Video MALKOCOGLUUUU eskilerden

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda irfan12 tarafından 22 Nisan 2019 tarihinde açılan konu

1. irfan12

irfan12 Bizim Oyuncumuz

Son düzenleme: 22 Nisan 2019
    System0fCombo1ATA2 ve _BABAMERABA_ bunu beğendi.
  2. NoeXyildiz

NoeXyildiz Yeni Oyuncu

Dostum Sen Takıntılı Bi Adamsın ReaLde Basarılar .... :D

3. hakankoc02

hakankoc02 Usta Oyuncu

aptal seni red pot blue pot artı ful sc playerlkik taslıyor gel eşit şartlarda atlaım nick UsainBolt

4. hakankoc02

hakankoc02 Usta Oyuncu

birde utanmadan video çekmiş götünü siktiğim sgıoh3qgoqıwhgqwg

5. 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

O clanda bende vardım neyse polemiğe girmeyeyim tek takıldıgım yer usainbolt'ta kimin oynadıgı çok kötü oynamış be 2 skile canı %30 kalmış nerdeyse

6. irfan12

irfan12 Bizim Oyuncumuz

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

aptal seni red pot blue pot artı ful sc playerlkik taslıyor gel eşit şartlarda atlaım nick UsainBolt
    Hepsini görmek için tıklayın...
    eşit sark değil bak göğüslük cıkarmısım :D sen daha üstünsün eşitlik bakımından :D

• irfan12

irfan12 Bizim Oyuncumuz

O clanda bende vardım neyse polemiğe girmeyeyim tek takıldıgım yer usainbolt'ta kimin oynadıgı çok kötü oynamış be 2 skile canı %30 kalmış nerdeyse
    fark ettiysen o adama karsı göğüslük cıkarmısım kardeşim ve sağdan minör güzergahına bak lag var video falan acıncada tsde acık donuyordu biliyorsan oyunu anlamışsındır

• _BABAMERABA_

_BABAMERABA_ Yeni Oyuncu

Adam player Baba :)

;)

• 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

fark ettiysen o adama karsı göğüslük cıkarmısım kardeşim ve sağdan minör güzergahına bak lag var video falan acıncada tsde acık donuyordu biliyorsan oyunu anlamışsındır
    King clanına bi kastın yoksa sıkıntı değil niyetin farklıysa oyuna girer döverim yani

• irfan12

irfan12 Bizim Oyuncumuz

King clanına bi kastın yoksa sıkıntı değil niyetin farklıysa oyuna girer döverim yani
    nick ney kardeşim yavaş döv bu arada ben o yıldıztilbenin pmsine yanıt olarak yaptım kudurmuşlar pm üstüne pm :D

• 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

nick ney kardeşim yavaş döv bu arada ben o yıldıztilbenin pmsine yanıt olarak yaptım kudurmuşlar pm üstüne pm :D
    Nick ecnebi elin titremesin

• hakankoc02

hakankoc02 Usta Oyuncu

eşit sark değil bak göğüslük cıkarmısım :D sen daha üstünsün eşitlik bakımından :D
    Ekstra attımız tüm vslerde def sc silikti sonradan farkettim zaten 2 sil vurduğunda canım 2 k kalıyor farkettiysen burda kimse kimseye hava taslamasın haftsonu oyundayım eşit şartlarda atalım

• 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Ekstra attımız tüm vslerde def sc silikti sonradan farkettim zaten 2 sil vurduğunda canım 2 k kalıyor farkettiysen burda kimse kimseye hava taslamasın haftsonu oyundayım eşit şartlarda atalım
    Hakan yavaşşş :D

• Hakannnnnnn Yavaş :D

• Bu Sayfayı Paylaş