Video JabbaWOCKEZZ GewonKijken Schizo Q:WE:QWE:QW:EQ:WE

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda ForzaScarrow tarafından 26 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

1. ForzaScarrow

ForzaScarrow Bizim Oyuncumuz

2. GewoonkijkenDB

GewoonkijkenDB Bizim Oyuncumuz

4 hafta önce şafak 20 kaldı diye yorum atmış :D OMFG

benim bildiğim kadarı ile 1 haftada 7 gün var buda 3 haftada 21 gün yapar. yani orospu evladi askerden geleli 28 gün olmuş hatta geçmiş bir kaç gün sonra orası 5 hafta yazacak fake değil real keser adam sikeriz :D

3. testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

amınakodugumun gerizekalısı akının sikini yalıyor oynat bakalım XD

4. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Akın pici bizim arkadaşı kesip ben saniyo AMK gjsjfjskjfjs şizofren bunların hepsi jabbayi 1299da yatalak ettim tüm sw nin önünde hile ile kesildi bana hatta PM den yazdığı su bu elindekini sana versem siksen kimse kesemez seni diyodu ahdhjanfns akın her sw de bot kullandığı için ban yiyen bir oc tur bir tane videosuna rastlayamazsiniz akını ve jabbayi üst üste koyar siker geçerim varsa 5 vs movieli aticak arkadaş 12xx 21xx her türlü vs atılır. Akın abine goster bunu da hepinizin anasını sikerim.

5. ForzaScarrow

Oc sen kestim diye attığın fake videodan bahset adamlar benim seni siklemedigim gibi onlarda siklemiyor seni yatalak oc çok ananı siktim seni sende çok iyi biliyorsun dur arşive bakarken gördüm full char ile geldiğinde de ananı sikmiştim 3 sene önce sen ve oc emir fake videolar atarsınız anca boş yapmayın

6. testament23

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Oc sen kestim diye attığın fake videodan bahset adamlar benim seni siklemedigim gibi onlarda siklemiyor seni yatalak oc çok ananı siktim seni sende çok iyi biliyorsun dur arşive bakarken gördüm full char ile geldiğinde de ananı sikmiştim 3 sene önce sen ve oc emir fake videolar atarsınız anca boş yapmayın
    Hepsini görmek için tıklayın...
    anneni siktigim madem siklemiyon bu video ne ananı nasıl sikmişiz ama kanalımı kapattırdılar demişsin ne kahkaha attın orada varya bi bilsen

• ForzaScarrow

anneni siktigim madem siklemiyon bu video ne ananı nasıl sikmişiz ama kanalımı kapattırdılar demişsin ne kahkaha attın orada varya bi bilsen
    ananı sikerim herseye atlama oç ben schizoya diyorum seni kaale bile almıyorum 20 den fazla kill vermişliğin var ananı sikerim sus ağla oç

• ForzaScarrow

4 hafta önce şafak 20 kaldı diye yorum atmış :D OMFG

benim bildiğim kadarı ile 1 haftada 7 gün var buda 3 haftada 21 gün yapar. yani orospu evladi askerden geleli 28 gün olmuş hatta geçmiş bir kaç gün sonra orası 5 hafta yazacak fake değil real keser adam sikeriz :D
    ya bi siktir git habele hubele yapma yarra yemişsin otur aşşağı

• testament23

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

:D akını paramparça ederdim bana sinirlenip bot alirdi o halde de kesilirdi ajdjjsnfns forzoç sen kim köpek beni kesmek kim yarı HP de başlasam yine kesemen sen beni o oyunla :D

• GewoonkijkenDB

Videonun 3.30' dan sonrası ForzOçSıçarrow a aittir kafalık göhüslük olmadan npt olmuştur.

IBeyazAslanTR hasan bunu beğendi.
  • IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Bizim Oyuncumuz

Videonun 3.30' dan sonrası ForzOçSıçarrow a aittir kafalık göhüslük olmadan npt olmuştur.
    Ah forzoç seni gelen giden sikiyo ananı nemolcak bu durum :) hahahaha

• testament23

Annesiz piç zedbot len aQ :D

• IBeyazAslanTR hasan

Annesiz piç zedbot len aQ :D

Herkez tecavüz etti piçe akıllanmadı

• GewoonkijkenDB

Jabboç kanalın patladı bunun sorumlusu ForzOçSıçarrow dur birdaha fake video yapmaya çalışırsan anneni yeriz

IBeyazAslanTR hasan ve testament23 bunu beğendi.
  • testament23

Jabboç kanalın patladı bunun sorumlusu ForzOçSıçarrow dur birdaha fake video yapmaya çalışırsan anneni yeriz
    sdljkfsdfkjASJDFlaksfj klASFasfASFJLasf ASF

GewoonkijkenDB bunu beğendi.
  • testament23

KANALININ PATLADIGINI ÖGRENİNCE VİDEOYU KALDIRMIŞ OROSPU EVLADI ANANI SİKERİM PARA BİLE VERMEM !

GewoonkijkenDB bunu beğendi.
  • IBeyazAslanTR hasan

Hahahah forz’oç

testament23 bunu beğendi.
  • IBeyazAslanTR hasan

KANALININ PATLADIGINI ÖGRENİNCE VİDEOYU KALDIRMIŞ OROSPU EVLADI ANANI SİKERİM PARA BİLE VERMEM !
    Hahahahahha

• IBeyazAslanTR hasan

Forz’oç babana koş anasını tepetaklak siktigim

• Bu Sayfayı Paylaş