90BPM

Aktif Oyuncu
14 Temmuz 2018
183
42
28
23
arkadaşa bi önceki elde kestiginde hile oldugunu ifşalıcağımı söyledigimde direk kapadı keşke söylemeseydim ölünce sende tbl var diye ağlamaya başladı rezilsiniz bileginizle oynayın hile kullananları artık ezik gözüyle bakıyorum ezikler bi boktan anlamayan sünepeler. ŞİMDİ EŞŞEK GİBİ ANIRABİLİRSİN

• Like
Reactions: mttvls

90BPM

Aktif Oyuncu
14 Temmuz 2018
183
42
28
23
aynen keşke movie alacagımı söylemeseydim kapadı ibne direk neyse anırmasını bekliyom eşekler gibi :D

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
29
video da da var ki spikei senin thrusttan sonra basıp erken basıyo 2. de

ygtcn06

Yeni Oyuncu
23 Ağustos 2017
2
0
1
26
Ulan Oyundan Anlamayan Boş İbneler Orda seri skill acmıs demiş biri amına godugmun salagı adamdan once vurup ondan once donmesi normal degılmı bizi bilen biliyor paşam

xxscorp

Oyuncu
18 Mart 2017
67
26
18
31
22. ve 30. saniyede spike atıyor. Demek ki arkadaş 3 senedir seri skill ile oynayıp ban yemiyor ?? (spike süresi 11 ile 12 saniye aralığında benim bildiğim)
Zaten burada kullanmayanlar ban yiyor. ( Hile kullanan adamları kestiği için). Sonra admine ağlıyorlar bu adamda hile var diye. Adminde sağolsun kontrol etmeden lafla iş yaptığı için ... ne söyleyelim kardeşim. Yorulduk artık yazmaktan.
Ama bu herifler yıllarca oynuyor bu şekilde.

AndreamTR gerçekten bir numaralı server.

ygtcn06

Yeni Oyuncu
23 Ağustos 2017
2
0
1
26
22. ve 30. saniyede spike atıyor. Demek ki arkadaş 3 senedir seri skill ile oynayıp ban yemiyor ?? (spike süresi 11 ile 12 saniye aralığında benim bildiğim)
Zaten burada kullanmayanlar ban yiyor. ( Hile kullanan adamları kestiği için). Sonra admine ağlıyorlar bu adamda hile var diye. Adminde sağolsun kontrol etmeden lafla iş yaptığı için ... ne söyleyelim kardeşim. Yorulduk artık yazmaktan.
Ama bu herifler yıllarca oynuyor bu şekilde.

AndreamTR gerçekten bir numaralı server.
senın ben kor gozunu sikeyim amk cahili 22.de spıkmı vurmusum ıyı bak kor gozune soktugum

26 Haziran 2018
110
7
18
41
Ulan Oyundan Anlamayan Boş İbneler Orda seri skill acmıs demiş biri amına godugmun salagı adamdan once vurup ondan once donmesi normal degılmı bizi bilen biliyor paşam
senın ben kor gozunu sikeyim amk cahili 22.de spıkmı vurmusum ıyı bak kor gozune soktugum
ASDASDASDASD
kardeş boş yapma be :D
ızdırabını siktiğim salagı körmüsün amcık hoşafı seni liblerin hepsi hile zaten amk yerinde