Video Knight Tarihinde Bir İlk '' TBL İTİRAF ''

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Grimmjow tarafından 14 Ekim 2019 tarihinde açılan konu

1. Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

(PİRAYE) CLANINA ÖZEL (gizli çekim) Ajanlık böle yapılır :D
    YANIMDAKİ ARKADASI ONLARA KOMUTCU YAPTIM :D ve beni bile clana cagırdılar Cheguewarada bendim warrriorda :D
    Evet konumuzun baslıgı altında yazacaklarımı cok iyi okuyun ; MADDE MADDE yazayım bari
    1.tbl satısları yapan
    2.admin pc'ye baglandıgında tbl yi bulamayacagını demişlerdi.../sözde temizler
    3.siz birbirlerinizi tanımadan önce ben sizleri tanıyordum tbl kullanıyordunuz' ne ara kanka oldunuz
    4.birde herkese playerım dıyıp macro & tbl ile playerlık ogretmeye calısan bu haylazlar .
    5.admin nezaman offline olunca daha sık tbl'yi acanlar listesinde siz varsınız
    6.haaaa ben bunları sizin ts'nizde haberiniz olmadan dinledim :D hayırlı işler
    7.daha beterini yapacam demiştim / (01,09.2019)
    8. daha daha beterinide yapacagım :D
    9.biri oyuna giremiyordu (Hurdacı) dediki : koxpu kapatıp gırmeyi dene demişti arkadasına ts'den
    DAHA ÇOK SEYLER YAZABİLİRİM ' ŞAKIR ŞAKIR YORUM GELSİN FULL GÜNCEL OLCAK KONU

Son düzenleme: 14 Ekim 2019
    sector07, Albun ve Kahrolsun616 bunu beğendi.
  2. T_0_R_B_A_C_I 34

T_0_R_B_A_C_I 34 Yeni Oyuncu

Oyunun %70 zaten tbl buna dicek bir şey yok saklamaya gerektiricek birşeyde yok benim görüşüm.

Bunu Kulanıyorsanız Gizlemeye de gerek yok

3. o konuşmanın devamında ben egerki ben tbl kulanmamak için 2400 tl bilgisayar 300 tl maus aldım demediysem ve bunu keseninde avradını sikerim kabulmu
    ve böyle orospu evlatlarına banladındı diye kendi carımı werdim oynasın diye ve sonradan gelip burada böyle bi orospu evlatlığı yapılmaz o pm de yazılanlarda pm de oguzkinq tsine gitigimde oğuzun bizim içim tbl dediğini kensdisine ts ye gelmediği için pm den yazdım hepimize tbl yiz diyor diye farkındaysanız pm nin devamınıda çekmemiş burda böyle yavaşaklık ben ilk defa gördüm bu arada Ahmet senin ws vidionuda yakın zamanda editleyip atıcam amk evlatları

yukat11 ve HAZIMMMMMM bunu beğendi.
  4. Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

konu guncel :D baya bi güncelll ama

Albun bunu beğendi.
  5. ferhat54reyiz

ferhat54reyiz Aktif Oyuncu

Bana bak lan katıksız orospu çocuğu beni herkes bilir ben bu tbl muhabbetini şakasına yapıyorum farkındaysanız gülerek söylüyorum kereme takılıyorum orda tanıyanlar iyi bilir senin avradını götünden sikicem bu da kulağına küpe olsun.o altan kahpesinin de karısını kızını sikicem. Şansız köpekler sizi . H_U_R_D_A_C_I

yukat11 ve HAZIMMMMMM bunu beğendi.
  6. ferhat54reyiz

Senin o karının çuval gibi amcigini sikicem. Yoksa nisanlinin taze amini sikicem oda yoksa kız bacını sikeyim

7. ferhat54reyiz

Karısını pazarlayan boynuzlu gavat

8. Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

konu guncell ++++++++++++

Albun bunu beğendi.
  9. Grim senin ananı sikiyim sıfır çara ful çar ile kesiliyorsun önce oynamayı öğren sonra milleti ifşalama işlerine giriş moruk :D adam seni tbl li de tbl sizde keser vs de ama pk nıza yorumum yok kg :D

