Video L 0 R E N Z 0 TB.L MOVİE

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda TR_MaMiNaK_TR tarafından 5 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

1. TR_MaMiNaK_TR

TR_MaMiNaK_TR Kral Oyuncu

ARKADAŞLAR KONUYU AÇMA SEBEBİM , ASLINDA BENİM KİMİN NE KULLANDIĞI UMRUMDA DEĞİL FAKAT SLAYT ATTĞIM İÇİN HDD BANN YEMEMDİR . BİLENLER BİLİR GEREK SLAYT GEREK ZIPLAMA OYUNUN KENDİ BUGUDUR .B,İLMEYEN YOKTUR DEMİCEM SERVER SAHİBİ UGUR KELEŞ BİLMİYOR :D^^ BOŞ YERE GEREK BENİ , GEREK BU SEBEBDEN BAŞKA ARKADAŞLARI UZAKLAŞTIRIYORSUN . GERÇEK ANLAMDA HİLE KULLANAN LARI BANLARSAN DAHA ADALETLİ DAVRANMIŞ OLURSUN . VİDEO DA SADECE 1 ÖRNEK. BU SLAYTI Bİ ARAŞTIR DERİM SANA UGUR KELEŞ .

DN : VİDEO YU BU KONUYA DEYİNMEK İÇİN YAPTIM 1 KAÇ SAAT SONRA SİLİCEM TEŞŞEKÜR EDERİM .

Son düzenleme: 12 Ağustos 2018
  2. B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK

B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK Kral Oyuncu

lan amına kodugumun kaşarı sen bırakmadınmı oyunu siktir git ananı ırzını sikerim senin kaşara bak hele sanane lan amcık admin kankimiz sikeriz götünü adam ol

3. 23explict

23explict Aktif Oyuncu

TrmaminakTr haklisin kardeş serverda hileli adamlar çok adam slayt atanlari banliyor gerçek uskoda slayt serbest adamlar canlı yayında atıyor slayt.​

4. TR_MaMiNaK_TR

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

lan amına kodugumun kaşarı sen bırakmadınmı oyunu siktir git ananı ırzını sikerim senin kaşara bak hele sanane lan amcık admin kankimiz sikeriz götünü adam ol
    Hepsini görmek için tıklayın...
    OLUM SEN YÜREK FELAN MI YİYİP FORUMA GELİYON NE YAPIYON LAN YAŞIN KAÇ OLUM SENİN HERKEZİN ANASINA BACISINA SÖVÜP DURUYON BAK OLUM HARBİ YANLIŞ SULARDA YÜZÜYON ŞU SÖZLERİNE KELİMELERİNE DİKKAT ET

• lucky55

lucky55 Yeni Oyuncu

bilader sen video atmışsında kendini rezil etmişsin ws de bizde vardık adam seni 5 kere kesti fakat videoda hiç birşey görünmüyor kendini rezil edeceğin videolar atma :)

• SchizooMeLooo

SchizooMeLooo Oyuncu

Kesemediğinee TBL diyeni Çok gördükk kardeşşşşşşş

• B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK

maminak ananın amından kan alırım oglum erkek mi oldun lan top

• lucky55

lucky55 Yeni Oyuncu

lan maminak tbl demişsin adama ama sen banlısın tbl den bide ulan kendini ne rezil ettin burda :)

• TR_MaMiNaK_TR

lan maminak tbl demişsin adama ama sen banlısın tbl den bide ulan kendini ne rezil ettin burda :)
    MADEM ÖYLE 2 SAAT E VİDEOYU TEKRAR ATACAM HERKEZ İZLESİN KALDIRMICAM DA KİMİN NE OLDUĞUNU HERKEZ GÖRSÜN . AYRICA LORENZO YA GELSENE ARENADA WS ATALIM DEDİM VİDEO ALCAMI BİLİYOR , KESTİĞİM ADAMI BİDAHA KESMEM DİYİP GELMİYOR .YALAN SÖYLEYENDEN DE , YALAN DAN DA NEFRET EDERİM , AMA SİZ GÖZ GÖRE GÖRE AKSİNİ İDDA EDEBİLİCEK KADAR KARAKTERİNİZ ZAYIF İNSANLARSINIZ . EVT SLAY YÜZÜNDEN BAN YEDİM , ZAFERE GİDEN HER YOL MÜBAHTIR BENDE . AMA HİLE HURDA KULLANMADAN , OYUNUN BİZE VERDİĞİ KOZU KULLANARAK TABİKİ .

