G

GewoonkijkenDB

Guest
Öncelikle şunu belirteyim andreamtr ye çok nadiren giriyorum sw yi bıraktığım için full çarımı Samet'e(ESCANOR) a verdim.
Çarı Verdiğimde çarın nicki GewoonKijken ' di NCS ATIP ESCANOR yaptı bilginiz olsun.
GewoonKijken Nicki aylardır boşta olduğu için biri bunu fırsat bilip Nickimi çalmış.
Oyunda GewoonKijken Görürseniz ben değilim Andreamtr ye'de girmiyorum.
Knight59 da oynuyorum Knight 59 daki tek nickim GewoonKijken'dir.

NOT: Nickimi basıp Fake video cekmek için uğraşırsanız Admin yolu ile ifşanızı çekerim kendinizi rezil etmeyin benide uğraştırmayın bacınızı sikerim.

dipnot: Knigh59'Da kc sine vs isteyen gelsin.

testament23

Usta Oyuncu
1 Ekim 2017
810
258
63
bu serverda skill sekmesi nadirdir bu arada bot kullanamazsınız çünkü anında ban yersiniz. +++

Son düzenleme:

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
28
Öncelikle şunu belirteyim andreamtr ye çok nadiren giriyorum sw yi bıraktığım için full çarımı Samet'e(ESCANOR) a verdim.
Çarı Verdiğimde çarın nicki GewoonKijken ' di NCS ATIP ESCANOR yaptı bilginiz olsun.
GewoonKijken Nicki aylardır boşta olduğu için biri bunu fırsat bilip Nickimi çalmış.
Oyunda GewoonKijken Görürseniz ben değilim Andreamtr ye'de girmiyorum.
Knight59 da oynuyorum Knight 59 daki tek nickim GewoonKijken'dir.

NOT: Nickimi basıp Fake video cekmek için uğraşırsanız Admin yolu ile ifşanızı çekerim kendinizi rezil etmeyin benide uğraştırmayın bacınızı sikerim.

dipnot: Knigh59'Da kc sine vs isteyen gelsin.
Sen benim yarrami ye xdddd

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
28
Adam ko59 da öyle bi düzen kurmuş ki gerçekten hayran kaldık :D kimse kimseye küfür etmiyor 8v8 ler var admin çekiyor adamlar sistem yapmış keşke uğur da onlar gibi yapsa.

• Like
Reactions: testament23

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
28
TBL ile bir gün boyunca oyun oynayamazsın orada. kralın oğlu olsan adam acımıyor direkt atıyor perma ban hesabı geri de açmıyor. adam para için yapmıyor bu işi bu yüzden para adamı çekiyor herkes akın akın item alıyor serverda.