Video MassaiMara Vs TR_MAMİNAK_TR

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Kral720 tarafından 10 Mart 2019 tarihinde açılan konu

1. Kral720

Kral720 Aktif Oyuncu

arkadaş tbl dediği için video alma gereği duydum iyi seyirler

Son düzenleme: 10 Mart 2019
  2. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

İnsanların aklıyla dalga geçmeyin aq herkes sizin kadar aptal mı? İçten movie almışsın tbl olduğun net belli mana hızına ve skill vurma hızına bakılınca her şey gayet net oyun bilen her asas anlar daha neyin tatavası houwanje? Bu kadar mı acizsiniz arkadaş

3. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Al bak zamanında seni ifşalamıştım ncs attırmıştım. Skiller arasındaki süre o kadar kısa ki ne vurduğun belli olmuyor, legal oynayan her asasın ne skill attığı belli olur:D

4. 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Muhsin seni güzel ifşalamıştı :D

5. Kral720

Kral720 Aktif Oyuncu

Evet ağlamak isteyen sıraya girebilir tel diyen gm çağırır bağlanır pc ye bakar bukadar basit yallah bot orospu çocuğu:)

6. Kral720

Kral720 Aktif Oyuncu

Vay be ben tbl olduğum halde ne güzel kesmişsiniz hay maşallah allah misiniz birader bu nasıl oyunculuk

7. 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Hile oldugunu biliyoruz da ful sc+red pot basmışsın karşı tarafın skili sektigi halde sidik zoruyla kesmişsin :D

8. TR_MaMiNaK_TR

TR_MaMiNaK_TR Aktif Oyuncu

Ben yıllardır asas oynuyorum , tecrubeme dayanarak söylüyorum bişi bilip bilmeden söylemem , kimseyede çamur atmam ama şüphelendim . Benim combo ma öyle her babayiğit dayanamaz hele hele eliyle oynayarak çok çok zor . bende yediğim damageye göre minör atarım bu nasıl vurduysa dayanamadım :D bende de sc vardı da red pot felan yokdu . Hislerim de de yanılmadığımı görmek sevindir di . Sil o videoyu adımı kirletme a.g !

9. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Maminak seni de sevmem bu veleti de sevmem ama burda adı kirlenen sen değilsin bu velet :D bunu aylar öncesinde ifşaladım böyle bir skill vurma şekli mi var amına koduğumun houwanjesi yat yere :D :D

10. Kral720

Kral720 Aktif Oyuncu

MAMİNAK KESİLDİGİN HALDE MOVİEYİ İZLEDİGİN HALDE KABULLENEMEMEK NASIL Bİ DUYGU ANLAMADIM DOĞRUSU :D BAŞKA AĞLIYACAKLAR SERİDEN YORUM YAPABİLİR

11. SelimCaN

SelimCaN Yeni Oyuncu

Ezig amq uğur bunu görsede banlasa bare uğraşmasak böle adamlarla.

12. Kral720

Kral720 Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Ezig amq uğur bunu görsede banlasa bare uğraşmasak böle adamlarla.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    ağlama oç

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Baba keser akıllı ol Kral720

• Bu Sayfayı Paylaş