Resim Maminak mali

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Schizo tarafından 28 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

1. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

La beynini siktigimin hastalıklı bebesi seni oyunda seni kesmeyen mi var da herkese atar yapiyon ayagina adam cagiriyon silik sen geleceksin madem öyle vs istiyorsun ben sana ekipman ayarlarım eşit vs atarız yine el alamazsın Ctrl ile vs attık yine el alamadın kafasız pic beltsiz oluyor hala aptal aptal yorumlar yapiyor kolsuz pezevenk

2. TR_MaMiNaK_TR

TR_MaMiNaK_TR Oyuncu

gir lan oyuna a.g evladı içten movieli ws atıcaz 5 ws ctrl ile oynucan manaya kendin bascan minörü kendin yapıcan r yi kendin vurucan , videoda çekicen ben de çekicem sc ler eşit olcak herşey eşit olcak video alıcan bende alıcam ....movie atıcaz yarına a buraya aldığımız movieleri gir a.g evladı seni gir kesersen tebrik edicem . ama eğer manayı bastırırsan minör attırsan senden ala orospu çocuğu yok a.g şizofreni seni sen harbi oyun bağımlısı ensest tohumusun harbi aile içi sex ürünü beyni hastalık lı orospu çocuğusun azımı bozdurdun . insan gibi tartışıp insan gibi diyalog kuramıyacak kadar cahil bi orospu evladısın gir şimdi oyuna bekliyorum a.g çocuğu seni girr kesersende tebrik edicem biticek kapanıcak konu . bekleiyorum hemen gir yada yaz no arıcam hemen atalım ws hadi bekliyorum
    oyundayım arenadayım gir kendi nick inle bekliyorum
    hadi gece saat 2.30 hala bekliyorum hemen gel ............... !

Son düzenleme: 28 Ağustos 2019
  3. 4maticerol

4maticerol Oyuncu

shizo topuk :)

4. oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

:D:D paran mi yok aq mammmiiiisssnaaakkk :D:D pedal var macro var diye aglayip durdun seni ne zaman arenada gorsem birine agliyon pedalin var macron var diye bu kadar aglayana kadar siktir git usko oyna aq orda da item farki var diye aglarsinda neyse

5. TR_MaMiNaK_TR

TR_MaMiNaK_TR Oyuncu

lan oguzhan anana bacına kırık mı arıyorsunuz olum 2 kardeş forumda , millete küfür edip duruyorsunuz veya tahrik edip duruyorsunuz . sen ve kardeşin okul önünde duran ATATÜRK büstüne ne gerek var diyen cahil insanlarsınız . bak senlik bi durum yok burda . Bu amına koyduğumun çocuklarının götü iyiyce kalktı sw de ki herkeze çöp diye hitap felan ediyorlar milleti aşşağılıyorlar biri çıkıp dur demesse bu a.g çikidik çocukları kendilerini bi bok sanmaya devam edicekler nerde bi boş konu orda bunlar a.g dediğim gibi ozuzhan senlik bi durum yok karışma mavzuya dahil olma .

irfan12 bunu beğendi.
  6. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Bayramcık kimseye çöp demiyoruz götünden element uydurma bak ben sövmedim yine küfretmişsin şimdi bana cevap ver bakayım ctrl ile seni kesen asasları söylesene bakayım bi

7. oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Ben mi dedin oyle bisey veya kadir mi aglak aglak konusma oglum baslatan sensin aq her gordugunde bana bile agliyon hurdaci pedalin var macron var diye git usko oyna yegenim buralar sana gore degil hem bak ben snaa kufur etmedim simdi sen ettin ya senin o kiz bacinin kizligini bozar sonra o carsafa dokulen kani sana yalatirim bida kufur bile edemezsin

8. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Ben mi dedin oyle bisey veya kadir mi aglak aglak konusma oglum baslatan sensin aq her gordugunde bana bile agliyon hurdaci pedalin var macron var diye git usko oyna yegenim buralar sana gore degil hem bak ben snaa kufur etmedim simdi sen ettin ya senin o kiz bacinin kizligini bozar sonra o carsafa dokulen kani sana yalatirim bida kufur bile edemezsin
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Kardeş o nasıl küfür AMK XD

• TR_MaMiNaK_TR

TR_MaMiNaK_TR Oyuncu

çöp diyen gevon piçi , tırnağı olmaz diyen de bu a.g topu [ serverdeki asaslardan bahsediyor ] . evet çoğul kullandım orda üstüne alıyorsan bu küfürler seninde içinde geçerli alınmıyorsan sana etmedim zaten . mesele kesmek kesilmek değil hala oraya takıldın sen bununla ws atıcaz 2 mizde alıcaz movie ölelim yada keselim paylaşcaz burda ben paylaşcam bu piç paylaşcak aradaki gerçek ctrl el ile oynuyanı millet görücek

irfan12 bunu beğendi.
  • oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Kardeş o nasıl küfür AMK XD
    Kasiniyo iste mal aq lan hic tebrik etme adabi yok aq kesen ya tbl ya macro ya pedal lan adam kesiyorsa helal olsun de :D:D

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

Ağa ben CTRL ile oynuyorum içim rahat macro kullanana laf etmem istedigini kullanır macro kullanan çok adam kestim. beni tanıyanda tanıyor kendimi de kanıtlamaya gerek yok siz oyunu iyi okuyamıyorsanız benim suçum değil içinizde hep dert olsun bu hadi bye.

