irfan12

Aktif Oyuncu
21 Nisan 2019
394
160
43
Arkadaşlar Isgurlu emir sağolsun bilgisayarı hızlandırmaya calisirken bilgisayar çöktü işlerden dolayı biraz ara vericem 15 20 gün sonra tekrar görüşmek üzere clanimdaki arkadaslarim okursa burayı özelden yazsinlar hadi Allah'a emanetsiniz bu arada emir sende okuyorsan kardeşim benim canın sagolsun

irfan12

Aktif Oyuncu
21 Nisan 2019
394
160
43
kesin tbl ayarlicakti kendisi tbl mk eziginin
Oğuz yorumunu sil kardeşim benim boşuna küfüre gerek yok dediginle bir alakası yok oyuna girerken soac hatası aliyodum onu duzeltmeye calisirken bilgisayarsa eski olduğu için gitti gözünü sevem az hatrim varsa günah alma yorumunu sil clanimdakiler ve az çok seven kisileri bilgilendirmek için yazdım pişman etme

irfan12

Aktif Oyuncu
21 Nisan 2019
394
160
43
Valla oğuz bunu sen söyleme el kaldırmadan adam çekmek claninkilerin çoğunun TBL olması konu farklı sen farklı konusuyosun polemiğe gerek yok yorumunu kaldır fazla sozede gerek yok kötü olmayada

ILisaCastro_

Aktif Oyuncu
1 Mart 2019
263
79
28
27
Oğuz benim oynadığım adam diyosun sen ozaman tbllerle oynuyorsun amk clanin tbl dolu kardeşim yapma kendinizi ifsaliyorsunuz bosuna

ILisaCastro_

Aktif Oyuncu
1 Mart 2019
263
79
28
27
Ben bilemem sw tbl dolu banada diyorlar tbl diye iboyada diyorlar vatanxp bile tbl diyorlar düşün amk