KİM TBL KİM MAKRO KİM TEMİZ ACIKLIYORUM GELL

'Genel Sohbet' forumunda KOLAYYY tarafından 8 Nisan 2020 tarihinde açılan konu

1. KOLAYYY

KOLAYYY Oyuncu

FUUUUU / BAHADIRGUMUS / RİSEOFMERTCAN / FURK4N

baboş bir kere bu 3lü temiz değil bunu herkes bilsin. Size itiraf ediyorum. FUUUU yeni nicki ( Rio_ShapesParis ) Bu adamda tbl var vslerde dikkat edin spikesi erken dönüyor. BahadrGumus, bu adamda Rio ekibinden bu adamda tbl var. Mertcanda aynı sekilde. Furkan'da rio ekibinden. Ama kendisi temiz diye düşünüyorum. Furkan hariç Bu adamlardan uzak kalın sikseniz kesemezsiniz cunku elle oynayacak kadar göt yok bu adamlarda

BERG / DRAGOOOOON

berg, bu adamdan uzak kalın bu adamda cok saglam makro veya tbl var nedir bilmiyorum ama saglam birşeyi var. Dragoon'a gelince bilenler bilir dragoon ilk başta ezik bir asastı. Ama bergle takıldıktan sonra adamı kesen yok amk. Sonra berg'i yalamaya devam etti hala da ediyor.

AykuticooMacrooo / StreetFighter

nickleri rastgele yazıyorum anlarsınız umarım. Bu adamlardan acilen kaçın. Andream'da goruyorsanız dırek town atın. 500 tl'lık makro var bu adamlarda vs'lerde sikseniz kesemezsiniz. Elle oynayacak göt yok bu adamlarda

Symbolx / GOD:İSA:WOMAN

symbolx temiz bir arkadaşımızdır. Kendisi tebrik ediyorum cok iyi oyuncudur. Gerek komutuyla gerek oyun bilgisiyle andreama renk katıyor. God:İSA:WOMAN'a gelince bu adam hakkında cok sey bılmıyorum süpheli bir arkadaşımızdır kendisi.

Aytekin_Tekelioğlu /

bu arkadaşımız temizdir zaten oyunda gorursunuz. Fakat taila vardır genellikle.

RiseofCakıcı

Bu arkadaşımız hakkında bilgi sahibi değilim fakat temiz olduguna inanmak istiyorum.

İŞTE SİZE İTİRAF ETTİM ARTIK KİMİN TEMİZ KİMİN TBL KİMİN MAKRO OLDUGUNU BİLİYORSUNUZ. SOYLEDIKLERIMIN COGU BAN YEDİ ZATEN AMA AKILLANMIYORLAR

GlutinousRiceCake, Aykut ve SymbolXNXX bunu beğendi.
  2. SymbolXNXX

SymbolXNXX Aktif Oyuncu

Okurken çok eğlendim ulan ne adamsın ugurla Aykuta yazdıgına bak ama görünce town atın bencede :D:D:D:D
    Rio ekibiyle alakalı bilgi kirliliğin var. Berg sağlam oyuncudur ufuk zaten temiz oynuyor. Aytekin taliaoğlu. Çakıcı ne alaka lan olm adam kendi halinde takılıyor :D
    Hedef komple benim parti olmuş :D

Son düzenleme: 8 Nisan 2020
    bahadrgms54, dayakxd ve Aykut bunu beğendi.
  3. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Dostum oyunda istediğin zaman pm at teamviewer verip şüpheni gidereyim ama kendi nickinle at. En ufak illegal bir olay bulursan charım senindir üstünde bankasında pusunda ne ararsan var. Skill barında 7-8'de mana minor olmayan nadir asaslardanım yani anlayacağın makro bile yok. Ayrıca yazdığın diğer arkadaşlarımın çoğuna da kefil olurum tbl olmadıklarına dair.

