Resim MALKOCOGLUUUUUUUUUİ

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda irfan12 tarafından 19 Temmuz 2019 tarihinde açılan konu

1. irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Ne zaman arenaya insem çoğu kişi ahanda TBL geldi ahanda koxp geldi gibi şeyler soyluyor bilmem seri mana var bilmem bu var vs.....
    Bunlari duyduğumda kendimle gueur duyuyorum gerçeği söylemek gerekirse bu benim ne kadar iyi olduğumu gösterir şimdi herkes elini vicdanına koysun söylesin birgün olsun uzaktan vurdugumu gördünüz mü veya atena mana efek açık dolaşıp benim kuyumu kazmaya çalışanlar elinize bişey gectimi soyliyeyim hayır. Yada seri skil olduğunu soyleyenler spike saniyesi tutup mal gibi kaldilarmi yine soyliyim evet server her userin skil barına bakilabilecek bir panel yapmış istediginiz her saniye bakabilirsiniz Macro dahi olmadığni goreceksiniz yani boşuna kendinizi yormayin sizde Macro TBL olabilir bende bu sistemler varken nasıl bu beni keser demeyin karsinizdakine leke surmeyin kesilince TBL macro demek yerine eyvallah diyin geçin murat jangunetta ben o adamdan 10 ws den en fazla 2 el alırım yada almam birgün olsun adama bişey demedim kimseye leke surmeyin ben bilgisayarimin kontrol edilmesinden bıktım usandim hadi herkese iyi oyunlar....

2. ILisaCastro_

ILisaCastro_ Aktif Oyuncu

Boşver be irfan havlayan köpek isirmaz sıktır et milleti bak keyfine

J___B___L___x7 SAYGILAR

irfan12 bunu beğendi.
  3. irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Boşver be irfan havlayan köpek isirmaz sıktır et milleti bak keyfine

J___B___L___x7 SAYGILAR
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Öyle yapmaya çalışıyorum da kardeşim gelen pmler artık canimi sikmaya başladı team wiewer vermekten gına geldi artık.

• ILisaCastro_

ILisaCastro_ Aktif Oyuncu

Sende benim gibi artik arenaya gidince pm kapa all chattan kim ne derse desin hiçbişey deme daha cok kuduruyorlar sıktır et öyle yap

• Kahrolsun616

Kahrolsun616 Aktif Oyuncu

kardesm senn clanda cogu kiside tbl oldugu icin o clanda oldugun icin ole diolardir layrakinq oc sizin clani kotuletio yatalak mk annesizi

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

kardesm senn clanda cogu kiside tbl oldugu icin o clanda oldugun icin ole diolardir layrakinq oc sizin clani kotuletio yatalak mk annesizi
    bizim clanda tbl yok o bugun banlanan cocugu biz heal pri diye aldık tbl cıktı alnında tbl yazmıyor ya cocugun bilemedik

• Kahrolsun616

sana lafim yok seni severim ama dedgm gibi bi mal cock var claninizda lyra ata flan severm ama kopegini baglayamamis

• compa0618

compa0618 Oyuncu

fazla havlama ananı gotudnen sıkerım kahrolsun ak topu seni yatalak o.çççç:DDWQDD
    ,daha ts gelemıyon veled boş yapmaktan baska bi sikim degılsın kamon ts ak bebesi:DQWD

• Kahrolsun616

:) aha kopek havladi bak annesini siktigimin ezigi

• Y_I_R_T_I_K

Y_I_R_T_I_K Aktif Oyuncu

Oğuz artık türkçe öğren aq ne dediğin anlaşılmıyor.

• Kahrolsun616

:) sanane mk begenmiosn sktr

• Y_I_R_T_I_K

Y_I_R_T_I_K Aktif Oyuncu

Seni ne beğenicem lan karaktersiz orospu, ilk önce adam ol da aldığın borçları öde amcık seni

• Kahrolsun616

ole sikerm sizi iste

• Y_I_R_T_I_K

Y_I_R_T_I_K Aktif Oyuncu

ahahah ulan 50 tl daha versem karını bile satarsın sen, haysiyetsiz piç

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Borç alıp vermemek hakkaten karaktersizlik olmuş bir de siktim demek nedir kardeş?

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

konuya bak altındaki yorumlara bak tövbe yarabbim

• frecom21

frecom21 Yeni Oyuncu

İrfan bilen bilir bilmeyen keyfine bakar başkasının konuşmasını takma bu kadar.

irfan12 bunu beğendi.
  • Kahrolsun616

ahahah ulan 50 tl daha versem karını bile satarsın sen, haysiyetsiz piç
    o 50 tlyle sulaleni sikcem senin sen korkma :) tek tek sikcem

• Bu Sayfayı Paylaş