Video MassaiMara'dan TBL iftiralarına cevap

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Kral720 tarafından 22 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

1. Kral720

Kral720 Aktif Oyuncu

bu movieden sonra schizo kardeşimi bu postun altında görmek istiyorum :D daha öncede belirttigim gibi karşılıklı movie alınacak şekilde vslere açığım iyi oyunlar :)

2. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

:d sen o minoru elinle atıyorsan elindeki fslerin üstüne otururum ayrıca şizonun attığı moviede 13 saniyede 3 spike 3 thrust atmışsın salağa yatma

3. Kral720

Kral720 Aktif Oyuncu

Bütün primci veletler bu yorumun altına toplansın yokmu baska :D

4. B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK

B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK Kral Oyuncu

taşaklarımı yala
    uğura yaptığın gibi ama
    sana server açacam

5. Kral720

Kral720 Aktif Oyuncu

Evet aglama postu yaptim bu basligi. Baska aglamak isteyen yazsın :D

6. B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK

B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK Kral Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Evet aglama postu yaptim bu basligi. Baska aglamak isteyen yazsın :D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    kardeş burada kimse aglayıp zırlamıyor. Senden sıra kimseye gelmiyor ki.
    Şuan tüm yazdıkların yaptıkların her şey boş. Çünkü hilesiz hurdasız oyun oynamayı bile beceremiyorsun. 15 yaşındaki ergen gelip burada abilerine kafa tutuyorsun.
    Savunulacak bir yanın yok. Her şey ortada. Bunu chatten kendin yazıyorsun.
    Şuan bile yazmanın sebebi ağlıyor olman. İstediğin kadar ağlayabilirsin. Devam et yazmaya.
    Yalnız biraz daha zorlarsan. Serverdan 3'er 5'er adam daha eksilir ve Uğurkeleş eksilmeyi hissettiği anda sana her gün pm atıp şöyle yazacak. 50 tl yatır. 100 tl yatır acil. 3 gün sonra 30 tl ateşle bakim gibilerinden. Seni şuan bile bu şekilde haraca bağlamıştır. Buradaki insanlar seni para ödemen için tutuyorlar. Sen buraya cevap yazabilmek için ödeme yapıyorsun :) ironik.
    Uğurkeleşin işine gelir. Ama unutma para vermeye bir gün itiraz edeceksin ve o gün charını silecek. Haydi hayırlı işler olsun.

Son düzenleme: 23 Temmuz 2018
  • Kral720

Kral720 Aktif Oyuncu

Ben kimseye yalanmadim bu 1.cisi sana gelicek olursak swde tutunamayan asosyal olmus cebinde 1 lira olmayan issiz gucsuz bi obezsin bunu kabullenmelisin artik. Kesilmeninde acisi var uzerinde sanirim.buraya baya bi yazi yazmissin :)) ben kimseye abi demedim ama sen ve senin abilerinin basini ezmeyi cok severim hadi gg

• Kral720

Kral720 Aktif Oyuncu

Bu arkadas ve it tayfası gibi basi koparilmak isteyen olursa pm MassaiMara kalin saglicakla

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Çulsuz orospu çocuğu burada bi asosyal varsa o da sensin hem item almış yetmemiş tbl almışsın her yer ifşanla kaynıyor daha neyi inkar ediyorsun be götünü tekmelediğim ayrıca seni kesmiştim ama herhangi bir görüntü veya video almadım çünkü ben sadece oynamayı bilen adamları kestiğimde ss veya video kaydı alırım

mttvls bunu beğendi.
  • Kral720

Kral720 Aktif Oyuncu

Güncelll

• Kral720

Kral720 Aktif Oyuncu

Oynamayin ogrenin ameleler hepinize 4er avans 5 biter ;)))

• Kral720

Kral720 Aktif Oyuncu

Schizo gel bakiym kocum buraya :DDd

• Bu Sayfayı Paylaş