyoruz eskisi gibi rahatsız etmeyecektir sekme, bunlar benim acizane tavsiyelerim, uygulanırsa seni ve serverini pozitif etkiler diye düşünüyorum, oynadığım süre boyunca seninle saygılı mesafeli güzel bir muhabbetimiz oldu iyi bir insansın umarım başarılı olup hedeflerine ulaşırsın kolay gelsin.
    1. haftalık item aylık olmaz sebebi bazı insanlar var sadece oyuna haftalık giriyor bu adam misal bir iteme 25 tl verdimi boşa gidiyor bu yüzden haftalık yaptım.
    2. Clan vs olayına en uyumsuz clanlardan bir tanesisiniz. Defalarca uyarmama rağmen bir çok kez np nizi sildim ama sürekli vs atma arzusu var. Sizleri 2 kere vs ye çektim
    durulursunuz diye hatta söz vermiştiniz :) bir kere vs attır daha atmıyacağız diye. Ama sürekli aynı şey oluyor diğer oyuncuların ( özellikle krallığa kasan adamları oyundan soğutan bireylersiniz )
    3. Sekmeyi geri getirmem bunun en başlıca sorumlusu lanet olasıcası macrolar bende sekim beni kimse yakalayamaz. Şuanda oyunu oynim asasla hile derler yani bu SOACS sistemin ne yazık ki bugu dur.
    4. iyilik her zaman kazanacaktır.

FxxxxxxxxxxK bunu beğendi.
  • EMREEEEEEE

EMREEEEEEE Oyuncu

Hatayı nerede yaptığın çok açık ve net.Kosp,tbl vs hile kullanan adamları banlayıp charlarını tekrar açtın.Bu durum çok user kaybettirdi.Elbette bir şekilde hile açıp giren olacaktır oyunda aktif bir gmnin oyunu sürekli takip etmesi ve şikayetleri değerlendirmesi lazım.Sonradan eklediğin haftalık itemlerin kesinlikle kalkması lazım.Oyuna yeni başlayan biri bu itemlere sahip kişiden tek yiyor nerdeyse ki bu kişide red pot da basılıdır.Haliyle adam bu ne deyip oyundan çıkar.Bu serverde eskiden event yapılıyordu droplara sc,red,blue ekleniyordu sen hiç etkinlik yapmıyorsun.Clan vs düzenlemiyorsun.Oyuncular bunu istiyor.

• MuratALVER

Hatayı nerede yaptığın çok açık ve net.Kosp,tbl vs hile kullanan adamları banlayıp charlarını tekrar açtın.Bu durum çok user kaybettirdi.Elbette bir şekilde hile açıp giren olacaktır oyunda aktif bir gmnin oyunu sürekli takip etmesi ve şikayetleri değerlendirmesi lazım.Sonradan eklediğin haftalık itemlerin kesinlikle kalkması lazım.Oyuna yeni başlayan biri bu itemlere sahip kişiden tek yiyor nerdeyse ki bu kişide red pot da basılıdır.Haliyle adam bu ne deyip oyundan çıkar.Bu serverde eskiden event yapılıyordu droplara sc,red,blue ekleniyordu sen hiç etkinlik yapmıyorsun.Clan vs düzenlemiyorsun.Oyuncular bunu istiyor.
    hile ne yazıkki tüm serverlarda var. Ama buraya kasıtlı olarak hileci tayfaları yollayan var eski userlerde pek hile yok. Yeni girip full hileyle oynamaya çalışan tayfa var onları engelliyorum. Haftalık itemler şuanda durdu bir sürelik bunların attackları düşecek farklı bir şey düşünüyorum. Event konusunda ben event yapıyorum da siz galiba oyuna girmiyorsunuz. Fazlasıyla sc dağıtıyorum red pot hp deff scroll dağıttım ?

EMREEEEEEE bunu beğendi.
  • Y_I_R_T_I_K

Y_I_R_T_I_K Usta Oyuncu

Hile konusu açmıyorum bile
    Full item-0 item farkının uçurum olmaması lazım, yeni başlayanların oyundan bıkmaması için
    1v1 2v2 3v3 8v8 turnuvaları olması lazım 3 ayda bir mesela bu gibi eventler Servera olan ilgiyi arttırır
    Kralı usko gibi oylamayla seçebiliriz, kendi tercihim oylamayla birini kral seçmek, 7/24 oyunda olan vasıfsız angutlar kral olunca kendini oyuncu sanıyor
    Haftada bir gün bir kaç saat 80 event olabilir
    Farklılık olarak, kill-death skorları koyabilirsin arena ve pk ya güzel olabilir veya birisi ölmeden 20-30 kill aldıysa üstten adı geçebilir

