Video KAYPAK,HAİN,İKİ YÜZLÜ,PLAYER OLMADIĞI HALDE ,OYUNCUYUM EDALARINDA GEZEN VELEDLER İÇERİYE :D

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda TR_MaMiNaK_TR tarafından 5 Ocak 2020 tarihinde açılan konu

1. TR_MaMiNaK_TR

TR_MaMiNaK_TR Kral Oyuncu

....

Son düzenleme: 5 Ocak 2020
  2. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

asasın üstadı, patronu, kralı, dünyaya asas öğreten adam, süper asas, bileği bükülmez. keşke senin gibi kusursuz oynayabilsem her asasın hayalidir tr maminak tr gibi oynamak

CHOTZA ve testament23 bunu beğendi.
  3. testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

asasın üstadı, patronu, kralı, dünyaya asas öğreten adam, süper asas, bileği bükülmez. keşke senin gibi kusursuz oynayabilsem her asasın hayalidir tr maminak tr gibi oynamak
    Hepsini görmek için tıklayın...
    +1 knk namağlup oynuyo zaten takipteyim izlemeden veriyom layk'ı

dayakxd bunu beğendi.
  • dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

+1 knk namağlup oynuyo zaten takipteyim izlemeden veriyom layk'ı
    izledikçe gaza geliyorum ben de onun gibi herkesi kesmek istiyorum ama kafama vuruyorlar arenada tr maminak tr olamadığım için

CHOTZA ve testament23 bunu beğendi.
  • testament23

izledikçe gaza geliyorum ben de onun gibi herkesi kesmek istiyorum ama kafama vuruyorlar arenada tr maminak tr olamadığım için
    Tanrı tarafından bahşedilen eşsiz bi yetenek işte :/ like atıp abone olmayı unutma...

dayakxd bunu beğendi.
  • H_U_R_D_A_C_I_

H_U_R_D_A_C_I_ Kral Oyuncu

Keşke bende böyle oynayabilsem combo muhteşem inv harika banada ders verirmisin tr maminak tr

• H_U_R_D_A_C_I_

COMBOSUYLA UYKULARIMI KAÇIRAN TR MAMINAK TR IYIKI VARSIN IYIKI ASAS OYNUYOSUN

• testament23

sjsjsşfskdfsdşlkf konuyu değiştirmiş fazla üzerine gitmeyin namağlup best assasin'in yazık aQ
    kaypaklar hainler yazmış kahkaha attım amk asdlkfşlksadgşlkadfsgkşlsadgsadgsad

dayakxd bunu beğendi.
  • TR_MaMiNaK_TR

sjsjsşfskdfsdşlkf konuyu değiştirmiş fazla üzerine gitmeyin namağlup best assasin'in yazık aQ
    kaypaklar hainler yazmış kahkaha attım amk asdlkfşlksadgşlkadfsgkşlsadgsadgsad
    Len annesini s1kiğimin s1pası sen neyin kafasını yaşıyon hala kendisiyle çelişen veledin birisin fake gelip 1 kaç kill alıp video çekmekden başka yaptığın bi bok yok seni kim bilir kaç defa kestim a.g o kadar fake adam kestim ki eminim aralarında varsındır .Sen kaypak , dönek , iki yüzlü, yalaka , milletin polemiğinden haz alan [ küfürleşme postudur] diye konu açıp milleti birbirine düşürmek isteyen . , real hayatında ezik olan önemsenmeyen sözü geçmeyen ezik vazıfsız kaliteli fahişe çocuğusun o kadar çaresizsinki forumda millete 3 kuruşluk aklınla atar yapıyorsun .Youtube reklamı gibi gereksiz , klavyedeki space gibi boşluksun boşsun ve faydasız bi insansın ..Saymakla bitmez yani hahah

Woman ise bi video paylaşır omc beşiktaş ws movie adlı eseri yanlış hatırlamıyorsam ki çok da önemli değil , omc beşiktaş veya god is a woman nickleri ile ws atmamış ,yani hep fake , inwentory sinden anlayabilirsiniz .Kafa tuttuğu adam Schizo :D kesiyorum diyip adam çağarınca arenaya gelemeyen ezik bir oyuncudur . Benim atr de oynadığım zamanlar da bunu asas pk atarken görmedim mage team üyesdir .Forumda anket düzenlerler en iyi asas kısmında ismini görür hindi gibi kabarır hahaha.Kale alınmaya deymez...

