Resim MassiaMara Seri skill moviesi.

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Schizo tarafından 22 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

1. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Kendini akıllı sanan andaval JUGGER 'e 2, 3 el full hp kesilince açtı 6 saniyede bi spike atıyor :))))))))))

2. xxscorp

xxscorp Usta Oyuncu

5 - 11 - 18 spike thrust kim dayanabilir ?

gerçekten çok yazık.

AndreamTR itin köpeğin yuvası olmuş. Parayı veren düdüğü çalıyor maalesef. Kalite yerlerde.

B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK, dayakxd ve Schizo bunu beğendi.
  3. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Güzel tespit asas bilenler toplansın haha.

4. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

MassaiMara tbl ifşa başlıklı konum kaldırıldı. O videonun altına adam legal görünüyor yazmıştın. Bu serverın oyuncuları bana olan düşmanlıklarından doğruları bile inkar ediyorlar ya ona gülüyorum. Parayla item alan adamların ifşasını forumda paylaşırsanız konu kaldırılır:D

5. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

ben düşman falan değilim kimseye, o movie de pek bir şey göremedim ama adam ezik açıyo oynuyo.

6. B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK

B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK Kral Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Kendini akıllı sanan andaval JUGGER 'e 2, 3 el full hp kesilince açtı 6 saniyede bi spike atıyor :))))))))))
    Hepsini görmek için tıklayın...

adamın açtığı konular bitmiyor. ( MassiaMara denen hergele)
    Adına açılan konular bitmiyor. Seri skill seri R vs. adını teleffuz edemediğim hileleri kullanıyor. Kanıtlarıyla videolarla ortada.
    Bu adam size kaç para verdi ki serveri teslim ettiniz. Sesiniz çıkmıyor. Görmezden geliyorsunuz.
    Adam bir de ukalanın önde gideni. Üstelik ağzıda bozuk. Bu kadar kör olmanız için sağlam bir ''CUKKA'' indirmiş olmalısınız.
    Bumu reklamlarda öve öve bitiremediğiniz server ?
    Herkes bizi tercih ediyorsa bir sebebi vardır sanırım. ''SANIRIM'' sanarsın tabi bir bok bildiğin yok amına koydugumun yerinde!

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Valla birader o kadar para yatırdık topluca bırakıp gidicez o olucak sonunda.

• Kral720

Kral720 Aktif Oyuncu

Agla len velet moviemi izlede biraz oyun ogren velett :D

• Bu Sayfayı Paylaş