KARELİ SİMGE SİSTEMİ

'Öneri Bildirim ve Geliştirme Alanı' forumunda CEVATPAŞALI_ tarafından 12 Ekim 2019 tarihinde açılan konu

?

Kareli simge sadece sol np için gelsin mi?

1. Evet

1 oy
    100.0%
  2. Hayır

0 oy
    0.0%
  1. CEVATPAŞALI_

CEVATPAŞALI_ Usta Oyuncu

Öncelikle merhabalar. Ben ve benim gibi eski oyuncuların bır kac konuda şikayeti üzerine, bu yükü ben omuzlarıma almak istedim. Yaklaşık 3-4 yıldır bu serverda pk atan bırısı olarak, kareli simge sistemi bizi rahatsız ediyor. Serverdakı bır cok kısıden daha cok np'm (sol np) olmasına rağmen pasif simgeler geliyor. Mesela 10m npli bir userle 100k npli bir user aynı sımgeyı alabılıyor. Simge sisteminin normale döndürülmesini rica ediyorum. Biz boşuna kasmadık hocam o kadar np yi. Bir zahmet kareli simge hakkımız olsun.

Öte yandan yenı gelen oyuncular ıcınde caydırıcı oluyor. Adam geliyor herkeste kareli simge. Sıkılır kım eskı oyuncu kım yenı oyuncu kım aktif oyuncu bilinmez. Aktif oyuncular karesız sımgelerıyle, eski oyuncular karelı sımgelerıyle bellı olur.

İlgi ve alakanız için teşekkürler.

2. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

ben de zamanında erotiklerle birlikte farklı servera geçtiğimiz için yavşak uğurun sildiği 6m npmi istiyorum ölüden göt istemeye benziyor ama şu an 12 milyon np olacaktı ilk 10daydım :D

3. ILisaCastro_

ILisaCastro_ Bizim Oyuncumuz

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Öncelikle merhabalar. Ben ve benim gibi eski oyuncuların bır kac konuda şikayeti üzerine, bu yükü ben omuzlarıma almak istedim. Yaklaşık 3-4 yıldır bu serverda pk atan bırısı olarak, kareli simge sistemi bizi rahatsız ediyor. Serverdakı bır cok kısıden daha cok np'm (sol np) olmasına rağmen pasif simgeler geliyor. Mesela 10m npli bir userle 100k npli bir user aynı sımgeyı alabılıyor. Simge sisteminin normale döndürülmesini rica ediyorum. Biz boşuna kasmadık hocam o kadar np yi. Bir zahmet kareli simge hakkımız olsun.

Öte yandan yenı gelen oyuncular ıcınde caydırıcı oluyor. Adam geliyor herkeste kareli simge. Sıkılır kım eskı oyuncu kım yenı oyuncu kım aktif oyuncu bilinmez. Aktif oyuncular karesız sımgelerıyle, eski oyuncular karelı sımgelerıyle bellı olur.

İlgi ve alakanız için teşekkürler.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    katılıyorumm kardeşimm bu konu uzerınde arkandayımmmm bizimde nplerimizi sildii geri istiyoruzz yonetimmmmm :)

• CEVATPAŞALI_

CEVATPAŞALI_ Usta Oyuncu

Kanka bakıyorum adam 1 haftalık oyuncu kareli H si var. Bende 12m np var kareli nazy var aq bari sol np si çok olanların simgesini karesiz yapsınlar bir farkımız olur aq

• ILisaCastro_

ILisaCastro_ Bizim Oyuncumuz

aynen kanka oyleeee tabiiii bakalım yapıcaklarmı aq

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Kanka bakıyorum adam 1 haftalık oyuncu kareli H si var. Bende 12m np var kareli nazy var aq bari sol np si çok olanların simgesini karesiz yapsınlar bir farkımız olur aq
    Sus ananı sikerim.

• CEVATPAŞALI_

CEVATPAŞALI_ Usta Oyuncu

Sus ananı sikerim.
    Mal mısın orospu çocuğu yırtık dondan çıkar gibi her yerden çıkıyorsun ananı avradını sikerim bak amına kodumun bisiklet pompası seni

• Bu Sayfayı Paylaş