Resim KORKAK OHH_ÇİLLİNİN 2. DEFA KOXPTAN BANLANMASI

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda dayakxd tarafından 3 Mart 2019 tarihinde açılan konu

1. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Arkadaşı birkaç gündür forumda göremiyorduk meğer koxpunun süresi bitmiş ve ban yemiş. Sen o tblye rağmen benle vs atmaya götün yemedi ya tam bir rezilsin orospu çocuğu şimdi ananın amına dön ve fakelerimi açtırıp kes:D:D:D

2. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Yine tblden ban yemiş malum arkadaş... ya da benle vs atmamak için bilerek mi kendini banlattırdın bu akşama sözleşmiştik? Koxpersın her hafta banlanıp duruyorsun bu sana son mesajımdır bir daha bana pm atma tescilli bir koxpersın 2 oldu bu. Git dengin olanlara dalaş ben sana 5 gömlek büyük gelirim.

3. RoadWarior

RoadWarior Kral Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Yine tblden ban yemiş malum arkadaş... ya da benle vs atmamak için bilerek mi kendini banlattırdın bu akşama sözleşmiştik? Koxpersın her hafta banlanıp duruyorsun bu sana son mesajımdır bir daha bana pm atma tescilli bir koxpersın 2 oldu bu. Git dengin olanlara dalaş ben sana 5 gömlek büyük gelirim.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    LA OLUM SEN NE KADAR YÜZSÜZSÜN AMQ:D 3 GÜNDÜR PM ATIYOM BAZEN OYUN İNDİRYON BAZEN BP DEN ASASA DÖNMÜYOM ARADA AFK KALIYON CEVAP VERMİYON

• RoadWarior

RoadWarior Kral Oyuncu

SİZİN CLANDAKİ KİŞİLER HEPSİ KOXPTAN BAN YEDI ONA NE DİYECEN :D

• RoadWarior

RoadWarior Kral Oyuncu

NERDEYSE 4-5 HAFTADIR ARENA CAGIRIYOM HEP BİR BAHANE FORUMDADA AYNI ŞEKİLDE KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK ELBET YAKALIYCAM ARENADA SENİ OZMANDA FAKEMİ ACTIRIP KESTİ DERSİN

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

• Bu Sayfayı Paylaş