Resim LYRAKİNG KOXPERDIR

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda sonertahasimsek tarafından 16 Haziran 2020 tarihinde açılan konu

1. sonertahasimsek

sonertahasimsek Yeni Oyuncu

Evet arkadaşlar sürekli sw mize gelen hileciden aldığımız bilgiler dahilinde lyraking hilecidir ve hileyi bu kişiden satın almaktadır ama aralarında geçen bir olaydan ötürü lyrakingin hilesi iptal edilmiştir. Bu zamana kadar lyrakingden ws teklifi alanlar artık gönül rahatlığıyla ws atabilirsiniz çünkü o artık bir eziktir. Kendine güvenip millete gel 1vs1 2vs2 8vs8 erkeklik yapan bu arkadaş şimdi gelsin 8 vs 8 nickim fotoğrafta açıktır.

Son düzenleme: 16 Haziran 2020
  2. Y_I_R_T_I_K

Y_I_R_T_I_K Aktif Oyuncu

Hile olduğunu düşünmüyorum.

3. FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

İbo bu serverin en eskilerindendir karşımda da oynadı yan yana aynı clanda da oynadık yıllardan beri tblye bulaştığına hiç şahit olmadım biraz polemiği sever ağzı pistir birazdan gelip sana küfür eder zaten :) çok fazla kavgalı olduğu insan vardır ama temiz oynar.

4. A_L_İ_D_A_Y_I

A_L_İ_D_A_Y_I Yeni Oyuncu

LYRAKİNG adamdır ...

5. compa0618

compa0618 Oyuncu

anasın amına yarası gibi uctugumun NoPuedesEscapar ak yatalagı seni ananı sıktıgm bura gelıp aglıyonmu hala lyra baban itat etcenız hs ler gibi ananzıı gotudnen sıkerım sizin baba diye aglarsınız

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

clandakı itlerini siktigim gibi senide sikeyim seriden 1v1 2v2 kamon oc cocugu seni lyra baban beklıyor kudurmaya devam edın her yatalak olan gelıp koxper der hile der ananızı sıkyıom iste nyie bura gelıp aglıyonuz hs ler gibi :D :D muzahahahhahaha ha BABAYA İTAT ETCENIZ HER SW DA KRAL BENIM KAMON OC VS YE KUDURMAYA DEVAM EDİN KAHBELER :D LYRA BABA SİKERRRRRR

6. mehmet

mehmet Yeni Oyuncu

Bu Sayfayı Paylaş