Video İYİSİYLE KÖTÜSÜYLE ELVEDA & - 1299 -

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda SymbolXNXX tarafından 17 Haziran 2020 tarihinde açılan konu

1. SymbolXNXX

SymbolXNXX Aktif Oyuncu

Bildiğiniz üzere server sıfırlanacak.Çoğumuzun belki yıllarımızı verdiği server.Serverda çektiğim ilk videoyu bile hatırlıyorum. En eski ve en yeni videomuda bırakıyorum buraya. Başta benimle uzun süre oynamıs olan Ugur ( OHHCİLLİ ) & AykutticcoMaccro & EmreticcoMaccro kardeşlerime tesekkürü borc bilirim. 1299 ' un tadı ayrıydı yeni serverda oynar mıyız bilinmez oynayacak arkadaşlara başarılar diliyorum.

C A T C H - M E - I F - Y O U - C A N

SYMBOLX & AYKUTICCOMACCRO & OHCILLI & BERG & FELLOW & SYREX & HOLYDEWILMYCASH ( FERSAH BABA ) & GOD::IS:A::WOMAN & WINCHENZO & ERHANSEFIL & MERTCAN & POMPACI_DAYI & RISEOFCAKICI & BAHADRGUMUS
    son zamanlarda beraber oynadığım bütün arkadaşlarımın eline koluna sağlık.Klan değil aile ortamı zaten.. Şampiyonlar ligi gibi ;)

AYRICA

GlutinousRiceCake & SAPIIIKKKKKKKK & SELFİSH THE BEST abime & kardeşlerimede selam olsun

• HER BİR NİCK BU SERVERA HİKAYESİNİ BIRAKTI

Son düzenleme: 17 Haziran 2020
  2. SENİNDE ELİNE YÜREĞİNE SAĞLIK KARDEŞİM.

Aykut, dayakxd, bahadrgms54 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  3. Berg

Berg Oyuncu

Irkın kesemediği komutçu

Eline ağzına sağlık.

Aykut, dayakxd, bahadrgms54 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  4. HK_ERHANSEFİL

HK_ERHANSEFİL Yeni Oyuncu

SYMBOLX (BEST PROF PLAYER) AYKUTİCCOMACRO (BEST UCAN SPİKE BEST ASAS PLAYER) OHHH_CİLİİ (BEST VS BEST ASAS PLAYER) HOLYDEWILMYCASH (BEST ASAS KADİM DOSTUM) SKYREX (BEST ASAS BEST VS BEST MOVİE) RİSEOFCAKİCİ (BEST PREST BEST ASAS) GOD::IS:A::WOMAN (BEST ASAS BEST CSW'E KRALI) BAHADIR GUMUS (BEST ASAS BEST AKRABA) VE BEN DENİZ ERHAN SEFİL (O KADAR COK PLAYERİGİM OLMAMASINA RAGMEN BENİ GORUNCE H TWON ACIK GEZEN İNSANLAR VAR UTANIN) HERKEZİN EMEGİNE HERKEZİN ELİNE KOLUNA SAGLIK KARDESLERİM HEPİNİZİN YERİ BENDE AYRI SİZİN GİBİ GÜZEL BİR DOSTLARIM OLDUGU İCİN COK MUTLUYUM RABBİM HEPİNİZE GÜZEL HAYATLAR GÜZEL OMURLER SUNSUN SEVİLİYORSUNUZ BASTACISINIZ :)...

Aykut, irfan12, dayakxd ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  5. bahadrgms54

bahadrgms54 Oyuncu

Hepinizi seviyorum canlarım elinize kolunuza sağlık elimzinden geldiği kadarını yapmaya çalıştık ve en iyisini yaptık yeni serverde görüşmek üzere
    I love you
    “ShapesParis”

6. fetihan acar

fetihan acar Aktif Oyuncu

HEPİMİZİN ELİNE SAĞLIK KARDEŞİM ŞİMDİ YENİ AÇILACAK SERVER DÜŞÜNSÜN :) :D

Aykut, THORRRRRXD, dayakxd ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  7. oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Kendine cici bak kardes Allaha emanetsin

