Resim KARUS TOWNDAN VURSAYDIN YORULMUŞSUNDUR :)

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda IErzurumTR tarafından 20 Mayıs 2020 tarihinde açılan konu

1. IErzurumTR

IErzurumTR Aktif Oyuncu

2. IErzurumTR

IErzurumTR Aktif Oyuncu

Yönetimin koruduğu eleman bu o.çç işte adam ap açık kullanıyor deli oluyorum pkda amk yönetimi oyunla ilgilen ilk önce korduklarını temizle şu swden

3. serberry

serberry Yeni Oyuncu

Oyundayken güzel konuşuyorsun bug olduğuna inanıyorsun buraya gelince boş yapıyorsunuz sizi kesince neden böyle davranıyorsunuz ben sana onun bug olduğunu kanıtlarım gelirsin discorda ses kaydı alırım oyunu bırakıcağına dair sonra kanıtlarım bırakıcaksın bu oyunu tamam mısın ?

4. serberry

serberry Yeni Oyuncu

Amacım sizin gibi polemik yapmak değil senden net bir cevap bekliyorum kaçamak cevaplarla gelmeyin varmısın yokmusun ?

5. IErzurumTR

IErzurumTR Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Amacım sizin gibi polemik yapmak değil senden net bir cevap bekliyorum kaçamak cevaplarla gelmeyin varmısın yokmusun ?
    Hepsini görmek için tıklayın...
    ulan adi insan konutşruma beni daha çekilir çekilmez aramızdaki farkı sende biliyorsun en az 5 6 mt vardı şimdi bana küfür ettirtme bugmış he bende yedim amk sen ne yaptığını gayet iyi biliyorsun polemikse girelim benim açımdan sorun yk dünki oyuncu değiliz ayarımı kaçırma yeter benim. yönetimin kanatlarına girmişsiniz adamda bişe yapmıyor diye temiziz ayağı çekiyorsunuz. sen bana 5 6 m nasıl vurduğunu açıkla daha mage çeker cekmez aramızdaki farkı sen biliyon. mk vak ya kücük beyniyle beni kandırıcak senin gittiğin yolları ben unuttum mk

• serberry

serberry Yeni Oyuncu

Diğerlerine değilde sana açıklamakta bulunmamın sebebi konuşmalarımızdan çıkardığım kadarıyla olgun birisi olduğunu düşünmemdi foruma bir göz attıktan sonra farkettimki polemiği seven birisin benim ne seninle nede sizin gibilerle bir işim yok eğer oyunu bırakacağına dair discord'a gelip ses kaydı verirsen kanıtlarım aksi takdirde kendimi yönetim'den başkasına kanıtlamaya ihtiyacım yok gerek oyunda gerek forumda lütfen polemiğe girmeyin benimle şikayetiniz varsa yönetime bildirebilirsiniz.

• IErzurumTR

IErzurumTR Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Diğerlerine değilde sana açıklamakta bulunmamın sebebi konuşmalarımızdan çıkardığım kadarıyla olgun birisi olduğunu düşünmemdi foruma bir göz attıktan sonra farkettimki polemiği seven birisin benim ne seninle nede sizin gibilerle bir işim yok eğer oyunu bırakacağına dair discord'a gelip ses kaydı verirsen kanıtlarım aksi takdirde kendimi yönetim'den başkasına kanıtlamaya ihtiyacım yok gerek oyunda gerek forumda lütfen polemiğe girmeyin benimle şikayetiniz varsa yönetime bildirebilirsiniz.[/QUOT

Öyle Beyefendi gibi davranmak yerine kardeşim gerçekleri kendinden saklama senn o dediğin bug olayı diğer bütün oyuncularda neden rastlamıyorum bu 1. kaçamak -cevaplar veriyorsun sana diyorum çekilir çekilmez aramızdaki mesafeyi sende biliyorsun bende bunu nası bi anda yaptın bu 2. benim polemikle işim yok kimseylede alıp veremediğim yok insan gibi oyununu oynayan kişilere neden kalkıpta herhangi bir cevap vermiyorum. 3.cüsü genelde swye başladığmdan beri polemiğe girip isim yapma çabalarına giren sen ve senin gibiler benim ne sana nede senn gibilere birşeyler kantlamaya ihtiyacm var madem bu kadar iyisin neden kendine ait bi pk movien yada ws movien yok ? bana bişeyler gösterme cek 2dklık video o bug olayını göster bende tamam yanlış anlamışım diyebiiyim ama bugünki o yaptığın hareket ciddi anlamda TBL nin Daniskasıydı Artık. Fotoda Zatn herşey Açık Ortada kalkıp bana ekran bugu diye gelmesin kimse swde o kadar seri sekebilceğin skil yoktur. hadi eyw
    Hepsini görmek için tıklayın...

• Bu Sayfayı Paylaş