4. RiseOfCAK1Cİ

RiseOfCAK1Cİ Yeni Oyuncu

Ahahahah kardeşim bravo takibin ve azmin için:D

bahadrgms54 bunu beğendi.
  5. serberry

serberry Oyuncu

Sen neyin kafasındasın acaba D::DsaDSA

6. bahadrgms54

bahadrgms54 Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Okurken çok eğlendim ulan ne adamsın ugurla Aykuta yazdıgına bak ama görünce town atın bencede :D:D:D:D
    Rio ekibiyle alakalı bilgi kirliliğin var. Berg sağlam oyuncudur ufuk zaten temiz oynuyor. Aytekin taliaoğlu. Çakıcı ne alaka lan olm adam kendi halinde takılıyor :D
    Hedef komple benim parti olmuş :D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    hahahahaha dA:SDASDASDAS

• KOLAYYY

KOLAYYY Oyuncu

Bahadrgms sen hiç yazma bence herkes biliyor senın ne bok oldugunu. Ayrıca aykut sende babanın bakkalından para çalıp makroya yatırma bu sana son uyarım. Riseofcakıcı senın temız oldugunu bılıyorum guzel kardesım god:isa:woman senınde temız oldugunu bılıyorm bıraz suphe etmıstım ama temızsın kardo sen. Diger götverenlere gelınceeee mesela berg o makrosunu alsın bı tarafına soksun. Rio ekıbıne gelınce sadece furkan ve fuu yanı onurun rıo ekıbınden oldugunu bılıyorum. Bahadır ve mertcanı zannımca söyledim. SYMBOLX SEN TEMIZSIN KANKA RAHAT OL SANA LAF YOK ADAMSIN

SÖYLEDİKLERİM CİDDİ BİR ARAŞTIRMA SONUCU YAZILMIŞTIR. LÜTFEN İTAAT EDİN. TS'DEN TS'YE KOŞTUM VE BUTUN TBL'CI IBNELERI İFŞA ETTİM ARKADAŞLAR. GEREK MUSTAFA ADI NEYDI BILMIYORM GUI BILMEM BIRŞEYDİ GEREK ONUN TS'SINE GIRIP GEREK SYMBOLX'IN TS'SINE GIRIP TBG LERIN GEREK OMCLERIN TSSINE GIRIP ÇÖZÜMLEME YAPTIM VE SONUC BUDUR. BİAT EDİNİZ. TBG VE OMC LERI SOYLEMEM GEREK YOK HERHALDE AMQ. MAKROLARI OLDUGU HALDE MELE OYNAYAMACAK KADAR YETENEKSIZ HERİF BUNLAR. EN BİLİNEN ADAMLARI YAZDIM ARKADAŞLAR. HİÇBİR YALAN DOLAN YOKTUR. KENDISINDE TBL OLAN ADAM HERHALDE " LAN BENDE TBL YOKKI AMQQQQ " DIYECEKTIR. KIMSE KENDINI IFŞA ETMEZ. SÖYLEDİKLERİMİN KANITI TARİHLE SABİTTİR. BU ANDREAM'DA BİR TEK RİSEOFCAKICI CLANI TEMIZ AMK. SYMBOLX TEMIZ OLSA DA PARTİSİNDE TEMIZ OLMAYAN ADAMLAR VAR. SAKIN İNKAR ETMEYIN BEYLER.

• Gd12

Gd12 Aktif Oyuncu

Bahadrgms sen hiç yazma bence herkes biliyor senın ne bok oldugunu. Ayrıca aykut sende babanın bakkalından para çalıp makroya yatırma bu sana son uyarım. Riseofcakıcı senın temız oldugunu bılıyorum guzel kardesım god:isa:woman senınde temız oldugunu bılıyorm bıraz suphe etmıstım ama temızsın kardo sen. Diger götverenlere gelınceeee mesela berg o makrosunu alsın bı tarafına soksun. Rio ekıbıne gelınce sadece furkan ve fuu yanı onurun rıo ekıbınden oldugunu bılıyorum. Bahadır ve mertcanı zannımca söyledim. SYMBOLX SEN TEMIZSIN KANKA RAHAT OL SANA LAF YOK ADAMSIN