• TR_MaMiNaK_TR

TR_MaMiNaK_TR Oyuncu

oguzhan küfür edince sikmiş olmuyorsun yeni yetme gibi yaratıcı küfürler yazmaya çalışsan da bi önemi yok senlik bi durum yok burda

• oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Oglum bende sana diyom ki lan 1 kisiyi de tebrik et diyom adam senden iyi oynuyorsa tebrik et sanki macrosu varda noluyo ki mana minor atiyo sen ctrl ile daha iyi mana kontrolu yapabilirsin pedalda macroda onu yapmak cok zor tebrik et tebrik aq

• TR_MaMiNaK_TR

TR_MaMiNaK_TR Oyuncu

MESELE TEBRİK ETMEK DE DEĞİL MACROSUNUN DA AMINA KOYUM PEDALININ DA .. MESELE EL ALAMASSIN DİYİP HALA KESİN VE BÜYÜK KONUŞUYOR VİDEOLU WS ATICAZ KESTİĞİN TEBRİK EDİCEM KONU KAPANCAK ZATEN DÜN AKŞAM BU KONUYU AÇTIKDAN SONRA 1 SAAT ARENADA BEKLEDİM A.G EVLADINI GELMEDİ . ŞİMDİ OKUMADIMI HİÇ AÇTIĞI KONUYA YORUM ATAN VAR MI YOK MU DİYE 5 DK BİR BAKTIM YAZDIMI DİYE BEN .. AYRICA ZATEN KESYOR TEBRİK LİK Bİ DURUM YOK TEBRİK İSTERSE EDERİM DE :s

irfan12 bunu beğendi.
  • oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

MESELE TEBRİK ETMEK DE DEĞİL MACROSUNUN DA AMINA KOYUM PEDALININ DA .. MESELE EL ALAMASSIN DİYİP HALA KESİN VE BÜYÜK KONUŞUYOR VİDEOLU WS ATICAZ KESTİĞİN TEBRİK EDİCEM KONU KAPANCAK ZATEN DÜN AKŞAM BU KONUYU AÇTIKDAN SONRA 1 SAAT ARENADA BEKLEDİM A.G EVLADINI GELMEDİ . ŞİMDİ OKUMADIMI HİÇ AÇTIĞI KONUYA YORUM ATAN VAR MI YOK MU DİYE 5 DK BİR BAKTIM YAZDIMI DİYE BEN .. AYRICA ZATEN KESYOR TEBRİK LİK Bİ DURUM YOK TEBRİK İSTERSE EDERİM DE :s
    Neyse el alamazsin diye bisey yok pc donar ekran kasar boyle durumlarda kesilebilir ama skor ustunlugu olarakta kesse kesmistir macro pedal burda pek ise yaramiyo sadece inw yi kolaylastiriyo 83 sw olsa tamam haklisin

• TR_MaMiNaK_TR

TR_MaMiNaK_TR Oyuncu

işde bende onu diyorum kardeşim . bak nerde bi boş konu var bunlar orda , nerde boş bi konu başlığı var bunlar açar , kimse bilmez asası bunlar bilir . Daha pk ya çıkmamış ,tekleme nedir bilmez , solo takılmamış bu çocuk benim playerliğimle boy ölçüşemez . player adam gerek kişilik karakteri olsun gerek oyunculuğu olsun belli eder . bunlar forum bebesi a.g , biri sataşıcak bunlar konuyu foruma taşıcak akşama kadar polemik küfür küfür küfür ..

BEN İNSAN GİBİ ŞİMDİ WS TEKLİFİMİ EDİYORUM 5 WS ATICAZ İÇTEN MOVİELİ 2 MİZDE KESELİM KESİLELİM ALDIĞIMIZ O 5 WS MOVİEYİ KOYUCAZ PAYLAŞCAZ BURDA ARADAKİ FARKA FORUM U TAKİP EDEN ARKADAŞLAR KARAR VERSİN BAK SIN . . KESERSE DE TEBRİK EDERİM KONU KAPANIR ABİ BU KADAR BASİT . KONUŞURKENDE ÜSLUBUNU BİLİCEK BANA DEĞİL HERKEZE KARŞI HADDİNİ BİLİCEK ASAS DERSİNİ GİDİP OYUN BİLMEYENLERE VERİCEK ..... ..

irfan12 bunu beğendi.
  • Schizo

Schizo Usta Oyuncu

GEl lan orospu çocuğu sw deyim gir saat 4 e kadar oyunda olcam

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Bu orospu evladı telefonla beni aradı abi çekmeye başladı kesemiyom işte benle uğraşma diye ağlıyordu yalan mı lan amk evladı seni kaale alıp vs atmaya tenezül etmyorum sana tekrar movie mi istiyo canın anasını bacısını zıplattığım

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

Bu orospu evladı telefonla beni aradı abi çekmeye başladı kesemiyom işte benle uğraşma diye ağlıyordu yalan mı lan amk evladı seni kaale alıp vs atmaya tenezül etmyorum sana tekrar movie mi istiyo canın anasını bacısını zıplattığım
    Yav gökhan millete çok ilgi gösteriyorsun sana diyorum anlamıyon ki amk

• TR_MaMiNaK_TR

TR_MaMiNaK_TR Oyuncu

sen kimsin sana abi çekicem lan ben a.g iti yaşın kaç senin a.g evladı giriyorum şimdi 5 ws atıcaz videolu mana r combo minörü kendin yapıcan hadi giriyorum şimdi

bide yalan konuşuyor bacısını s1ktiğim uraşma demişim güya tüph ALLAH belanı versin oc her tarafın yalan

mana kendin bascan minör kendin yapcan r kendin yapcam gel bu şartlar la atıcaz ws alıcaz 2 mizde movie ölelim öldürelim burda paylaşcaz nasıl oynadığımız herkez gör cek gel orospunun s1pası gel bekliyorum

• Bu Sayfayı Paylaş