• Rosso

Rosso Yeni Oyuncu

Sekmeyi kaldırdın oyuna adalet geldi tebrik ederim sekmeyi kaldırdın TBL pedal kullananlar oyunu bıraktı sekmeyi kaldırdın kendini lord sananlar mosmor oldu başka diğer serverlardan yeni gelen bu servere bakan denemeye çalışan arkadaşlarim oldu fakat dedikleri sadece bu serverda oynanmaz adam 50 metreden atack yapıyor hem sekiyor hem Macroyu açmış birde utanmadan TBL açmış kısacası çok güzel insanlar kaybetti server oyundan anlamayan yeteneksizler hileye TBL ye baş vurdu artık banladiğin adam ömür boyu açılmasın karakteri öyle bir banla oyuna girerken iki kere düşünsün :)) Adalete Devam :))

H0LYD3V1LMYC4SH bunu beğendi.
  • MuratALVER

Hile konusu açmıyorum bile
    Full item-0 item farkının uçurum olmaması lazım, yeni başlayanların oyundan bıkmaması için
    1v1 2v2 3v3 8v8 turnuvaları olması lazım 3 ayda bir mesela bu gibi eventler Servera olan ilgiyi arttırır
    Kralı usko gibi oylamayla seçebiliriz, kendi tercihim oylamayla birini kral seçmek, 7/24 oyunda olan vasıfsız angutlar kral olunca kendini oyuncu sanıyor
    Haftada bir gün bir kaç saat 80 event olabilir
    Farklılık olarak, kill-death skorları koyabilirsin arena ve pk ya güzel olabilir veya birisi ölmeden 20-30 kill aldıysa üstten adı geçebilir
    1v1 2v2 8v8 gibi işler olucak ama bunu önce sistemsel yapmam gerekiyor( Yani Hileden Arınmış ) bu yüzden şuan'da biraz da olsa hileyi engelledim.
    krallık olayı oyla olucak iş değil çünkü 1 ay kimse bu oyunda durmuyor 1 ayda bir kullanıcı max 15 gün duruyor. Rekabet yerine ezilme olur. Haftalık krallık daha iyi olur gibime geliyor. Bakalım çalışmalar sürüyor
    Haftalık eventlar oluyor KC dağıtımı vs haftada 4-5 gün oyunda dursan 20-40 tl arası kazanabilirsin.

SymbolX bunu beğendi.
  • testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

şimdi murat sana 4-5 defa skiller sekiyor dedim. hangi skiller ? ne sekmesi ? gibi sorularla cevap verdin serverda 30-50 civarında user kaybı yaşadıysan bu sıkıntı yüzünden kaybettin serverda hala hileciler aktif painn nickli admin her kim ise tek bir şikayete direk banlıyor loglara bak tatmin olmadıysan tw vereyim aynı oyunumu göreceksin diyorum dalga geçer gibi cevap verip banlıyor siz banladığımız kişiler tekrar oyuna giriş yapamıyor diyorsunuz beni 2 hafta içinde 5 defa banladınız ama nedense yine giriş yapabiliyordum zaten hile kullanmadığımı beni tanıyan kişiler bilir sekme olayı veya puslardaki itemlarla ilgili pek fikrim yok zaten 1299 oyuncuların %95'i oyun bilgisi vasatın altında oto ban'ı getirmen lazım önceliğin bu olsun bol şans kardeşim

hile senin server in de test edilmiş enes adında bir pezevenk kendileri muhtemelen işsiz güçsüz üniversiteli bir gavad.

Son düzenleme: 11 Kasım 2019 14:40
  • MuratALVER

şimdi murat sana 4-5 defa skiller sekiyor dedim. hangi skiller ? ne sekmesi ? gibi sorularla cevap verdin serverda 30-50 civarında user kaybı yaşadıysan bu sıkıntı yüzünden kaybettin serverda hala hileciler aktif painn nickli admin her kim ise tek bir şikayete direk banlıyor loglara bak tatmin olmadıysan tw vereyim aynı oyunumu göreceksin diyorum dalga geçer gibi cevap verip banlıyor siz banladığımız kişiler tekrar oyuna giriş yapamıyor diyorsunuz beni 2 hafta içinde 5 defa banladınız ama nedense yine giriş yapabiliyordum zaten hile kullanmadığımı beni tanıyan kişiler bilir sekme olayı veya puslardaki itemlarla ilgili pek fikrim yok zaten 1299 oyuncuların %95'i oyun bilgisi vasatın altında oto ban'ı getirmen lazım önceliğin bu olsun bol şans kardeşim

1. skill sekmelerine bakıyorum oyuna girip test ediyorum normal şekilde. Yani şöyle ki macro vs açmadan sekme yaşamıyorum size sorduğumda hepsi sekiyor diyorsunuz?
    Peki seken skillerle nasıl pk atıyorsunuz ?
    2. nick verir misin sana koxp olup olmadığını söylerim ve seni banladıysam oyuna gir diye açık bırakmışımdır sürekli koxp açıp char banlatanlar zaten giremiyor merak etme.