Kodumun hurdacısı ne ara türediyse kalkar benim comboma oyunculuğuma laf eder . He ayrıca kendisi çharına başkasını sokup hile ile ws attır. Bunları yapıp bide çok biliyormuş gibi herkesin oyunculuğuna laf etmesi ayrı bir muamma a.g malı hahahah.

Şu da bi gerçek bu şahısların milletle çocukca polemikleri , küfürleşmeleri atar gider yapmaları ki hatta birbirlerinin anasına bacısına sövüp sonradan forumda birbirlerinin yazdıklarını beğenecek kadar aşşağılık olduklarını forum u takip edenler şahit olmuşlardır . [ bu 2 si ] hurdacı değil .

Bu arkadaşların geçmişinin birazcık özeti bu saydıklarım ki devede kulak bilenler bilir .

Forum ve oyun yetgilisi admine de sesleniyorum bu kadar küfürleşmeye boş konulara sessiz kalarak ne kadar kaliteli adaletli bir sw olduğunuz ortada .
    benim o gereksiz serverinizdeki çharımı da banla gitsin TR_MaMiNaK_TR forumunuzda da hiç bir şey paylaşmıcam bundan sonra .

EMREEEEEEE bunu beğendi.
  • testament23

Amk özürlüsü adım adım takip ediyo beni sjsjsjjdjdjd kalk siktir git amk eziği seni XD

• TR_MaMiNaK_TR

Amk özürlüsü adım adım takip ediyo beni sjsjsjjdjdjd kalk siktir git amk eziği seni XD
    teşhislerim doğru dimi amına koyduğumun kalitesiz olu xuhahahahha xxxxxD senden alıntı yaptım ya la ahhahahahahah Ayrıca yukarıda ALLAH var senin gibi bir çöplüğü takip de etmiyorum etmem de benim kalibremde bir insan değilsin

• testament23

teşhislerim doğru dimi amına koyduğumun kalitesiz olu xuhahahahha xxxxxD senden alıntı yaptım ya la ahhahahahahah Ayrıca yukarıda ALLAH var senin gibi bir çöplüğü takip de etmiyorum etmem de benim kalibremde bir insan değilsin
    Hayallerle yaşayanı gerçeklerle sikerler malminakcım jaguenettaya videp almasın diye ağlayan ağlak bi orospu evladısın xd neyse seni zaten ciddiye almıyorum taşak geçiyorum seninle zevkli oluyor ağla kudur sjskskdj

• TR_MaMiNaK_TR

Hayallerle yaşayanı gerçeklerle sikerler malminakcım jaguenettaya videp almasın diye ağlayan ağlak bi orospu evladısın xd neyse seni zaten ciddiye almıyorum taşak geçiyorum seninle zevkli oluyor ağla kudur sjskskdj
    muratı kesemiyorum yalan yok hatta hiç bir zaman hiç kimseye kesin konuşmam keserim die , senaryoda en kötüsüne hazırlarım kendimi . muratla da zamanında ws attım hatta çok ısrar ettim at şu videoyu izliyim die işin gücün yalan a.g s1pası :xxxxxxxxD

