CHIMERA_

Oyuncu
20 Ekim 2017
32
2
8
bu zaza40 beyazaslantrmi ? eğer sensen istediğin sw de atalım suan andreamgamedeyim gel ister only istersen sen gel sana 1 kere kesilirsem bu oyunu bırakırım ?

oley2666

Oyuncu
30 Kasım 2017
31
1
8
26
bekliyorum kesin gel kesinlikle dikkate almadım bir kere hemen sevinmişsin :) gel kardeşim sana bi güzellik yapayım trde kestiğim gibi sana kendimi hatırlatayım
ben mronly presti oynayan değil asası oynayan dostum sen beni nerde ne zaman kestin ? 2w2 demi ? ayrıca erotiklerle oynuyorsan TROJEDEM nickini bilmen lazım vs atmamıza gerek yok pandaya bu nickimi söyle kim kimi hatırlıyor söylesin sana

CHIMERA_

Oyuncu
20 Ekim 2017
32
2
8
hanginizin hangi hesabı kullandınız belli değil kaldıki bunu takip etmek zorundada değilim panda beni senden daha iyi tanır biri sorulcaksa sen git sor beni ona 2 nizde gelin 1v1 beyazaslanı kestiğimi biliyorum gerçi ciddiyede almadım mevzu açılınca söyledim oley2666 farkettiysen yukarda zaza40 demişim eğer bu hesaptaki sensen sende gel demişim verdiğin nicki bilmem bende chımera yalnız yatınca ağlamayın kardeşim tamammı bana burdan mesaj at direk tr deyim bekliyom

RahatOlsana

Oyuncu
26 Nisan 2017
119
18
18
25
istanbul
www.facebook.com
ya birader 1299 oynuyorsun git kendine bir client yap ondan sonra video çek bi göz gezdireyim dedim videoya zaman kaybı bir video yapmışsın Z ye gelene atak vermişsiniz 1 kişiyi 8 kişi kovalamışsınız şu videoya zaman ayırıp yaptığın için zamanına acıdım sadece kg