• testament23

1. skill sekmelerine bakıyorum oyuna girip test ediyorum normal şekilde. Yani şöyle ki macro vs açmadan sekme yaşamıyorum size sorduğumda hepsi sekiyor diyorsunuz?
    Peki seken skillerle nasıl pk atıyorsunuz ?
    2. nick verir misin sana koxp olup olmadığını söylerim ve seni banladıysam oyuna gir diye açık bırakmışımdır sürekli koxp açıp char banlatanlar zaten giremiyor merak etme.
    hocam 10 defa spike atsak en az 3 defa sekiyor 80-90 dmg atıyor macro ile ilgisi yok server'dan kaynaklı skill doginglerin düzeltilmesi lazım eğer macro yüzünden skiler sekiyor olsaydı ko-59'da 1vs1 atan asasların %95'i press ok macrocu orada neden sekmiyor bu kadar ben oyuna ara verdim girmiyorum 1 haftadır nick'im ECNEBI pk atmam çoğunlukla arenada vs atar çıkarım kader işte ardream'a geçtim kulelerin önünde 2 kişiyi kesip öldüm birisi pm attı ban yiceksin amk dedi güldüm 10 saniye sonra banladın panelden yazdım tekrar açtın banı chara giremiyordum ama yeni bi char açıp girebiliyordum anlatmak istedigim bu bu orospu analılar yüzünden serverdan soğuduk ne anlıyorlar 20 tl verip bota vs attırmayı

• testament23

bu arada birşeyi atladım macro ile sadece fail alırsın veya netin kötü olur yine fail alırsın hiçbir zaman skil sekmez oyuncular itemlar yüzünden skiller sekiyor diyorlar bununla da alakası yok item veya macro sekmez skil seker .

• benyx3

benyx3 Yeni Oyuncu

Merhaba
    Ben sitenin saatlik güncelleme yerine anlık güncellenmesini ve sitede kesdiğin adam sayısını öldüğün sayıyı görebilmenin hoş olucağını düşünüyorum
    Sekmeyi kapatman çok ii oldu ki ben asasdan daha hızlı koşuyordum bu bana ne kadar zevk versede karşımdakini oyundan soğutuyordu.
    HK___FIRAAAAAAAT

Rosso bunu beğendi.
  • Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Valla üstad el elden üstündür bir çok user kaybetmiş olabilirsiniz bunda uğur Keles in büyük payı var başka sw lerde gördüğünüz yenilikleri aynen yapabilirsiniz. Örnek verip sizi kotulemek istemem fakat k59 bu konuda gayet iyi işler başarıyor. Serverda gördüğüm sıkıntılar
    1-) vsler cok hizli bitiyor dmgler çok fazla
    2-) warrior full inv atabiliyor asaslar atamıyor plate set gelmeli.
    3-) skillerin yarisi 50 60 vuruyor spike atıyoruz neredeyse %50 oranla çok az vuruyor bunu %5 veya 10a çekmeli.
    4-) işten iyi anlayan bir admin ile kimseye müsamaha gösterilmemeli.
    5-) stab2 kesinlikle getirilmeli.
    6-) haftada belli günlerde 1v1 2v2 8v8 gibi etkinlikler GM tarafından çekilerek yapılmalı.
    7-) 3k mana pot olmamalı.

Sayamadığım bir sürü şey vardır illâki ama öncelikle ben dahil herkesin küfrü bırakmalı ve her şey oyunda çözülmeli playerliklerle. OnurAKYOL ban yemeli, acilmamali gerekirse onu atin onla birlikte bırakan adam sayısı kadar adam getireyim. Ezbere heybeye etkinlikler artık herkesi sıktı değişim şart. Denemek lazım bazı şeyleri userlerin düşüncelerine önem veren birisin belliki ben de böyle bir yorum yapıyorum o zaman saygılar.

testament23 bunu beğendi.
  • Bu Sayfayı Paylaş