Video MassaiMara Vs BADOOOOOOO

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Kral720 tarafından 27 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

1. Kral720

Kral720 Aktif Oyuncu

2. Kral720

Kral720 Aktif Oyuncu

3. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

ban listesinde havalar nasıl orul orul orospu çocuğu:D:D:D:D

4. mttvls

mttvls Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

ban listesinde havalar nasıl orul orul orospu çocuğu:D:D:D:D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Böyle orul orul orosbu çoçuklarının ar damarları yırtılmış farklı bir nıckle Tekrar oyuna gelir bizlerde anasını siker yollarız :) :)

dayakxd bunu beğendi.
  • Kral720

Kral720 Aktif Oyuncu

Admin ne yapsin sizin gibi orospu cocuklari pm yagmuruna tutup baski altinda birakinca boyle oldu. 1 haftaya geliyorum ananizi sikmeye devam edicem. Bu arada bacilarinizi iyi saklayın

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

jklasjdlkjasd uğurkeleş sende hile mi var diye sormuştu bana anında tw verdim adama girdi devam et dedi. bana da çok şikayet oldu ama ortada tamamen legal bir oyunculuk söz konusu. Sen 250 gram beyninle açmış oynuyosun hadi tamam açtın oynuyon da bari biraz çaktırma geri zekalı :D

mttvls bunu beğendi.
  • 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Bu program çok farkettiriyor bay massai sana tavsiyem zed bot kullanman fark ettirmezsin bütün skilleri aynı zaman aralığında vurursun sana seri spike demezler ama adın botçuya çıkar hertürlü rezillik yani anlayacağın yavru kuş.

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Kullandığı bot zaten Zedbot

• 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Yok bu farklı ya biliyodum bunuda :D

• Badoooooo

Badoooooo Yeni Oyuncu

Mk cocugu seni benle ws atiyo :) hem zed bot hem def sc 2k basmis rezl mk oglunun 1k cani kaliyo bide siteye atmis mk kolsuz oruspu evladi

• Bu Sayfayı Paylaş