Natus_Vincere ve Okçuları

'Clan ve Üye Tanıtımı' forumunda Natus_Vincere_Nevermore tarafından 19 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. Merhabalar,

Adım Murat, yaşım 25 ve Natus Vincere clanının başkanıyım. Oyunda NAVI_Nevermore nicki ile görebilirsiniz. Dota 2 hayranıyım. Lakad Matataaaag, Normalin Normalin !!!

Servera ilk adım attığım günü hatırlıyorum, Human Andream Town'unda bir çok dağılmış okçu clanları mevcuttu. Tek başıma günlerce clansız gezdim ve en sonunda kendimi de inandırarak bu servera güzel bir okçu clanı kurulmalı dedim. Günlerce uğraştım, clanda hep tektim ve pes etmedim. Ardından oynayışımdan ve sıcakkanlılığımdan olsa gerek güzel dostluklar elde ettim.

Natus Vincere (NAVI) Latince kökenli bir cümle olup, Türkçede Kazanmak İçin Doğmuş anlamına gelmektedir.

Bizler de zaten bunun için pk atmıyor muyuz :)

Clan Üyelerimden; TheEmpire ve NAVI_xFreeDoomx asistlik görevindedirler. Onlara ve tüm clan üyelerime burdan destekleri için sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum :)

Serverdaki rakipsiz tek okçu clanı için yapmanız gerekeni artık biliyorsunuz :)
    Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

NOT: 21.09.2018 tarihinden itibaren Karus Irkına katılmış bulunmaktayız.

Saygılarımla

Natus_Vincere Clan Başkanı

Son düzenleme: 23 Eylül 2018
  2. C3NG3L

C3NG3L Yeni Oyuncu

ADAMSIN BRO İNŞALLAH DAHA İYİ YERLERE GELİCEK

3. B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK

B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK Kral Oyuncu

1 tane yetmemiş 3 clan açmış amk
    neyin kafası la
    ve bu denenmiş bir şey gerçekten. burada kim böyle düzgün şekilde clan tanıtıyorsa
    2gün sonra hile olduğu ve clandanda 3 5 7 kişinin hile olduğu ortaya çıkıyor amk
    ve clan o kadar kalabalık ki bunu yazan kişi cevap bile yazmıyor. yalamaları onun yerine cevap veriyor zaten
    göt baş ayrı oynar yakında seninde

4. Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

1 tane yetmemiş 3 clan açmış amk
    neyin kafası la
    ve bu denenmiş bir şey gerçekten. burada kim böyle düzgün şekilde clan tanıtıyorsa
    2gün sonra hile olduğu ve clandanda 3 5 7 kişinin hile olduğu ortaya çıkıyor amk
    ve clan o kadar kalabalık ki bunu yazan kişi cevap bile yazmıyor. yalamaları onun yerine cevap veriyor zaten
    göt baş ayrı oynar yakında seninde
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Kıskanma...

• texax123

texax123 Yeni Oyuncu

Hocam bende Silkroad online oyuncusuyum Oyuna hakim olabilirim dün başladım ares servere hep görev yapa yapa az çok öğrendim Ts kullanıyorsanız alabilirmisinz beni clanınıza ??

• Bu Sayfayı Paylaş