Video KAYIBOYU - /KYB/ 0ffensiveMarvelClass - /OMC ../

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda SchizooMeLooo tarafından 2 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

1. SchizooMeLooo

SchizooMeLooo Oyuncu

OMC KAYIBOYUYLA KÖPRÜDE KARŞILAŞIRSA NE OLUR :p

2. 23explict

23explict Aktif Oyuncu

Omclerin amında fındık kırmışsınız bro

3. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Güzel wsydi elinize sağlık ama bizim parti omcnin vs kadrosu değildi komutçumuz yoktu ve tp magemiz ilk kez tp oynadı, ve skor 2-0 değil 2-2. Siz de 2 kere towna düştünüz biz de. İlk 2 vsde yoktum charım bp olduğu için just4ever nickli charla geldim sonradan

4. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Omclerin amında fındık kırmışsınız bro
    Hepsini görmek için tıklayın...
    bu veletteki omc acısı hiç bitmeyecek gibi forumda hiçbir konuya dalaşmaz omc başlıklı her konunun altında ağlayıp zırlıyor götün yiyorsa nick ver:D:D

• 23explict

23explict Aktif Oyuncu

Güzel wsydi elinize sağlık ama bizim parti omcnin vs kadrosu değildi komutçumuz yoktu ve tp magemiz ilk kez tp oynadı, ve skor 2-0 değil 2-2. Siz de 2 kere towna düştünüz biz de. İlk 2 vsde yoktum charım bp olduğu için just4ever nickli charla geldim sonradan
    mal herif sen gelince party npt şow olmuş

• SchizooMeLooo

SchizooMeLooo Oyuncu

Klasik kesildigini koymazsın
    Koydumm kardeşimm kesildiğimizz Sahneyi Dc olduğu halde 2-1 yazdımmm bunu herkes saymazz

• hayırıdırgardas

hayırıdırgardas Yeni Oyuncu

omc bizim kemik kadroyu sabaha kadar kesemez sabaha kadar npt ederiz hala kesildiğiniz diyor 2-2 diyor çıldırıyorum :DSD:F:S o gün bende vardım dc miz vardı otur kalk yaptık hala kesmeye devam ettiniz. ona kesmek diyorsan kralsınız.ama şu yukarıdaki video öetliyor

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

omc bizim kemik kadroyu sabaha kadar kesemez sabaha kadar npt ederiz hala kesildiğiniz diyor 2-2 diyor çıldırıyorum :DSD:F:S o gün bende vardım dc miz vardı otur kalk yaptık hala kesmeye devam ettiniz. ona kesmek diyorsan kralsınız.ama şu yukarıdaki video öetliyor
    hadi siktir git ananın amına dön orda ağla komutçumuz yokken kestik sizi ananızın amını tekmeleye tekmeleye :QDW:DWQ:DW:QDWQ:

• Bu Sayfayı Paylaş