Video JusticeBrothers CSW Movie { Ts3 || Sesli } | @AndreamTR.COM |

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda SymbolX tarafından 9 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

1. SymbolX

SymbolX Moderator Site Yetkilisi Forum Moderatörü

oynayan arkadaşların ellerine sağlık

hakankoc02, testament23 ve ens10 bunu beğendi.
  2. loghitis

loghitis Yeni Oyuncu

Oğğfffff tadı ağzıma geldi bu ne helal olooom.

SymbolX bunu beğendi.
  3. testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

kardeş bensiz tekleme atamazsın biliyon demi :D elinize saglık mage hiç sevmiyorum ya

SymbolX bunu beğendi.
  4. InTheCome

InTheCome Yeni Oyuncu

SWNINN AHASIDAAAAAAA BİZİZ MARABASIIIIIISIDAAAA KANKAAAAAAAA ALAYINA MOKOOOOOOKOOOOOOO ^-^ ELINIZE SAGLIK

SymbolX bunu beğendi.
  5. s3z3rr21

s3z3rr21 Kral Oyuncu

Elinize saglık ßravo kardeşım dewamı nı beklrım .

InTheCome ve SymbolX bunu beğendi.
  6. 4maticerol

4maticerol Aktif Oyuncu

servern agası marabalıgı bumu :) sekiz kisi kesip server kalktı diyen var partide :)) aganın olmadıgı yerde agasınız ne dıyelım serverda zaten iki klan var bıraz cha ızleyın:cool:

7. SymbolX

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

servern agası marabalıgı bumu :) sekiz kisi kesip server kalktı diyen var partide :)) aganın olmadıgı yerde agasınız ne dıyelım serverda zaten iki klan var bıraz cha ızleyın:cool:
    Hepsini görmek için tıklayın...
    8 değil 20 den fazla kişi düşüyo laf değil icraat görelim paşa

Son düzenleme: 9 Eylül 2019
  • loghitis

loghitis Yeni Oyuncu

Kankam benim beee cswye girmediğin o kadar belli ki, farkındaysan video çeken adam ölüyor orda ne kadar npnin geldiği net olarak görünmüyor. Bırak bi sayfa atmayı oku yukarı kaydırsan bile bitmiyordu o kadar cahilsin ki...

InTheCome bunu beğendi.
  • Kahrolsun616

Kahrolsun616 Bizim Oyuncumuz

mk 2 pt magesinz karsinizda 2 pt mage olsa cacik olmaz sizden csw bile alamadnz haha

• CEVATPAŞALI_

CEVATPAŞALI_ Usta Oyuncu

Olm bu adamın eli neden düşmüyor lan hiç pt komple lr yiyor eli düşen yok okunmuş nova mı bunlar :D

SymbolX bunu beğendi.
  • ysnmaral42

ysnmaral42 Oyuncu

ARKADAŞLAR KİMSE LAF ETMESİN ADAMLAR HAKKIINI VERMİŞ DAHA İYİSİNİ YAPARIM DİYEN VARSA SAHALARDA GÖRMEK İSDERİZ

SymbolX bunu beğendi.
  • O_H_H_H___C_I_L_L_I

O_H_H_H___C_I_L_L_I Kral Oyuncu

OOOOOO BEST KANKAM HEP AKIYOO :)

SymbolX bunu beğendi.
  • testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

OOOOOO BEST KANKAM HEP AKIYOO :)
    boş yapma lan. symbol ne diyo bu knk

• SymbolX

boş yapma lan. symbol ne diyo bu knk
    :D

• Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Andreamtr de oynadığımız dönemde cha ların komutçusuda bendim kardeşim csw toplamında 20 k yakın np kastık hesabını yap kaç adan kestiğimizin Laaaaaayn-Ümit

Olm bu adamın eli neden düşmüyor lan hiç pt komple lr yiyor eli düşen yok okunmuş nova mı bunlar :D
    Malesef sw sahibi asasların ricası üzerine Lr kesmeyi kaldırmış bu bi yandan iyi bi yandan kötü oldu..

mk 2 pt magesinz karsinizda 2 pt mage olsa cacik olmaz sizden csw bile alamadnz haha
    Videoyu iyi izle 1party mageyiz 1 kişide tp bırakıyoruz 7 mageyle oynadık csw boyunca

• Hero34

Hero34 Oyuncu

Saçma salak küfürler için eski konuları upluyorum yanlış anlasılmasın.

• meksor44

meksor44 Yeni Oyuncu

LAYNN bırakın bu dönemleri , Cha'lar en az 1 senedir swde yok inan bunu görseler gülerler cha dediğin ekip mele ile 8v8 atıyordu tabi sizde iyisiniz ama bence cha ve omc klasmanında bir mage team değilsiniz o adamlar bu swye gelse siz el kaldıramazsınız bana sorarsan ve Chaların komutcusu benim bildiğim kadarıyla Tek Mage komutcusu Recep ateş di ve clanın sahibide recepti sonradan karizma muhammet dahil oldu 2 komutcusu vardı 1 recep 2 muhammet ama tediğim gibi onların klasmanında değilsiniz recep bu dediğini görmesin bence zıplatır sizi .d.d.d.d.d.d..d

En kısa örnek bu vidoe al csw movide izle adamlar nasıl el kesiyor nasıl dağılıyorlar komutcularıda sen değilsin sanırım :D

• meksor44

meksor44 Yeni Oyuncu

[​IMG] bide cha lar 20 k kasılan npyi beğenmiyorlardı şuan sanırım pathosdalar görmüştüm onları // ShowMustGoon

Son düzenleme: 4 Ekim 2019
  • Bu Sayfayı Paylaş