• testament23

muratı kesemiyorum yalan yok hatta hiç bir zaman hiç kimseye kesin konuşmam keserim die , senaryoda en kötüsüne hazırlarım kendimi . muratla da zamanında ws attım hatta çok ısrar ettim at şu videoyu izliyim die işin gücün yalan a.g s1pası :xxxxxxxxD
    Ulan orospu evladı konuyu çarpıtma adamla çok vs attım tslerine de gittim herkes tanıyor beni rahat ol video almasın diye murata ağlıyordun hatta bana da video alıyormusun diye sordugunda gereksiz diye cevap verdim neyse sana ilgi gösterdim yine qaH sikTir Git Beni ÇılDırTtma Çoçuqqqqqqqsssöjsjsndödld

• TR_MaMiNaK_TR

Ulan orospu evladı konuyu çarpıtma adamla çok vs attım tslerine de gittim herkes tanıyor beni rahat ol video almasın diye murata ağlıyordun hatta bana da video alıyormusun diye sordugunda gereksiz diye cevap verdim neyse sana ilgi gösterdim yine qaH sikTir Git Beni ÇılDırTtma Çoçuqqqqqqqsssöjsjsndödld
    Konuyu çarpıtıp murat ı karıştıran sensin a.g salak çocuğu önce bi düşün sonra yaz beynini s1kiğim xXxXxD . Birde hala kendini bi bok sanıp çok ilgi gösteriyorum diyor ya ahhahahahah a.g uyuzu iks iks iks DEdeDEdE YARRAK YARRAK YARRAK hahaha

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Çıldırcam nasıl bozulmuş psikolojisi asas tillahı tr maminak tr ODNSSPWMEĞREÖSPSLS olum beni asas oynarken en iyi sen hatırlarsın çimera kankanla birlikte şamarlıyordum sizi hahahah uzun yazıyı okuyan varsa özet geçebilir mi bu mal yine destan yazmış tahmin ettiğim gibi kesin boş yapmıştır:D:D:D

testament23 bunu beğendi.
  • TR_MaMiNaK_TR

Çıldırcam nasıl bozulmuş psikolojisi asas tillahı tr maminak tr ODNSSPWMEĞREÖSPSLS olum beni asas oynarken en iyi sen hatırlarsın çimera kankanla birlikte şamarlıyordum sizi hahahah uzun yazıyı okuyan varsa özet geçebilir mi bu mal yine destan yazmış tahmin ettiğim gibi kesin boş yapmıştır:D:D:D
    A.g salağı asas oynarken dediğinden bile o yazdıklarımı okuduğunu biliyorum zaten . Konuyu açan benim , konu başlığıda ortada , konuya teşrif edenler de ortada daha söze gerek var mı a.g çikidiği xxxxxDDDDDDDD EWQEW ewqewewqewq DASDAS sadsadasd ergence kelimelerimide yazdım unuttuklarımı yada bilmediklerimide siz yazın :D

Not: Sizin ne mal olduğunuzu herkes biliyor ....

• H_U_R_D_A_C_I_

Arkadaş şizofren galiba o_O

dayakxd bunu beğendi.
  • TR_MaMiNaK_TR

Arkadaş şizofren galiba o_O
    kardeş yeni türemişsin belli . bi kaç polemiğine şahit oldum forumda hiç de iç açıcı değil ne yazık ki , gözlemlerime dayanarak ederin kadar kale alıcam seni , bi konuda haklısın evet , ya ben bilmiyorum bu asası , ya sen bildiğini sanıp kendini avutuyorsun . O yüzden boş yapma oyununu oyna , bildiklerini de kendine sakla hurdacı kardeş.

• H_U_R_D_A_C_I_

kardeş yeni türemişsin belli . bi kaç polemiğine şahit oldum forumda hiç de iç açıcı değil ne yazık ki , gözlemlerime dayanarak ederin kadar kale alıcam seni , bi konuda haklısın evet , ya ben bilmiyorum bu asası , ya sen bildiğini sanıp kendini avutuyorsun . O yüzden boş yapma oyununu oyna , bildiklerini de kendine sakla hurdacı kardeş.
    Atr gel seni hurdalığa ayırıyım best asas seni :D:D

• Bu Sayfayı Paylaş