SÖYLEDİKLERİM CİDDİ BİR ARAŞTIRMA SONUCU YAZILMIŞTIR. LÜTFEN İTAAT EDİN. TS'DEN TS'YE KOŞTUM VE BUTUN TBL'CI IBNELERI İFŞA ETTİM ARKADAŞLAR. GEREK MUSTAFA ADI NEYDI BILMIYORM GUI BILMEM BIRŞEYDİ GEREK ONUN TS'SINE GIRIP GEREK SYMBOLX'IN TS'SINE GIRIP TBG LERIN GEREK OMCLERIN TSSINE GIRIP ÇÖZÜMLEME YAPTIM VE SONUC BUDUR. BİAT EDİNİZ. TBG VE OMC LERI SOYLEMEM GEREK YOK HERHALDE AMQ. MAKROLARI OLDUGU HALDE MELE OYNAYAMACAK KADAR YETENEKSIZ HERİF BUNLAR. EN BİLİNEN ADAMLARI YAZDIM ARKADAŞLAR. HİÇBİR YALAN DOLAN YOKTUR. KENDISINDE TBL OLAN ADAM HERHALDE " LAN BENDE TBL YOKKI AMQQQQ " DIYECEKTIR. KIMSE KENDINI IFŞA ETMEZ. SÖYLEDİKLERİMİN KANITI TARİHLE SABİTTİR. BU ANDREAM'DA BİR TEK RİSEOFCAKICI CLANI TEMIZ AMK. SYMBOLX TEMIZ OLSA DA PARTİSİNDE TEMIZ OLMAYAN ADAMLAR VAR. SAKIN İNKAR ETMEYIN BEYLER.
    Kardesim ohhhcilli dayagını yedigin belli sana katılıyorum.Azmine hayran kaldım yigidim bul beni.Itaat ediyom

• KOLAYYY

KOLAYYY Oyuncu

BU ARADA DUZELTME OLSUN AYKUTICCOMACROO VE STREETFIGHTERDE TBL YOK ARKADAŞLAR AMA KIMSENIN GORMEDIGI , KULAKLARIN DUYMADIGI , HİÇBİR DİLİN TATMADIĞI , HİÇBİR İNSAN ÜSTÜ ONTOLOJIK SISTEMININ DAHİ SAHİP OLMADIGI BİR MAKRO VAR BU IBNELERDE.

• Gd12

Gd12 Aktif Oyuncu

BU ARADA DUZELTME OLSUN AYKUTICCOMACROO VE STREETFIGHTERDE TBL YOK ARKADAŞLAR AMA KIMSENIN GORMEDIGI , KULAKLARIN DUYMADIGI , HİÇBİR DİLİN TATMADIĞI , HİÇBİR İNSAN ÜSTÜ ONTOLOJIK SISTEMININ DAHİ SAHİP OLMADIGI BİR MAKRO VAR BU IBNELERDE.
    Aynen kardesim ohhhcillinin eski arkadsym ibne kovsper gibi makrosu war vurunca canı artıyor

• KOLAYYY

KOLAYYY Oyuncu

DİĞER İSMİNİ SÖYLEMEDİĞİM ARKADAŞLARIM
    İÇİNİZDEN " LAN BENIM ISMIMI YAZMADIN DEMEK KI BEN BU EKIP KADAR SAĞLAM DEGILIM " GİBİ DÜŞÜNCELERE SAPTANMAYIN SAKIN
    BUNLAR SUPHELI STATUSUNE GIRDIGI ICIN SOYLEDIM.
    SİZLER DE SAĞLAMSINIZ HEMDE ELLE OYNAYACAK KADAR SAĞLAM OYUNCULARSINIZ

