Video LIB Y G T C N N Hile movie ?

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda 90BPM tarafından 22 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

1. 90BPM

90BPM Aktif Oyuncu

arkadaşa bi önceki elde kestiginde hile oldugunu ifşalıcağımı söyledigimde direk kapadı keşke söylemeseydim ölünce sende tbl var diye ağlamaya başladı rezilsiniz bileginizle oynayın hile kullananları artık ezik gözüyle bakıyorum ezikler bi boktan anlamayan sünepeler. ŞİMDİ EŞŞEK GİBİ ANIRABİLİRSİN

mttvls bunu beğendi.
  2. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

seri skill açmış oynuyo gavat

90BPM bunu beğendi.
  3. 90BPM

90BPM Aktif Oyuncu

aynen keşke movie alacagımı söylemeseydim kapadı ibne direk neyse anırmasını bekliyom eşekler gibi :D

4. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

video da da var ki spikei senin thrusttan sonra basıp erken basıyo 2. de

5. SerefsizAdam

SerefsizAdam Yeni Oyuncu

Bu ne amına koyum herkes bişeyler kullanıyor

6. ygtcn06

ygtcn06 Yeni Oyuncu

Ulan Oyundan Anlamayan Boş İbneler Orda seri skill acmıs demiş biri amına godugmun salagı adamdan once vurup ondan once donmesi normal degılmı bizi bilen biliyor paşam

7. 90BPM

90BPM Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Ulan Oyundan Anlamayan Boş İbneler Orda seri skill acmıs demiş biri amına godugmun salagı adamdan once vurup ondan once donmesi normal degılmı bizi bilen biliyor paşam
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Seni geçtimde birşeyden anladığın yok neyse hadi eşek gibi anırsana tbl dedin?

• xxscorp

xxscorp Oyuncu

22. ve 30. saniyede spike atıyor. Demek ki arkadaş 3 senedir seri skill ile oynayıp ban yemiyor ?? (spike süresi 11 ile 12 saniye aralığında benim bildiğim)
    Zaten burada kullanmayanlar ban yiyor. ( Hile kullanan adamları kestiği için). Sonra admine ağlıyorlar bu adamda hile var diye. Adminde sağolsun kontrol etmeden lafla iş yaptığı için ... ne söyleyelim kardeşim. Yorulduk artık yazmaktan.
    Ama bu herifler yıllarca oynuyor bu şekilde.

AndreamTR gerçekten bir numaralı server.

• ygtcn06

ygtcn06 Yeni Oyuncu

22. ve 30. saniyede spike atıyor. Demek ki arkadaş 3 senedir seri skill ile oynayıp ban yemiyor ?? (spike süresi 11 ile 12 saniye aralığında benim bildiğim)
    Zaten burada kullanmayanlar ban yiyor. ( Hile kullanan adamları kestiği için). Sonra admine ağlıyorlar bu adamda hile var diye. Adminde sağolsun kontrol etmeden lafla iş yaptığı için ... ne söyleyelim kardeşim. Yorulduk artık yazmaktan.
    Ama bu herifler yıllarca oynuyor bu şekilde.

AndreamTR gerçekten bir numaralı server.
    senın ben kor gozunu sikeyim amk cahili 22.de spıkmı vurmusum ıyı bak kor gozune soktugum

• xxscorp

xxscorp Oyuncu

senın ben kor gozunu sikeyim amk cahili 22.de spıkmı vurmusum ıyı bak kor gozune soktugum
    Gayet iyi görüyorum bir daha izle
    akşam akşam güldürdün beni ya :D
    cahil yazmış allah allah :D

• Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

ASDASDASDASD
    kardeş boş yapma be :D
    ızdırabını siktiğim salagı körmüsün amcık hoşafı seni liblerin hepsi hile zaten amk yerinde

• B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK, 22 Temmuz 2018
  • 90BPM

90BPM Aktif Oyuncu

video da da var ki spikei senin thrusttan sonra basıp erken basıyo 2. de
    şimdi fark ettim ya gözden nasıl kaçırmışım :)

• ygtcnygr06

ygtcnygr06 Yeni Oyuncu

Zamanında Çok Sikmişiz Şimdi Acıdan Kıvranıyonuz Kahpeler

• Bu Sayfayı Paylaş