Resim Merayaba

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Schizo tarafından 2 Ekim 2019 tarihinde açılan konu

1. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Andreamtr başladığım günden beri oyunda iken kimse ile pek muhabbet etmeden sadece arenada vs atardim. Kimseye küfür falan da etmezdim bizzati olarak küfürü çok seven birisi de değilimdir ama şöyle de bir huyum var birisi benle uğraştığın da o kişinin en çok nasıl yara alacağını düşünürüm ve tam da oradan vururum kiminiz bana acımasız diyebilir allahsız kitapsız diyebilir bunlar benim için pek bir şey ifade etmiyor çünkü hiçbiriniz umrumda değilsiniz. Ben sadece oyunumu oynar çıkarım. oyundaki sahte arkadaşların hepsini reddettim her zaman benim bu oyunda samimi gördüğüm 3-5 kişi var onların da isimlerini vermeme gerek yok herhalde. Ben durduk yere kimseye bulaşmadım kimseye durduk yere seviyemi aşmadım. Ben seviyemi korudukça insanlar bana karşı lakayıt tavırlarına devam ettiler. Benim fıkratımda küfür, küfürdür. İki üç tane vasıfsız iqsu dusuk beni eleştirdiğinde rencide olmuyorum. birisi benim yaşayan anneme küfür ediyorsa küfür ettiğim kişinin annesi öldüğü için vicdan yapıyorsunuz kişi herkese küfür ediyor annesini de ediyor kız kardeşine de ediyor onları sizde görüyorsunuz, bu şahıs annesini kaybettiğinden mütevellit insanlara küfür ederken daha dikkatli olmalı ve daha hassas olmalıdır onun sınırını bilmiyorsa bizlerden de bilmesini beklemeyin herkes haddini bilsin bir problemi olan varsa benimle yüzyüze konuşsun bu bir tehdit değil hani diyorsunuz ya asosyal vesaire bakalım kimmiş asosyal kimmiş işi gücü olmayan o zaman konuşalım hadi iyi forumlar.

2. Ruiss

Ruiss Oyuncu

Ettiğin küfürlerin Bi savunması yok ya hahaha ne mal adamsınız olum siz

3-5 kişi forumda millete sallamaya alışmışsınız gel olum kuçu kuçu

3. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Sonra da schizo küfür ediyor e etmesin mi?

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Her gün bu şekilde acaip tiplerle uğraşıyoruz bizde de bir sabır var.

4. IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Aktif Oyuncu

Sonra da schizo küfür ediyor e etmesin mi?

Her gün bu şekilde acaip tiplerle uğraşıyoruz bizde de bir sabır var.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Hele hele ya dünde biri bana fake char açmıs gel ws diyip duruyo :)

• Gökhanın dediklerine katılıyorum ve bir şey eklemek istiyorum ANANIZI SİKERİM EZİK OROSPU ÇOCUKLARI 100 YIL OLDU OYUN AÇILALI HALA LEGAL ADAMLARA TBL DİYECEK KADAR EZİKSİNİZ BACISINI SİKTİKLERİM.

• IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Aktif Oyuncu

Gökhanın dediklerine katılıyorum ve bir şey eklemek istiyorum ANANIZI SİKERİM EZİK OROSPU ÇOCUKLARI 100 YIL OLDU OYUN AÇILALI HALA LEGAL ADAMLARA TBL DİYECEK KADAR EZİKSİNİZ BACISINI SİKTİKLERİM.
    Ya sen öldürün adamı kahaahha attım

GewoonkijkenDB bunu beğendi.
  • Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Gökhanın dediklerine katılıyorum ve bir şey eklemek istiyorum ANANIZI SİKERİM EZİK OROSPU ÇOCUKLARI 100 YIL OLDU OYUN AÇILALI HALA LEGAL ADAMLARA TBL DİYECEK KADAR EZİKSİNİZ BACISINI SİKTİKLERİM.
    Aynen seviyeli yazılardan pek anlamiyor bunlar yardirmak lazım bunlara

GewoonkijkenDB bunu beğendi.
  • Bu Sayfayı Paylaş