Tolga::KINQQ59 bunu beğendi.
  10. Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Grim senin ananı sikiyim sıfır çara ful çar ile kesiliyorsun önce oynamayı öğren sonra milleti ifşalama işlerine giriş moruk :D adam seni tbl li de tbl sizde keser vs de ama pk nıza yorumum yok kg :D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Burda hile kullanan adamı savunuyormuş gibi gözüktüğümü hissettim öyle bir şey yok bu arada hile kullanan kim varsa onunda amına koyim kg :D

Tolga::KINQQ59 bunu beğendi.
  • Kahrolsun616

Kahrolsun616 Aktif Oyuncu

PIRAYE CLANI KOLSUZ MK COCUKLRI :) ADMIN ADAM OLSAN HPSNI SIKERSN

• FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

Keremin geçmişte kullandığını herkes biliyor bunu kerem dahil hepimiz ara söylüyoruz zaten ses kaydında bende suan olsa diyor, olduğu ile ilgili bir cümle kurmuyor komik olan kısım Videoyu çeken 4grimjowun mahalleden arkadaşı 3 gün önce tblden ban yedi Allah sizi iyi etsin :)

• Kahrolsun616

SIKTR GIT SNDE MK SALAGI BOS KONSMKTN BSKA BI SIK YEMION

• FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

Lan Oğuz sizden yanımıza gelen sizle ws atarken adamların mage TBL helaller TBL öyle ws atıyorlar diyordular geçen ws öncesi mageniz ban yemedimi bazı şeyleri kabullenmeyi öğren sana ben bi teklifte bulundum demi tbl deninen şeyin açılmayacağı bir bir servere gecelim orada atalım ws diye teklifimi kabul etmeyip hala burada adet olmuş karı gibi ağlama

yukat11 bunu beğendi.
  • Kahrolsun616

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Lan Oğuz sizden yanımıza gelen sizle ws atarken adamların mage TBL helaller TBL öyle ws atıyorlar diyordular geçen ws öncesi mageniz ban yemedimi bazı şeyleri kabullenmeyi öğren sana ben bi teklifte bulundum demi tbl deninen şeyin açılmayacağı bir bir servere gecelim orada atalım ws diye teklifimi kabul etmeyip hala burada adet olmuş karı gibi ağlama
    Hepsini görmek için tıklayın...
    olm bana dha aciklama yapma hersy ortada

• Ruiss

Ruiss Oyuncu

Adamlar taşak geçerek cevap veriyor en sonda yürü ya diyor amına kodumunun angutları Bi de movie almıs seninde bacını skeym orospu evladının bayrak tutanısın şu GewoonkijkenDB schizo BeyazAslan tr üçlüsünden daha büyük orospu evladı olmayı nasıl başardın harbiden helal olsun amk 40 orospu gelse senin gibisini doğuramaz adamların klanında olduğum falan yok bu arada bacını skm

Son düzenleme: 14 Ekim 2019
  • oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Tbl kullanan yok suan varsa onun amina koyum tblyi kullanani banlamiyorsa admin onunda amina koyum tbl olmayipta tbl diyenin de amina koyum bu amina caktigimda ts de layraking ile tbl var bende diyi0 duruyordu biz ses kaydi almiyoruz diye milletin gotu basi oynamasin

• Kahrolsun616

PIRAYA CLANI TAM BIR TBL KULANIP SONRA BIZ YAPMADIK KURAN CARPSN DIE EMIRIN ANASNI SIKEYM:)

• DOOOOOZEEEEER

DOOOOOZEEEEER Oyuncu

KIM TBL KULLANIYOSA ONUN ANASINI SIKIYIM... KULLANMIYO AMA KULLANIYO DIYENLERINDE ANASINI SIKIYIM ... DAHADA BISEY DEMIYORUM...

salamur bunu beğendi.
  • DOOOOOZEEEEER

DOOOOOZEEEEER Oyuncu

ALTAN SENIN SESINI ILK DUYDUGUM GÜN BI KAHPE EVLADI OLDUGUNU ANLAMISTIM AMA SEN YEDIĞIN TASA SIÇTIN SENINDE DOGURAN ANANI SIKIYIM AHMET SENINDE AMINA KOYUYIM AZ CIK GOTUN YIYOSA ARENA GEL BURDAN KARI GIBI AGLAMA

yukat11 ve salamur bunu beğendi.
  • Bu Sayfayı Paylaş