Video LIB WHISKYYYY Seri mana ifşa.

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Schizo tarafından 6 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

1. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Arkadaş kendini akıllı falan sanıyordu galiba karşısında DB Effect açmış birisi olduğunu tabii bilmiyo artist işte attığı mana effectlere bakarsanız 3 manada bir 1 mana fazla basıyor benden yani ben 3 basarken kendisi 4 basıyor :D light feet diyemezsiniz azıcık asastan anlayan adam eşit bir manayı kusursuz basmama rağmen benden 0.3 saniye erken basıyor büyük ihtimal zedbot

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

hocam bakarsan bi şu arkadaşa.

Ha şayet dersen arenada açmak serbest ardreamda açmak yasak dersen o zaman biz bi 15 20 kişi bırakaacağız bu oyunu haberiniz de olsun. O kadar sc çekiyoruz full charlarımıza ayıptır böle tipleri barındırıyorsunuz.

Son düzenleme: 6 Ocak 2019
    RoadWarior ve 90BPM bunu beğendi.
  2. 90BPM

90BPM Aktif Oyuncu

Bana hilesiz oynayan bi asas gösterirmisin geçen birini daha ifşalayacaktım thrust 10,2 saniye olmasına rağmen 10,2 saniye aralığına maksimum 3 thrust'u sığdırabiliyor zed bot değilde başka bi program karşı taraf senden daha fazla r atıyor vs.. dikkatle izlemedikçe farketmek zor oluyor

Schizo bunu beğendi.
  3. dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

PiShLiq58 diye youtube hesabı mı açılır aq bu da sivas kekosu çıktı... 7-8 mana minor bu şey değil mi ya ben sikik kolsuz bir asasım minoru ve manamı kendim basamıyorum kombini. 15-20 kişi derken kendin ve fake charlarından bahsediyorsun herhalde amına koduğumun çulsuzu sen mi sc çekiyorsun:D:D:D

4. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

la ezik dayakxd arena gelemiyosun 2 aydır sw deyim diye :D neyin polemiği bu

Bu Sayfayı Paylaş