Dadaloglu

HK_ERHANSEFİL ve SymbolXNXX bunu beğendi.
  8. Rosso

Rosso Oyuncu

Klavyesini monitörünü kiranlar derin nefes alacak :rolleyes: yolun açık olsun dostum

9. dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

Kardolarım hepinizi seviyorum çok güzel vakit geçirdik bu serverda. Muhabbetimiz şahane pkmız efsaneydi. Harbi harbi üzüldüm andreamtr şu ana kadar oynarken en keyif aldığım serverdı özellikle 2016-2018 arası...

10. Aykut

Aykut Oyuncu

Canım kardeşim benim seni tanımak , bu oyunda rastladığım en güzel şey oldu benim için. Tabi yazdığın gibi ailemizide oyundan ziyade oyun harici sohbet, yardımlaşma olsun çok güzel dostluklar edindik. Bir oyunun bir insana bu kadar güzel dostluklar katacağını düşünmezdim. Seviliyorsun :)

11. irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Yazıklar olsun Ahmet ve Erhan :))) şaka bı yana delirtiniz serveri millet karantinaya canı sıkılmasın diye girer siz milleti canından ettiniz bazen ugurla sen karşıma çıkınca yada aykutla sen aklıma hep doktor ötker diye bı reklam vardı bu kadar güzel pasta yapmayı nerden öğrendi diye bende hep diyodum bunlar niye bu kadar güzel tek atıyor ve niye tek yemiyorlar diye siz DB malis yedikten sonra basılan hp pot kadar ince bir detaytiniz bu serverda yolun açık olsun çılgın komutcu Ahmet kardeşim :)))

SymbolXNXX ve HK_ERHANSEFİL bunu beğendi.
  12. A_L_İ_D_A_Y_I

A_L_İ_D_A_Y_I Yeni Oyuncu

kardesım gule gule yıne beklerız sevılıyorsun..

SymbolXNXX ve HK_ERHANSEFİL bunu beğendi.
  13. frecom21

frecom21 Yeni Oyuncu

Hepinizin ellerine sağlık kardeşlerim benim 1 seneden fazla ayrı kaldık ama en azından 1299 efsanesinin sonuna yetişebildim. Umarım uzun süre ayrı kalmayız bir daha

14. MuratALVER

MuratALVER Administrator Site Yetkilisi

KOXPSUZ HER OYUNCU BENİM CANIMDIR BUNU BİLİN.
    Oyuncu olarak sevdiğim sayılı insanlardansın

15. hakankoc02

hakankoc02 Oyuncu

ALLAHA EMANET OL KNKA BENDE ARA VERDİM KARAKTERİNLE OYUNCULUĞUNLA ÖNE ÇIKAN BİR KARDEŞİMDİN ALLAHA EMANET OL (AUSCHWİTZ / USAİNBOLT)

16. DarkMorgue

DarkMorgue Oyuncu

See you later Symbol :)

17. FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

4. sezon İtalyanlar Ahmeti vurur :)

HK_ERHANSEFİL bunu beğendi.
  18. FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

SENİNDE ELİNE YÜREĞİNE SAĞLIK KARDEŞİM.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Uğur milletvekili olur :)

• FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

Canım kardeşim benim seni tanımak , bu oyunda rastladığım en güzel şey oldu benim için. Tabi yazdığın gibi ailemizide oyundan ziyade oyun harici sohbet, yardımlaşma olsun çok güzel dostluklar edindik. Bir oyunun bir insana bu kadar güzel dostluklar katacağını düşünmezdim. Seviliyorsun :)
    Aykutun karı kaşar çıkar sdfgsdfg :)

HK_ERHANSEFİL bunu beğendi.
  • SymbolXNXX

SymbolXNXX Aktif Oyuncu

4. sezon İtalyanlar Ahmeti vurur :)
    Bizden biri giderse, onlardan kimse galmaz ha :D / intikam alınır elbet we are the fuckn' shelby

• Bu Sayfayı Paylaş