Resim NE HİLESİ KARDEŞİM EKRAN BUGU AQ :d

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda dayakxd tarafından 12 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

?

hangi mesafe daha uzundur?

1. abd-çin

1 oy
    50.0%
  2. ben-arkamdaki koxper

1 oy
    50.0%
  1. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

2. Y_I_R_T_I_K

Y_I_R_T_I_K Usta Oyuncu

Güldürdün :) daha da uzaktan vuran bp ler warrior lar var videolarını çektim ama admin sekme olduğunda ısrar ediyor.

dayakxd bunu beğendi.
  3. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Güldürdün :) daha da uzaktan vuran bp ler warrior lar var videolarını çektim ama admin sekme olduğunda ısrar ediyor.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    bu sekiyor da bunun önündekinin klavyesi mausu yok mu o neden sekmiyor keşke admin biraz forumda takılsa da buna cevap verse :D

Y_I_R_T_I_K bunu beğendi.
  • Naylon59

Naylon59 Oyuncu

Sende o adam uzakta gozukuyor ama adamin pc sinde adam senin dibinde ekran bugu tamamen sekmeden kaynakli.

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Sende o adam uzakta gozukuyor ama adamin pc sinde adam senin dibinde ekran bugu tamamen sekmeden kaynakli.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Ya bro bu amına koduğumun oyununu bir siz biliyorsunuz biz malız. Üstteki yorumu da mı okumadın?

• Naylon59

Naylon59 Oyuncu

Cok memnun olduk

• oguz1453

oguz1453 Bizim Oyuncumuz

Oha :D bide alttan car car konusuyo gavat :D:D tbl ile pc kendi kendine de oynar :D pc basinda durma bari aq

dayakxd bunu beğendi.
  • CEVATPAŞALI_

CEVATPAŞALI_ Usta Oyuncu

Amına koyım online oyunda sende öyle gözüküyor diye cevap verebilme zekasına sahip soktuğumun iguanası pü ananı arvadını sikim

Kahrolsun616 ve dayakxd bunu beğendi.
  • Bu Sayfayı Paylaş