lChristZl

Yeni Oyuncu
21 Haziran 2017
18
0
3
28
Olay Gelişimi : Clanımla pk için toplanmışken bu gereksiz all chat kullanarak bana küfür eder ve VS teklif eder. Arenaya Meriç' kardeşimin charıyla geçerim ve bu arkadaş ne hikmetse oyunda olmasına rağmen benden 5 dakika sonra gelir :) ... Vs'yi atarız ve bacısını sırtlarım ... Daha sonra clanından 2 kişi senle vs yi atan death değil banlanan jabba oldugunu söyler . ve kendisine sordugumda zaten o benim kuzenim der. VS yi sen teklif edicen küfürü sen edicen ama vs için chara kuzenini sokucan böyle bi dünya var mı ? TBL ' den 3 dakika önce ban yemiş adamı da sırtlarız sıkıntı yok ! ...

neverfallss

Yeni Oyuncu
12 Temmuz 2017
6
1
3
31
Ezikler Kestiğiniz Video'ymu attınız 3 kere kesildiğin video neden atmadın? atamaazsın ismin kirlenir değilmi kendini player sanan ezikler çol çocuksunuzz ..

( AFTERNEVERFALSS..

lChristZl

Yeni Oyuncu
21 Haziran 2017
18
0
3
28
NeverFalss 3 kere kestiğin video'yu atsana izleyelim hayal dünyan baya güzelmiş aq ezmesi seni .Siktim götünü hala zırlamaya devam edin burda

lChristZl

Yeni Oyuncu
21 Haziran 2017
18
0
3
28
Clanımda bir kişide slayt dışında herhangi bişey bulun öyle konusun amınakodugum evladı JabbaWockez TBL ' den ban yedi onu soktun chara yine siktim ananızı hala ötmeye devam edin burda. Neyse sikilmiş götün davası olmaz. Videon yukarda varsa elinde kanıtın at bizde izleyelim

lChristZl

Yeni Oyuncu
21 Haziran 2017
18
0
3
28
Security. Clanda bot kullanan arkadaş clandan atılmıştır şuan bir kişide bot k0xp vs. anti bişey yok.