MALKOCOGLUUUUUUUUUİ

'Genel Sohbet' forumunda irfan12 tarafından 19 Temmuz 2019 tarihinde açılan konu

1. irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Ne zaman arenaya insem çoğu kişi ahanda TBL geldi ahanda koxp geldi gibi şeyler soyluyor bilmem seri mana var bilmem bu var vs.....
    Bunlari duyduğumda kendimle gueur duyuyorum gerçeği söylemek gerekirse bu benim ne kadar iyi olduğumu gösterir şimdi herkes elini vicdanına koysun söylesin birgün olsun uzaktan vurdugumu gördünüz mü veya atena mana efek açık dolaşıp benim kuyumu kazmaya çalışanlar elinize bişey gectimi soyliyeyim hayır. Yada seri skil olduğunu soyleyenler spike saniyesi tutup mal gibi kaldilarmi yine soyliyim evet server her userin skil barına bakilabilecek bir panel yapmış istediginiz her saniye bakabilirsiniz Macro dahi olmadığni goreceksiniz yani boşuna kendinizi yormayin sizde Macro TBL olabilir bende bu sistemler varken nasıl bu beni keser demeyin karsinizdakine leke surmeyin kesilince TBL macro demek yerine eyvallah diyin geçin murat jangunetta ben o adamdan 10 ws den en fazla 2 el alırım yada almam birgün olsun adama bişey demedim kimseye leke surmeyin ben bilgisayarimin kontrol edilmesinden bıktım usandim hadi herkese iyi oyunlar....

Bu Sayfayı Paylaş