Video MALKOCOGLUUUUUUU ifşa.

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda testament23 tarafından 15 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

1. testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

Seni severim onlarca vs attık hiçbirini videoya almadım. sadece anlık aldım bunu,kontrol etmek için sonuç bu millete yalan söylemene daha fazla tahammül edemezdim.dedigim gibi iyi birisin ama yalancısın.

hata=vs ye baslarken atılan ilk Th 864 dmg değil 824 dmgdir.

Son düzenleme: 15 Ağustos 2019
  2. IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Usta Oyuncu

Kalitesiz asas dedikleri bu olsa gerek kahahahaha attım çöp asas çöp :):):):):):)

testament23 bunu beğendi.
  3. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Açıkçasi ben de gördüm bunu SC yok dediğinde olduğunu anladım ama yine de kesiyorum diye çok ustelemedim

4. testament23

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Açıkçasi ben de gördüm bunu SC yok dediğinde olduğunu anladım ama yine de kesiyorum diye çok ustelemedim
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Yemezler ama :)

• irfan12

irfan12 Kral Oyuncu

ecnebi daha red blue yokkken ws atmıstık clan arenada hatırlıyosun dimi ozamanki ws sonucunu söylermisin yada gecen bos carlarla girdik ozamanki ws sonucunu söyle ben böyle bişey yapacagını biliyodum zaten o yüzden bir hayal kırıklıgı olmadı sadece onca muhabette yazık beni bilen biliyor ifşa olacaksam bu durumda olayım cok şükür ne macro ya güveniyorum nede tbl denen boka yalan söylemeye geleceksek ben wslerde var dediysem vardır yok dediysem yoktur ama orda serbela clanı oldugu için basmıstım ve bunu hep söylerim 2k sc ve 350 acsız ws atmam arenada

• IBeyazAslanTR hasan

ecnebi daha red blue yokkken ws atmıstık clan arenada hatırlıyosun dimi ozamanki ws sonucunu söylermisin yada gecen bos carlarla girdik ozamanki ws sonucunu söyle ben böyle bişey yapacagını biliyodum zaten o yüzden bir hayal kırıklıgı olmadı sadece onca muhabette yazık beni bilen biliyor ifşa olacaksam bu durumda olayım cok şükür ne macro ya güveniyorum nede tbl denen boka yalan söylemeye geleceksek ben wslerde var dediysem vardır yok dediysem yoktur ama orda serbela clanı oldugu için basmıstım ve bunu hep söylerim 2k sc ve 350 acsız ws atmam arenada
    Onada biz çöp Asas diyoruz :)

• irfan12

irfan12 Kral Oyuncu

sen öyle dersin bilek olmadıgı için macroyla oynayan bi cocuk bileği oynayan birine laf yapıyorsa sıkıntı var demekki ankaraya gectiğinde pm at

• IBeyazAslanTR hasan

sen öyle dersin bilek olmadıgı için macroyla oynayan bi cocuk bileği oynayan birine laf yapıyorsa sıkıntı var demekki ankaraya gectiğinde pm at
    İlk işim çöp asasları piyasadan kaldırmak en temizi :)

• irfan12

irfan12 Kral Oyuncu

bakalım kim kimi kaldırcak merak ediyorum :D

• IBeyazAslanTR hasan

bakalım kim kimi kaldırcak merak ediyorum :D
    Yine iyisin ws ye 3-0 önden başlıcan avadaıda aldın çöp asaslara her zaman verdigimiz avanslardan faydalan sende

• testament23

Ben macro kullanmam normalde deneme amaçlı mana bastırdım boş charlarla atılan vslerde de durum aynıydı onuda kontrol ettim iyi aksamlar

• irfan12

irfan12 Kral Oyuncu

:DDD mehmet kardeşim sana yakıstıramadım neyseki kötü bişey yapmamısım sorun yok takılın kafanıza göre ama bos carlarla attıklarımızda o car 5 6 aylık car redde yok bluede yok

• testament23

Sana karşı bi kinim yok severim seni Onunda mı videosunu çekeyim sp 960 atıyordum onda da neyse vs atacağınız zaman bende gelcem boş charlarla red blue basılacak. Son girişim olacak bu sv ye herkes bot kullanıyor serverda.

• irfan12

irfan12 Kral Oyuncu

bas gel ama yakıstıramadım sana bundan sonra yok kardeşim kimseye güvencem ne arenaya inerim ne bişey yaparım inancı yoksa kimsenin kimseye gerek yok bu saaatten sonra forumdada işim yok hesabıda kapatıyorum herkes kendine yakısanı yapar

• testament23

Diğer postta yazdıklarını kaldırmışsın ama ben ss aldım abi diyip götünden mi ayrılmıyormuşum xd ben bu serverda 3 yıldır oynuyorum yaşından ötürü abi demiştim jaguenettaya da aynısını derim neyse irfan görüşürüz.

• s3z3rr21

s3z3rr21 Usta Oyuncu

Seni severim onlarca vs attık hiçbirini videoya almadım. sadece anlık aldım bunu,kontrol etmek için sonuç bu millete yalan söylemene daha fazla tahammül edemezdim.dedigim gibi iyi birisin ama yalancısın.

hata=vs ye baslarken atılan ilk Th 864 dmg değil 824 dmgdir.

BU OROSPU EVLDI MALKOCCC SC YOK DER SC Lİ WS ATAR HERZAMAN DAHA COZEMEDİYSENIZ YAZIK KOLPAAAAA NIN TA KENDISI SC Lİ WS ATAR ASLA SC SİZ WS ATMAZ O ADAM OYUNCU SANIYO KENDINI TOP ELİNE SAGLIK VERMISIN HAKINI

• testament23

küfüre gerek yok sövme boşver biliyorum ben

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

ctrl her türlü vs atılır her şeyine macro diyenlere ithafen :)

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Malkoc bir ara vs attık red blue basmışsın arkadaşlara red blue var yine kesemiyom bu adamı demişsin laf yapmışsın ben sana sorduğumda red blue var mı diye yok demiştin.. Bunları da hatırlatırım.

• testament23

Malkoc bir ara vs attık red blue basmışsın arkadaşlara red blue var yine kesemiyom bu adamı demişsin laf yapmışsın ben sana sorduğumda red blue var mı diye yok demiştin.. Bunları da hatırlatırım.
    Fxxx'in charıyla oynuyordum sağolsun hemen aramış adamı sifreyi değiştirtmiş ne güldüm ya :D

• Bu Sayfayı Paylaş