Video NeverHide deneme

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda crazy tarafından 18 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. crazy

crazy Yeni Oyuncu

Dadaloglu bunu beğendi.
  2. Dadaloglu

Dadaloglu Oyuncu

Eline saglik cano guzel olmus

crazy bunu beğendi.
  3. xxscorp

xxscorp Usta Oyuncu

Kardeş söylediklerimi yanlış anlama sakın.
    Warior ağır bi karakter zaten. İtem tak çıkar yapıyorsun. Zaten z'ye basana kadar sizin partideki arkadaşlar 2 -3 kere skill atıyor.
    Çok ağır takılıyosun. İtem tak çıkarda da ağırsın. Benim görüşüm.
    Ne zaman adam kesicek diye baktım. Videonun sonlarında gördüm neredeyse. Şimdi diyeceksin ki önemli olan o değil felan. Görmüyormusun particene akıyoruz hesaabı. Yok kardeş video çekiyorsan o sayfayı orda görücem. Bu benim görüşüm. Katılırmısın bilmem.
    Birde şu kanat olayı. Çok kötü duruyor. Takmasan daha iyi diye düşünüyorum. Yada değiştir afilli birşeyler tak.
    Sadece gördüklerimi yazdım. Bana göre ağır. Ha sana göre iyisindir , hızlısındır eyvallah.
    Sen kimsin lan.Hassiktir lan orda diyip yorumu silebilirsin :). Kendini geliştirebilirsin.
    Bunlarıda kimse söylemez sana haa. Üstteki yorum gibi oo iyisin kardeşim felan değil.

Son düzenleme: 19 Ekim 2017
    crazy ve HaYaLLeR vs HaYaTLaR bunu beğendi.
  4. crazy

crazy Yeni Oyuncu

dadal sağol dayıcım Scorp kardesim ben video icin varrioru tercih ettim sc bile farklı beni serverda asas harici warrior cok nadir görmüslerdir sayfa icin yeni vdieou asas olarak atıcam ozamanda yorumunu beklicem senin fikrin terciğin saygı duyarım ona göre warrior oynadığımda dikkat ederim genede cocuk değiliz tartısalım burada yorumun icin tsk ettim kanatt o hosumaa gitmisti bu kadar :) bu arada bu gercekten deneme vidosuydu bandicamdan dolağı kasma olmus yakında gelicek yeni güzel uzun movie (Asaslada Beni Biliyosun Eminim

Son düzenleme: 19 Ekim 2017
    HaYaLLeR vs HaYaTLaR bunu beğendi.
  5. Dadaloglu

Dadaloglu Oyuncu

Scarpion bak yukarda deneme yazmis biz de farkindayiz sayfa atilmadiginin oylesine arkadaslarla cekilmis bir video fikirlerin dogru ama nasil dogru iddiasi olan bi video olmus olsa sonuna kadar haklisin ama bi iddia yok ortada oylesine cekilmis bisey kardesim seni begenen biri olarak tesekkurler yine de yorumun icin izleyipte yorum yazman bile hos kardes

crazy bunu beğendi.
  6. 4odisea

4odisea Yeni Oyuncu

Adam gibi adamların clanıdır Never Hide videoda on numara olmus semih kirvem :)

crazy bunu beğendi.
  7. crazy

crazy Yeni Oyuncu

Eyvallah kankacım knıgth 59da Yen'i güzelleri gelicektir clan vs movie 8v8 isteyen kardeşlerimizi bekleriz

Son düzenleme: 25 Ekim 2017

Bu Sayfayı Paylaş