• SymbolXNXX

SymbolXNXX Aktif Oyuncu

İÇİNİZDEN " LAN BENIM ISMIMI YAZMADIN DEMEK KI BEN BU EKIP KADAR SAĞLAM DEGILIM " GİBİ DÜŞÜNCELERE SAPTANMAYIN SAKIN

SEAASDGOPDFHPDFPHĞSKFHPLDSFPHLSKPJĞFDJLKPDGPJHNKDFGPHKDPFHİDSFGLSPDFG :D:D:D:D:D:D

• bahadrgms54

bahadrgms54 Usta Oyuncu

adhagsdhsagfahdgasdhasdasğudgasdjasğdf :D :D :D :D

• Gd12

Gd12 Aktif Oyuncu

LANN YOKSA KELESHMACHNENIN ABISIMİSİN ATRYE BIR BELA GELDI DIYOLAR.

serberry bunu beğendi.
  • KOLAYYY

KOLAYYY Oyuncu

LANN YOKSA KELESHMACHNENIN ABISIMİSİN ATRYE BIR BELA GELDI DIYOLAR.
    YOK KANKA O DEGILIM MERAK ETME O APTALIN TEKİ ZATEN

• KOLAYYY

KOLAYYY Oyuncu

İLERKİ GÜNLERDE YAZILARIMA DEVAM EDECEGİM. BÜTÜN TBLCİ İBNELERİ VE MAKROCU IBNELERI İFŞA EDECEĞİM
    TAKİPTE KALIN

• Gd12

Gd12 Aktif Oyuncu

İLERKİ GÜNLERDE YAZILARIMA DEVAM EDECEGİM. BÜTÜN TBLCİ İBNELERİ VE MAKROCU IBNELERI İFŞA EDECEĞİM
    TAKİPTE KALIN
    KANKA BUNLAR COPCU MAKROCULAR TEK GERCEK SL1ENT PUNİSHER ABIMIZ 1299da ohhhcilliyi kesenlerden biriymiş oyle duydum.Hayranım o adama

• irfan12

irfan12 Bizim Oyuncumuz

Kardeş macro kullanmadım ama oh çillli uğur ve god iş woman hariç hepsini kesmisligim var oh cilli üstün yapan macrosu değil invsi ve oyun bilgisi sen oynamayi bilmediğin için sana fazla gelmiştir bunlar özellikle Aykut dragon çakıcı Mertcan ve god is woman bunlar senden daha temiz oyuncudur bundan emin ol riolari tanımıyorum ama bahadir gümüşün ws videosunu izledim öyle çok iyi bır ws atışı yok ama kötü oyuncuda değil god is woman dediğin kişi asas kitap yazmış kişiler bence gazetecilik yapmayı bırakta bu idöllerinden birşeyler kapmayi dene
    MALKOCOGLUUUUU

serberry, bahadrgms54 ve dayakxd bunu beğendi.
  • irfan12

irfan12 Bizim Oyuncumuz

KANKA BUNLAR COPCU MAKROCULAR TEK GERCEK SL1ENT PUNİSHER ABIMIZ 1299da ohhhcilliyi kesenlerden biriymiş oyle duydum.Hayranım o adama
    Görkem uğuru kessin bedava ful çar dagitcam herkese :D

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Kardeş macro kullanmadım ama oh çillli uğur ve god iş woman hariç hepsini kesmisligim var oh cilli üstün yapan macrosu değil invsi ve oyun bilgisi sen oynamayi bilmediğin için sana fazla gelmiştir bunlar özellikle Aykut dragon çakıcı Mertcan ve god is woman bunlar senden daha temiz oyuncudur bundan emin ol riolari tanımıyorum ama bahadir gümüşün ws videosunu izledim öyle çok iyi bır ws atışı yok ama kötü oyuncuda değil god is woman dediğin kişi asas kitap yazmış kişiler bence gazetecilik yapmayı bırakta bu idöllerinden birşeyler kapmayi dene
    MALKOCOGLUUUUU
    eyvallah irfan abi sağol düşüncelerin için.

• Bu Sayfayı Paylaş