[ SLAYT , ZIPLAMA , SLAYT ATARKEN CURE BASTIĞINDA ELİNİN KALKMADAN CURE ALINMASININ GÖZÜKMESİ GİBİ ] BUNLAR OYUNUN KENDİ BUGUDUR .UGURUN HARBİ ŞU SLAYT YÜZÜNDEN MİLLETİ UZAKLAŞTIRMA ZIRVALIĞINA Bİ SON VERMESİ LAZIM SERVER SAHİBİ ADAM BUNLARI BİLMİYORSA , YAZIKLAR OLSUN . ŞUAN KNİGHT 59 DA PRİEST AÇTIM TEKLEME TAKILIYORUM HADİ EYW.

ASAS=TR_MaMiNaK_TR
    PRİEST=l3uFFaLo_
    WARRİOR=PEDER1ST
    MAG3=KR0N0L

videoyu hemen kapatmasaydım hala R atamaya devam ediyor du geri çekilmesine rağmen

Son düzenleme: 12 Ağustos 2018
  • B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK

adam seni kucağında hop hop latmış
    hala konusuyor salak beynini siktigimin evladı

• TR_MaMiNaK_TR

adam seni kucağında hop hop latmış
    hala konusuyor salak beynini siktigimin evladı
    SUÇ SENDE DEĞİL ÇOCUK SENİ DÜZGÜN YAPAMAMIŞLAR . AMINA KOYDUĞUMUN ENSEST=AÇILIMI [AİLE İÇİ SEX ]ÜRÜNÜ ÖZÜRLÜSÜ ŞİZOFREN HASTA PİC KURUSU . İŞİN GÜCÜN KÜFÜR tunabaskan.tsclan.org GEL TS YE DERDİN NE ONU Bİ SÖYLE BURDA FORUMDA ANA BACI MİLLETE KÜFÜR ETMEK LE OLMAZ ..

HAYRET EDİYORUM FORUM YETGİLİSİ AŞIRI DERECEDE KÜFÜR EDEN ŞU WELED İ ZİNALARI FORUMDAN NASIL BANLAMIYOR ..

SENİ İNSAN YERİNE KOYUP KALE ALMICAM BİDAHA A.G DEĞERSİZ , VAZIFSIZ PİÇİ ......

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

maminakı sevmem ama bu konuda haklı kyb lorenzo tbl olduğu net anlaşılıyor gerizekalı olmayan herkes görür ayrıca videonun sonunda tam ölüye r atacakken video durdurulmuş. bu adam zaten banlanmıştı 4-5 gün önce tüm banlar kalktı

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

hile adam

• lucky55

lucky55 Yeni Oyuncu

maminakı sevmem ama bu konuda haklı kyb lorenzo tbl olduğu net anlaşılıyor gerizekalı olmayan herkes görür ayrıca videonun sonunda tam ölüye r atacakken video durdurulmuş. bu adam zaten banlanmıştı 4-5 gün önce tüm banlar kalktı
    adamın neden ban yediğini biliyormusunuz FLW:::Sametking denen dallamayla maradonda küfürleştği için banlandı ve pazartesi günüde banı açıldı tr maminak sende tbl den banlandın burda bide milletin videosunu atıyorsun kendi tbl kullanıyorsun yazık ya bu kadar insan kendini düşürmez.

• TR_MaMiNaK_TR

İLLEGAL OYUN OYNAMAK VE İNKAR ETMEK ACİZLERİN İŞİDİR BEN SLAYTTAN 1 HAFTA BAN YEDİM VE ÇHARIM AÇILDI ŞUAN . NİCK İMİ YOUTUBE YAZARSANIZ BU SW DE 2 PART MOVİEM VAR APTAL OLMAYAN BİRİ CTRL SAĞ TIK OYNADIĞIMI ANLAR TEŞŞEKÜR EDERİM ...

• B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK

bi de teşekkür ediyor anasını siktiğim kaşarı
    tbl ci amcık hoşafı ananın amına odunları sokarım

• Bu Sayfayı Paylaş