Resim lawyers clanının en sağlam asasıymış bu :D

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda CHIMERA_ tarafından 1 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. CHIMERA_

CHIMERA_ Aktif Oyuncu

2. MaNoWaReX

MaNoWaReX Oyuncu

rezillige bak skilleri kapatmış :D wsden sonra macroyu kapayamadı sureklı w gıdıyor char :D :D:D:D: hıc gulcem yoktu

3. srcn41

srcn41 Yeni Oyuncu

seri skill macro yapıştır babooo :) sen oyunu bırak rezil köpek elle oynayan adamı kesip laf söylüyorsun

4. TühKaraKöpek

TühKaraKöpek Yeni Oyuncu

Diyarbakır Skıl bar :p

5. CHIMERA_

CHIMERA_ Aktif Oyuncu

:D yazın yazın ibnelik cahillik diz boyu o skill barın neden kapandıgını bi delikanlı şunlara söylesinde bişeyler öğrensinler

6. CHIMERA_

CHIMERA_ Aktif Oyuncu

böyle cahilleri görünce kafasını koparasım geliyo nerenin kekosusunuz la siz olum shut up stupid

7. MaNoWaReX

MaNoWaReX Oyuncu

yavaslatarak ızleyınce ne oldugunu anlarsın bıde 2000 bf 350 ac :D

8. CHIMERA_

CHIMERA_ Aktif Oyuncu

:) çoluk çocuk için 2k mı sileyim silsemde bişey değişirmiydi sence ? full can yiyen adam 500 hp olmasa beni mi kesecekti ? ayrıca asasda macro kullanılmaz kardeşim benim ben 15 senedir elimle oynarım bir boktan anlamayan daha dünki çavalarsınız bu yorumlarla neyi kanıtlicaksınız clanınız velet kaynıyo kuru kalabalıktan baska bişey değilsiniz. clan baskanıyım komutcuyum diye geçiniyosan bu yorumları yapan bi kafan oyun bilgin varsa sende bi sikten anlamayan bi malsın gerçekler bunlar. 1.si o skill bar skill dizilimini baska asas kullanmasın diyedir tabi sen ve clanındaki çavalar bununda ne oldugunu bilmezsiniz 2.si w gitti diyosun el yatkınlıgı gördügün sol tık tıklayıp geri çıkmışım yıldızı gören gözlerine sokayım bu arada. sizle muhattap olmak bile bize eksi yazıyo bu lafların üstüne daha konusursanız kendiniz eksiye düşersiniz el sallayın bu yorumlarda ne kadar yarrak kafalı oyun bilgisi olmayan kuru kalabalık oldugunuzun kanıtıdır

9. Children

Children Oyuncu

Bilarder 83 asas mı oynuyon başkası oyanamasın diyosun 8tane skil var zaten ben de anlamıyorum şu skil kapatanları

10. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Güzel oyunculuk, çocukta macro varsa da illegal birşey değil macro tbl bot vs dosya değil pedal gibi bişey hepinizde vardır ki pvp'de ctrl gibi üstün bi özellik varken macroya vs vs.. ihtiyaçta yokta neyse. Dikkatli asaslar anlayacaktır INV takılarını takarken minor kesiiyor bu da macro olma olasılığını azaltır. Skill barı kapama kadar saçma bi düşünce görmedim zaten dışardan izleyen birisi skill barında ne vurduğunu görür böyle bi savunma biçimi yok bu söylediklerim dışında eline sağlık.

CHIMERA_ bunu beğendi.
  11. HaYaLLeR vs HaYaTLaR

HaYaLLeR vs HaYaTLaR Usta Oyuncu

+++++ güncel konu ++up up

CHIMERA_ bunu beğendi.
  12. CHIMERA_

CHIMERA_ Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Güzel oyunculuk, çocukta macro varsa da illegal birşey değil macro tbl bot vs dosya değil pedal gibi bişey hepinizde vardır ki pvp'de ctrl gibi üstün bi özellik varken macroya vs vs.. ihtiyaçta yokta neyse. Dikkatli asaslar anlayacaktır INV takılarını takarken minor kesiiyor bu da macro olma olasılığını azaltır. Skill barı kapama kadar saçma bi düşünce görmedim zaten dışardan izleyen birisi skill barında ne vurduğunu görür böyle bi savunma biçimi yok bu söylediklerim dışında eline sağlık.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    içten moviede benim ne vurdugum belli olmaz karşımdakide ws sırasında bar takip edicek kadar ilerde değil ws yi izleyen biriside olmadığı için bar kapalı he başka zaman biriyle ws atarken takip eden yada izleyen biri çözebilir o başka mesele. bu arada saol açıklayıcı yorumun için

Son düzenleme: 3 Kasım 2017

Bu Sayfayı Paylaş