Resim Koxper badboysss bestsiniz ya hani

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Dadaloglu38 tarafından 18 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. Dadaloglu38

Dadaloglu38 Aktif Oyuncu

Arkadaslar benim bu gune kadar hiç bi zaman tbl gıbı siktiri boktan seylerden dolayı carım banlanmadı andreamtr adımınıne küfretmekten dolayı carım silindi ama nasıl oluyorsa badboys denen clanın %80 i koxp gibi acizlik ortaya koyan hileler kullanıyorlar banlanmıyorlar ws atarken bile koxp acıyorlar ha best clanız cart curt diyo aytekıncık bana sen dua et aytekin ben bu oyunu 1 yıldır oynuyorum millet gibi yıllarımı vermiş olsam varıordan tp mage ye kadar ws atarım seni her türlü jobda keserim bi zamanlar clana getirmek için ws attıgın günleri ne cabuk unuttun o clanın hepsiyle real olarak ws atarım ama bi kişi movie alacak ve ifşa şeklinde tabi masrafanız yerse daha 2 gün once dieatzen diye birinin pt sine girdim adam ts de q ya bastım deyip uctu gözümün onunde hile ile anca kendinizi avutursunuz milleti kesiyoruz diye baska bi sik yiyemezsiniz aytekincik koxper badboyssssss

Kralll bunu beğendi.
  2. Kralll

Kralll Oyuncu

YAW OGUZ REİS SEN NE SİNİRLENİYON KANKA O MALI ZATEN İFŞALAMIŞIM BAK KONU BASLIKLARINA GÖRÜRSÜN BANA TBL DİYEN ADAM O İFŞALANAN O SALAK SÖZDE PLAYER BANA TBL DİYO İFŞAMI YAPMAYI BİLMİYO ANGUT takma boşverrrr :D

3. Dadaloglu38

Dadaloglu38 Aktif Oyuncu

:):):):):):) tam bi göt lalesi bunlar

4. Atzen

Atzen Oyuncu

Çok konuşma benim orada şaka yaptığımı anlamayacak kadar aptalmışsın üstelik bir yere de uçmadım noob :) Seninle istediğin jobta istediğin şekilde ws atarım :)

5. Dadaloglu38

Dadaloglu38 Aktif Oyuncu

Saka mı yaptın hassiktir lan gözümün önünde uctun gittin ha kullanın kullanmayın demiyom ama koxp ile sagda solda caz yapmayın aq kısaca el siki ile gerdek olmaz sessiz sedasız kullan o senin sorunun ama böyle koxp ile söyle yaparım böyle yaparım diyosun buna da biz el siki ile gerdege giriyo diyoz

6. Atzen

Atzen Oyuncu

İçten dıştan her türlü video'da çekerim istersen ben sizin gibi koxp kullanıp kullanmıyorum ayağına yatmam aslan parçası beni bilen bilir. Koxp kullananlar banlı listesinde abisi hadi uza şimdi. Ws atmak istersen DieAtzen :) beklerim

7. Dadaloglu38

Dadaloglu38 Aktif Oyuncu

Lan oglum kulaktan duyma lafla yazmıyom burda gözümün önünde uctun gittin aq aynı ırk olarak şimdi sen bide slayt dersin ona

Bu Sayfayı Paylaş