Video ladyhero yaser vs beyazaslantr gewonkijken

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda astrawessa tarafından 23 Temmuz 2019 tarihinde açılan konu

1. astrawessa

astrawessa Oyuncu

2. 4maticerol

4maticerol Aktif Oyuncu

oynamayı bilmeyenleri kesip video çekenlere sağlam tokat olmuş :)

3. ILisaCastro_

ILisaCastro_ Bizim Oyuncumuz

Sen herkese bilmişlik yapıyorsun gel hele kimsin sen bakiyim yıkık oruspu cocugu bu oyunu tek bilen senmisin adam atmis wssini kesmiş almış moviesini sana batn ne oluyor yıkık oruspu cocugu seni

4. ForzaScarrow

ForzaScarrow Bizim Oyuncumuz

iyi ayar adamım benim eline sağlık

5. 4maticerol

4maticerol Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Sen herkese bilmişlik yapıyorsun gel hele kimsin sen bakiyim yıkık oruspu cocugu bu oyunu tek bilen senmisin adam atmis wssini kesmiş almış moviesini sana batn ne oluyor yıkık oruspu cocugu seni
    Hepsini görmek için tıklayın...
    rezil oyun oynadıgını soylemem ıyı zoruna gıtmıs :) ne kadar sovsen de kotu oyuncu oldugunu degıstırmeyecek dostum :)

• ILisaCastro_

ILisaCastro_ Bizim Oyuncumuz

Tamam kötü oyuncuyum kabul ama senden daha delikanliyim sende bunu bil :p:p

• Fake movie den ne anlıyorsunuz :) videoda benim adımı kullanmışsın ama oradaki insanlarla herhangi bir alakam yok atmadığım bir vs ye adımı yazman seni biraz küçük düşürmüş. tek ve gerçek nickim GewoonKijken dir 2ws2 1ws1 atmak istersen veya bu yorumu görenler atmak isterse herzaman orjinal nickimle oyundayım oyunda görmeyenlere emirsiv insta fake nick açıp ne arenaya ne cz ye çıkan korkaklarla beni karıştırmayın. bu videoyada sametin link atması üzere ulaştım iyi oyunlar kolsuz orospu çocukları.

Schizo ve O_H_H_H___C_I_L_L_I bunu beğendi.
  • ForzaScarrow

ForzaScarrow Bizim Oyuncumuz

Fake movie den ne anlıyorsunuz :) videoda benim adımı kullanmışsın ama oradaki insanlarla herhangi bir alakam yok atmadığım bir vs ye adımı yazman seni biraz küçük düşürmüş. tek ve gerçek nickim GewoonKijken dir 2ws2 1ws1 atmak istersen veya bu yorumu görenler atmak isterse herzaman orjinal nickimle oyundayım oyunda görmeyenlere emirsiv insta fake nick açıp ne arenaya ne cz ye çıkan korkaklarla beni karıştırmayın. bu videoyada sametin link atması üzere ulaştım iyi oyunlar kolsuz orospu çocukları.
    yalan yanlış konusma sikerim ananı adam sikmiş bırakmıs siktir git yat yatağına

• ThePhantomAgony Ayberk

ThePhantomAgony Ayberk Aktif Oyuncu

Elinize sağlık dostum güzel movie :)

ILisaCastro_ bunu beğendi.
  • astrawessa

astrawessa Oyuncu

Elinize sağlık dostum güzel movie :)
    Sağol kanka :)

• 4maticerol

4maticerol Aktif Oyuncu

:)

IAusar bunu beğendi.
  • IAusar

IAusar Usta Oyuncu

Göte şaplaksssss eline sağlık

• IAusar

IAusar Usta Oyuncu

Fake movie den ne anlıyorsunuz :) videoda benim adımı kullanmışsın ama oradaki insanlarla herhangi bir alakam yok atmadığım bir vs ye adımı yazman seni biraz küçük düşürmüş. tek ve gerçek nickim GewoonKijken dir 2ws2 1ws1 atmak istersen veya bu yorumu görenler atmak isterse herzaman orjinal nickimle oyundayım oyunda görmeyenlere emirsiv insta fake nick açıp ne arenaya ne cz ye çıkan korkaklarla beni karıştırmayın. bu videoyada sametin link atması üzere ulaştım iyi oyunlar kolsuz orospu çocukları.
    Tbl siz mi yakalandın asdafda :)

• zlatan

zlatan Usta Oyuncu

Kolsuz piçi götünden sikmişsin

• IAusar

IAusar Usta Oyuncu

Tbl siz ws atarken gewon adafads

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

• IAusar

IAusar Usta Oyuncu